• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Poďte na Hrbatého a spol.!

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Davis Cup » Poďte na Hrbatého a spol.!

 
news img

Predpredaj vstupeniek na stretnutie Slovensko - Bosna a Hercegovina 6.-7. apríla v Bratislave pokračuje aj v týždni pred súbojom, ktorým vstúpia Slováci do Davisovho pohára 2018 pod vedením nového kapitána Dominika Hrbatého. Hrať sa bude na antuke pod zatiahnutou strechou NTC. Slovenský daviscupový rekordér Hrbatý prevzal kapitánsku štafetu od olympijského šampióna Miloslava Mečířa, ktorý viedol tím 24 rokov. Po oba dni stoja vstupenky po 10 eur, kúpiť si ich možno na: ticketportal.sk, predredaj.sk a na recepcii NTC.

Víťaz bratislavského stretnutia 2. kola I. skupiny euro-africkej zóny postúpi do septembrového play off o svetovú skupinu. Pre Slovensko je to veľká výzva. Naposledy hralo medzi elitou v roku 2006. Rok predtým bojovalo v pamätnom finále DC 2005 o šalátovú misu s Chorvátskom a prehralo v NTC 2:3.

Národné tenisové centrum Bratislava, 6. – 7. apríla 2018
Slovensko – Bosna a Hercegovina
2. kolo I. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára 2018
(antuka pod zatiahnutou strechou)

PIATOK, 6. apríla, 16.00: dve dvojhry
SOBOTA, 7. apríla, 14.00: štvorhra a záverečné dvojhry

CENA VSTUPENIEK: po 10 eur na piatok aj sobotu
PREDPREDAJ: ticketportal.sk, predpredaj.sk, recepcia NTC

 

 

Vložené: 05. 04. 2018       Kategória: Davis Cup
 
news img

V DC privítame Bielorusko

Slovenskí tenisti privítajú v 2. kole play off o účasť v I. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára Bielorusko. Zápas sa uskutoční 26.-27. októbra v bratislavskom NTC. O súperovi tímu kapitána Dominika Hrbatého rozhodol súboj 1. kola play off v moskovských Lužnikách, v ktorom Rusi zdolali Bielorusov 3:2. Dva body získal Karen Chačanov, rozhodujúci vybojoval v záverečnej dvojhre Daniil Medvedev.

15. 09. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

V Moskve je po piatku 1:1

Po piatku je stav moskovského stretnutia 1. kola play off I. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára Rusko - Bielorusko 1:1. Sobotňajší konečný výsledok súboja v Lužnikách rozhodne o súperovi Slovenska v októbrovom stretnutí o udržanie sa v I. skupine. Ak vyhrá domáce Rusko, tím kapitána Dominika Hrbatého privíta 26. a 27. 10. v NTC Bielorusko. Ak v Moskve vyhrajú hostia, budú Slováci hrať o záchranu v Rusku.

15. 09. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Davis Cup po novom

Medzinárodná tenisová federácia (ITF) vo štvrtok schválila radikálnu reformu Davisovho pohára, ktorá vojde v platnosť od roku 2019. Návrh prezidenta organizácie Davida Haggertyho, podľa ktorého sa v novembri odohrá finálový turnaj 18 krajín, podporilo 71,4% delegátov na Kongrese ITF v Orlande. Na schválenie bola potrebná dvojtretinová väčšina. Viacero národných federácií bolo proti tomuto návrhu.

16. 08. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

DAVISCUPOVÉ EMÓCIE

Stretnutie Slovenska s Bosnou a Hercegovinou bol emotívny súboj ako bývajú daviscupové súboje dvoch vyrovnaných tímov. Postup do play off si vybojovali v NTC hostia. V domácom tíme, ktorý po prvý raz viedol ako kapitán Dominik Hrbatý, zavládol smútok. Tenisové emócie v NTC zachytil Roman Benický.

07. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Po prehre 2:3 SR o záchranu

Slovenskí tenisti budú hrať na jeseň iba o záchranu v l. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára. V dueli 2. kola totiž prehrali na antuke v bratislavskom NTC s Bosnou a Hercegovinou 2:3. O všetkom rozhodla až záverečná dvojhra, v ktorej Jozef Kovalík prehral s bosnianskou dvojkou Mirzom Bašičom 6:7 (0), 6:2, 3:6. Slováci budú bojovať v októbri o záchranu proti neúspešnému zo súboja medzi Ruskom a Bieloruskom. Bosnu a Hercegovinu čaká v septembri baráž o svetovú skupinu.

07. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Kližan vyrovnal na 2:2

Slovenskí tenisti hrajú v stretnutí 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára s Bosnou a Hercegovinou 2:2. O vyrovnávajúci bod pre domáce farby sa na antuke v bratislavskom NTC zaslúžil Martin Kližan, ktorý v dueli tímových jednotiek vo veľmi kvalitnom zápase zdolal Damira Džumhura 6:3, 7:6 (3). O všetkom tak rozhodne až záverečná dvojhra, ktorá určí postupujúceho do septembrovej baráže o svetovú skupinu.

07. 04. 2018
Davis Cup Více zde