• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Turnaje plážový tenis 2024

Navigácia » Hlavná stránka » Súťaže » Plážový tenis » Turnaje plážový tenis 2024

 

Na základe prihlášok Slovenský tenisový zväz vydáva Termínovú listinu pre Plážový tenis 2024.

Turnajov v plážovom tenise, organizovaných pod hlavičkou STZ, sa môžu zúčastniť iba hráči prihlásení na turnaj cez www.zasportujsiopen.sk a registrovaní v STZ (viac informácií). Absolvované turnaje bude STZ hráčom zapisovať aj s dosiahnutými bodmi do karty hráča v eTenise, z čoho sa po odohraní sezóny vytvorí oficiálny rebríček, ktorý bude slúžiť pre nasadzovanie v nasledujúcej sezóne.

Všetky turnaje STZ v plážovom tenise sa hrajú výhradne s oficiálne schválenými mäkkými loptami DUNLOP STAGE 2 (oranžová).

STZ bude pre potreby prihlasovania jednotlivé turnaje priebežne zverejňovať (cca mesiac pred začiatkom turnaja) aj s doplňujúcimi informáciami. 

PLÁŽOVÝ TENIS - obsahuje tlačivá pre USPORIADATEĽOV potrebné k turnajom v plážovom tenise. Usporiadateľ je povinný zaslať na zverejnenie rozpis súťaže najneskôr 14 dní pred začiatkom turnaja a kompletné podklady z turnaja najneskôr 48 hod. po skončení turnaja na adresu zdena.suhajova@stz.sk

 

Termínová listina pre plážový tenis 2024

Majstrovstvá Slovenska 
31. 8. - OZ Slovak Beachtennis club BA 
Miesto konania: BVC Draždiak, Tematínska 10, Bratislava


Turnaje triedy A

29. 6. - OZ Slovak Beachtennis club BA
Miesto konania: BVC Draždiak, Tematínska 10, Bratislava

 

Vložené: 11. 04. 2024       Kategória: Plážový tenis
 
news img

Chcete súťažiť aj v PLÁŽOVOM tenise?

Slovenský tenisový zväz od sezóny 2018 oficiálne zastrešuje už aj PLÁŽOVÝ tenis na Slovensku. Informácie o turnajoch, prihlasovanie a spôsob registrácie pre plážový tenis.

 
news img

Plážový tenis pod STZ

Slovenský tenisový zväz od sezóny 2018 oficiálne zastrešuje už aj PLÁŽOVÝ tenis na Slovensku. V tomto článku prinášame prehľad dôležitých informácií o registrácii hráčov a prihláškach turnajov do termínovej listiny STZ.