• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Štrnásťroční na záverečný turnaj ME nepostúpili

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Štrnásťroční na záverečný turnaj ME nepostúpili

 
news img

Tímy SR hráčov a hráčok do 14 rokov nepostúpili do záverečných turnajov ME (Summer Cup). Chlapci v španielskej Murcii po výhre nad Srbskom prehrali  v semifinále s Poľskom 0:3 a v súboji o 3. miesto prehrali v Českom 0:3. Hrali v zostave: Krištof Minárik, János Fekete, Adam Behúň. Dievčatá v Rakovníku prehrali s Českom 0:3 a s Chorvátskom 1:2. V súboji o konečné 7. miesto zdolali Portugalsko 3:0. Zostava: Katarína Kužmová, Romana Čisovská, Stella Kovačičová.

 

 

Vložené: 30. 06. 2015       Kategória: Aktuality
 
news img

Gombos v Miami dohral

Norbert Gombos dohral na turnajoch v USA. V Miami prehral v prvom kole kvalifikácie s Richardasom Berankisom z Litvy 6:7(1), 0:6 a podobne ako v Indian Wells, ani na Floride si nezahrá v hlavnom turnaji, v ktorom je jediný Slovák Lukáš Lacko. Jeho prvým súperom bude Čech Jiří Veselý. V druhom kole by narazil na Američana Isnera.

20. 03. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Čepelová v Miami prehrala

Jana Čepelová vo finále dvojkolovej kvalifikácie v Miami prehrala. V prvom kole zdolala Bulharku Viktoriu Tomovovú 6:4, 7:5, ale v druhom podľahla 93. v rebríčku Danielle Collinsovej z USA 6:7(3), 4:6.  V hlavnom turnaji je tak jedinou Slovenkou Magdaléna Rybáriková.

20. 03. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Tóthová získala v Trenčianskych Tepliciach obe prvenstvá

Dvojhru dievčat na turnaji TEJT U 16 School Lobik v Trenčianskych Tepliciach vyhrala iba dvanásťročná slovenská tenistka Emma Tóthová. Turnajom prešla bez straty setu, vo finále zdolala krajanku Miu Chudejovú 7:6(1), 6:0. Po boku Češky Lucie Havlíčkovej získala prvenstvo aj vo štvorhre. Medzi chlapcami zvíťazil Ukrajinec German Samofalov, ktorý takisto vyhral aj štvorhru.

19. 03. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová si ešte musí počkať

Víťazka 60-tisícového turnaja v čínskom Šen-čene Viktória Kužmová sa po zisku titulu objavila v nedeľu v online vydaní rebríčka WTA na 98. mieste so 655 bodmi. V pondelok v oficiálnom rebríčku zaujala 106. priečku so 620 bodmi, lebo jej odrátali body, ktoré získala vlani v marci za víťazstvo na turnaji v austrálskej Mildure. Na pozíciu v TOP 100 v oficiálnom pondelkovom vydaní rebríčka WTA si hráčka NTC ešte musí počkať. V každom prípade však tento týždeň 106. miiestom dosiahla kariérne maximum a stovku už má na dosah.

19. 03. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Šramková a Klein vyhrali

Rebecca Šramková vyhrala 15-tisícový turnaj ITV v tureckej Antalyi, keď vo finále ako nasadená štvrtá zvíťazila nad ruskou trojkou podujatia Aminou Anšbovou 6:1, 7:6(3). Pre Šramkovú je to šiesty titul ITF, prvý po návrate do kolotoča po vyše polročnej zdravotnej pauze. Vo finále 15-tisícového turnaja v egyptskom Sharm El Sheikhu zdolal Lukáš Klein Patrika Nému 2:6, 6:3, 6:3. Pre víťaza súboja dvoch hráčov NTC je to premiérový seniorský titul.

18. 03. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová s titulom

Viktória Kužmová vyhrala 60-tisícový turnaj v čínskom Šen-čene a po prvý raz v kariére je v online rebríčku vo svetovej stovke (98.). Devätnásťročná Košičanka, hráčka NTC, zverenka Michala Mertiňáka, zdolala vo finále Rusku Annu Kalinskú 7:5, 6:3, s ktorou už v sobotu získala titul vo štvorhre. 

18. 03. 2018
Aktuality Více zde