• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Vstupenky na SR - Bielorusko

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Davis Cup » Vstupenky na SR - Bielorusko

 
news img

Siete ticketportal.sk a predpredaj.sk už začali predaj vstupeniek na stretnutie Slovensko - Bielorusko o postup do svetovej skupiny zreformovaného Davisovho pohára. Tím SR kapitána Dominika Hrbatého má pred sebou 26. – 27. októbra 2018 na antuke v NTC jednu veľkú výzvu. Ak Slovensko vyhrá, bude vo februári bojovať o postup do koncoročného finálového vyvrcholenia najprestížnejšej tenisovej tímovej súťaže v roku 2019.

Národné tenisové centrum Bratislava, 26. – 27. októbra 2018
SLOVENSKO - BIELORUSKO
O postup do svetovej skupiny Davisovho pohára

PIATOK, 26. októbra 2018, 16.00: dve dvojhry
SOBOTA, 27. októbra 2018, 13.00: štvorhra a záverečné dvojhry

CENA VSTUPENIEK: po 10 eur na piatok aj sobotu
PREDPREDAJ: ticketportal.sk, predpredaj.sk, recepcia NTC

 

 

 

Vložené: 16. 10. 2018       Kategória: Davis Cup
 
news img

Zlepšovák: s bicyklom v NTC

Prvý tréning na novom antukovom dvorci v NTC, ktorý postavila česká firma Tenis Schmid, mali v piatok pod vedením kapitána slovenského daviscupového tímu Dominika Hrbatého Norbert Gombos a Filip Polášek. Začala sa tým príprava na stretnutie s Bieloruskom (26.-27. októbra). Dvorec ešte upravujú podľa požiadaviek domáceho tímu. Pri jeho úprave využíva firma zaujímavú novinku: pracovník na elektrickom bicykli ťahá za sebou sieťovačku. Celý proces zametania trvá veľmi krátko, čo bude výhoda aj pri úprave počas stretnutia.  

19. 10. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Hrbatému chýba Kovalík

Pätica slovenských tenistov Martin Kližan, Lukáš Lacko, Norbert Gombos, Igor Zelenay, Filip Polášek figuruje v predbežnej nominácii daviscupového kapitána Dominika Hrbatého na zápas s Bieloruskom. Duel o postup do svetovej skupiny sa uskutoční 26.-27. októbra na antuke pod zatiahnutou strechou v bratislavskom NTC. Jeho víťaz sa prebojuje do svetovej skupiny a vo februári nastúpi v kvalifikácii o postup na finálový turnaj zreformovanej súťaže proti Kanade alebo Kazachstanu.

16. 10. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Šanca byť medzi elitou

Slovenskí tenisti majú šancu vrátiť sa po 12 rokoch do svetovej skupiny Davisovho pohára. Ak 26.-27. októbra zdolajú v bratislavskom NTC na antuke Bielorusko, postúpia medzi elitu a vo februárovej kvalifikácii budú bojovať o účasť na finálovom turnaji proti Kanade alebo Kazachstanu.

26. 09. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Slováci to majú v rukách

Držiteľmi voľnej karty vo finálovom vyvrcholení Davis Cupu 2019 sú Argentína a Veľká Británia. V reformovanej súťaži, v ktorej sa svetová skupina rozšíri na 28 krajín, bude vo finálovom vyvrcholení štartovať 18 tímov. Šesť je teda známych – sú to tohtoroční semifinalisti Francúzsko, Chorvátsko, USA, Španielsko a dvaja držitelia voľných kariet Argentína a Veľká Británia. Ďalších 12 vzíde z kvalifikácie 1.-2. februára 2018.

26. 09. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

V DC privítame Bielorusko

Slovenskí tenisti privítajú v 2. kole play off o účasť v I. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára Bielorusko. Zápas sa uskutoční 26.-27. októbra v bratislavskom NTC. O súperovi tímu kapitána Dominika Hrbatého rozhodol súboj 1. kola play off v moskovských Lužnikách, v ktorom Rusi zdolali Bielorusov 3:2. Dva body získal Karen Chačanov, rozhodujúci vybojoval v záverečnej dvojhre Daniil Medvedev.

15. 09. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

V Moskve je po piatku 1:1

Po piatku je stav moskovského stretnutia 1. kola play off I. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára Rusko - Bielorusko 1:1. Sobotňajší konečný výsledok súboja v Lužnikách rozhodne o súperovi Slovenska v októbrovom stretnutí o udržanie sa v I. skupine. Ak vyhrá domáce Rusko, tím kapitána Dominika Hrbatého privíta 26. a 27. 10. v NTC Bielorusko. Ak v Moskve vyhrajú hostia, budú Slováci hrať o záchranu v Rusku.

15. 09. 2018
Davis Cup Více zde