• PEUGOT
 • NADACIA SPP
 • AXA
 • J&T BANKA
 • COOP JEDNOTA

Pepas Cup: Zapletal a Balus

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Pepas Cup: Zapletal a Balus

 
news img

Čech Josef Zapletal po finálovej výhre nad Slovákom Norbertom Marošíkom 6:3, 6:2 a Irina Balus, ktorej za stavu 0:6, 6:0, 4:1 vzdala Salma Drugdová, sa stali víťazmi turnaja TEJT 3 U16 Pepas Cup 2019 v Slovenskej Ľupči. Štvorhru chlapcov vyhral Marošík s Maďarom Petrom Dragarom, dievčat rumunsko-maďarský pár Goinová, Badicsová.

,,Tenisový areál v Slovenskej Ľupči privítal v uplynulých dňoch hráčov z 18 krajín sveta. Príjemné prostredie a dobrá organizácia prispeli k tomu, že sa na turnaji cítili dobre. Za profesionálnu prácu sa treba poďakovať referee turnaja Vladimírovi Gerhartovi,” uviedol v správe o turnaji jeho riaditeľ Tibor Lešniak a dodal: ,,Každý riaditeľ turnaja sa poteší, ak domáci hráči figurujú vo finálových zápasoch. Mám radosť z účinkovania našich tenistov. Chcem sa poďakovať tímu, ktorý pracoval počas celého týždňa na tomto podujatí.”

 

Fotogaléria

 • Zapletal

   Zapletal


 •  


 •  

 • Lešniak, Gerhart

   Lešniak, Gerhart


 •  


 •  

 
 
Vložené: 14. 07. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Najviac zarába Osaková

Japonská tenistka Naomi Osaková je podľa magazínu Forbes najlepšie zarábajúcou športovkyňou. Za uplynulých 12 mesiacov zarobila 37,4 milióna dolárov. Ročný zárobok dvojnásobnej grandslamovej šampiónky z turnajov i zo sponzorských zmlúv je historickým ženským rekordom.
   

23. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Federer ani netrénuje

Švajčiarsky tenista Roger Federer prezradil, že už dlhšiu dobu nemal v ruke raketu. Kariéru však končiť nemieni ani počas prestávky zavinenej pandémiou koronavírusu. V rozhovore s bývalým brazílskym tenistom Gustavom Kuertenom štvrtý hráč rebríčka ATP uviedol, že neverí v skoré obnovenie sezóny. "Momentálne netrénujem, pretože na to nevidím dôvod. Som spokojný s mojou fyzickou kondíciou. Bude aj tak dlho trvať, kým sa vrátime do súťažného diania," povedal Federer.

23. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Tréningový turnaj v NTC

Slovenský tenisový zväz usporiadal pre hráčov NTC trojdňový kontrolný tréningový turnaj družstiev, ktorý vo štvrtok vyvrcholil poslednými zápasmi. Hráči si vyskúšali zápasovú pripravenosť, zmerali sily vo vzájomnej konfrontácii a taktiež mali možnosť stráviť spoločný čas ako partia a navzájom sa povzbudiť v neľahkých chvíľach. Nešlo o body do rebríčka, nebojovali o žiadnu prémiu. Odmenou za víťazstvá bol dobrý pocit a radosť z hry.

22. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Benčičová nastúpi za Slovan

Švajčiarska tenistka Belinda Benčičová sa počas prerušenej sezóny pripravuje na Slovensku. Po uvoľnení opatrení prijatých na zamedzenie šírenia koronavírusu sa už vrátila aj na kurty. Zázemie jej poskytol Slovan Bratislava, za ktorý sa v júni predstaví v slovenskej extralige.
      

22. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Psychologická pomoc od ATP

Mužský okruh ATP v čase pandémie koronavírusu podáva pomocnú ruku tenistom v oblasti ochrany a podpory ich duševného zdravia. Na základe partnerskej spolupráce im renomovaná klinika Sporting Chance poskytne pomoc psychológov, odborníci budú hráčom k dispozícii v nepretržitej prevádzke na poradenstvo cez telefón. Jedným zo zakladateľov spoločnosti je bývalý anglický futbalový reprezentant Tony Adams.
    

21. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Druhý deň vo fotografiách

Na dvorcoch Národného tenisového centra (NTC) pokračoval v stredu kontrolný tréningový turnaj druhým hracím dňom. Opäť priniesol množstvo zaujímavých konfrontácií a pre hráčov zároveň možnosť zistiť, ako na tom po hernom výpadku spôsobenom pandémiou koronavírusu sú. FOTO: Dušan Barbuš

20. 05. 2020
Aktuality Více zde