Rybáriková v Cincinnati postupuje

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Rybáriková v Cincinnati postupuje

Magdaléna Rybáriková, najvyššie nasadená v dvojkolovej kvalifikácii v Cincinnati, zdolala v prvom kole Nemku Andreu Petkovicovú 6:4, 6:1 a stretne sa s Taliankou Camilou Giorgiovou. Dominika Cibulková sa ako 11. nasadená stretne v 1. kole hlavnej súťaže s Chorvátkou Annou Konjuhovou, s ktorou prehrala v 3. kole Wimbledonu.

Vložené: 12. 08. 2017       Kategória: Aktuality

Klein v Miami o hlavnú súťaž

Lukáš Klein zabojuje o postup do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP 1000 v Miami (10 659 033 USD, tvrdý povrch vonku). V úvodnom kole kvalifikácie zvíťazil nad osemnástym nasadeným Francúzom Benoitom Paireom, ktorého zdolal 6:1, 7:6(2) za 69 minút. Zverenec trénera Karola Kučeru a kondičného Dávida Olasza si v eliminačnom finále zmeria sily so štvorkou pavúka Jakubom Menšíkom z Českej republiky.

18. 03. 2024

Schmiedlová zdolala Šramkovú

Anna Karolína Schmiedlová (na snímke) sa prebojovala do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA 1000 v Miami (8 770 480 USD, tvrdý povrch vonku). Vo finále kvalifikácie zvíťazila v pozícii nasadenej jednotky nad krajankou Rebeccou Šramkovou a zdolala ju 6:3, 3:6, 6:3 za 127 minút. Zverenka trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza vedie vo vzájomnej bilancii hráčok Národného tenisového centra už 3:1. V prvom kole hlavnej súťaže vyzve Číňanku Xiyu Wang (56. WTA).