Cibulková v osemfinále

Dominika Cibulková postúpila do osemfinále dvojhry na tenisovom turnaji WTA v americkom Cincinnati. Turnajová jedenástka si v stredajšom zápase poradila s Francúzskou Alizé Cornetovou 6:1 a 6:4. V osemfinále si zmeria sily s britskou súperkou a turnajovou sedmičkou Johannou Kontovou.

16. 08. 2017

Čepelová vo Vancouveri víťazne

Jana Čepelová zdolala v 1. kole 100-tisícového turnaja ITF v kanadskom Vancouveri Slovinku Polonu Hercogovú 6:4, 6:1. Nasledujúca súperka Čepelovej je austrálska kvalifikanta Priscila Honová. Pre tretiu nasadenú Slovenku je to po troch prehrách v prvých kolách prvá výhra od zisku júlového titulu na rovnako dotovanom turnaji v Budapešti.

Cibulková postúpila do 2. kola

Jedenásta nasadená Dominika Cibulková zvíťazila v 1. kole turnaja v americkom Cincinnati (dotácia 2 836 904 USD, tvrdý povrch) nad Chorvátkou Anou Konjuhovou 5:7, 7:5, 6:2 a oplatila jej prehru z 3. kola tohtoročného Wimbledonu.  V 2. kole bude hrať Cibulková s Francúzkou Alizé Cornetovou.

15. 08. 2017

Gombos vo Vancouveri skončil

Štvrtý nasadený Norbert Gombos prehral v 1. kole challengeru  v kanadskom Vancouveri (dotácia 100 000 USD, tvrdý povrch) s juhoafrickým kvalifikantom Lloydom Harrisom 5:7, 2:6. V prvom sete Slovák nevyužil vedenie 5:2 a tri setbaly.

Rybáriková nepostúpila

Magdaléna Rybáriková nepostúpila do hlavnej súťaže v americkom Cincinnati (dotácia 2 536 154 USD, tvrdý povrch vonku). Vo finále kvalifikácie prehrala s Taliankou Camilou Giorgiovou 3:6, 4:6. V Cincinnati už skončila aj vo štvorhre, keď vypadla v 1. kole s domácou Lepčenkovou.