Kužmová v semifinále debla

Viktória Kužmová spolu s Holanďankou Arantxou Rusovou postúpili do semifinále štvorhry na turnaji WTA 250 vo francúzskom Lyone (235 238 EUR, tvrdý povrch hala). Najvyššie nasadená dvojica si vo štvrťfinále poradila s rumunsko-nemeckým párom Laura-loana Paarová, Julia Wachaczyková a zvíťazila 6:4, 6:4 za 75 minút. O postup do finále zabojujú proti kazašsko-bieloruskému páru Anna Danilinová, Lidziya Marožavová.

04. 03. 2021

ITF WTT M15: Gálik s Karolom ďalej

Matej Gálik spolu s Milošom Karolom postúpili do štvrťfinále štvorhry na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. V prvom kole si poradili s rakúsko-českou dvojicou Kris Krawcewicz, Yvo Panák a zvíťazili 6:4, 6:4 za 64 minút. Hráči NTC a držitelia voľnej karty sa v súboji o postup do semifinále stretnú so štvrtým nasadeným francúzskym párom Crepatte, Petit.

03. 03. 2021

Palovič zdolal Pokorného

Lukáš Palovič (na snímke) postúpil ako jediný slovenský zástupca do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. V úvodnom kole si poradil s krajanom a kamarátom z NTC Lukášom Pokorným vo vyrovnanom zápase 7:6(4), 7:5 za rovné dve hodiny. Zverenec trénera Milana Martinca si v druhom kole zmeria sily so štvrtým nasadeným Zsomborom Pirosom z Maďarska. Devätnásťročný rodák z Prešova si vďaka víťazstvu v prvom kole pripíše do rebríčka ATP svoj prvý bod.

ITF WTT M15: Minárik končí v singli i debli

Krištof Minárik (na snímke) nepostúpil do druhého kola na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Držiteľ voľnej karty nestačil v úvodnom kole na kvalifikanta Constantina Bittouna Kouzmineho a prehral 6:2, 4:6, 4:6 za 140 minút. Zverenec trénera Borisa Borgulu nastúpil v stredu aj vo štvorhre. Spolu s Jánosom Feketem podľahli českej dvojici Andrew Paulson, Patrik Rikl 2:6, 4:6 za necelú hodinu.

Všetky dôležité informácie, program, pavúky, výsledky, fotografie, livescore a livestream nájdete na oficiálnej stránke turnaja www.itfwttba.sk.

ITF WTT M15: Novanský aj Naď v prvom kole prehrali

Michal Novanský (na snímke) a Peter Naď prehrali v prvom kole dvojhry na turnaji ITF WTT M15 Bratislava. Držiteľ voľnej karty Novanský dlho vzdoroval nasadenej jednotke Baptistemu Crepatemu z Francúzska (368. ATP), no napokon prehral 6:3, 2:6, 2:6 za 126 minút. Do druhého kola sa neprebojoval ani úspešný kvalifikant Naď. Ten nestačil na siedmeho nasadeného Francúza Kyriana Jacqueta a podľahol mu 3:6, 2:6 za 65 minút.