• PEUGEOT
  • NADACIA SPP
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Turnaje plážový tenis 2021

Navigácia » Hlavná stránka » Súťaže » Plážový tenis » Turnaje plážový tenis 2021

 

Turnajov v plážovom tenise, organizovaných pod hlavičkou STZ, sa môžu zúčastniť iba hráči prihlásení na turnaj cez www.zasportujsiopen.sk a registrovaní v STZ (viac informácií). Absolvované turnaje bude STZ hráčom zapisovať aj s dosiahnutými bodmi do karty hráča v eTenise, z čoho sa po odohraní sezóny vytvorí oficiálny rebríček, ktorý bude slúžiť pre nasadzovanie v nasledujúcej sezóne.

Všetky turnaje STZ v plážovom tenise sa hrajú výhradne s oficiálne schválenými mäkkými loptami DUNLOP STAGE 2 (oranžová).

STZ bude pre potreby prihlasovania jednotlivé turnaje priebežne zverejňovať (cca mesiac pred začiatkom turnaja) aj s doplňujúcimi informáciami. 

PLÁŽOVÝ TENIS.xls - obsahuje tlačivá pre USPORIADATEĽOV potrebné k turnajom v plážovom tenise. Usporiadateľ je povinný zaslať na zverejnenie rozpis súťaže najneskôr 14 dní pred začiatkom turnaja a kompletné podklady z turnaja najneskôr 48 hod. po skončení turnaja na adresu zdena.suhajova@stz.sk

 

Termínová listina pre PT:

Majstrovstvá Slovenska 2021
4. 9. - SAPT Bratislava
Miesto konania: Beach Draždiak, Tematínska 10, Bratislava

Turnaje triedy A
- pre sezónu 2021 neboli prihlásené žiadne turnaje

 

Vložené: 01. 04. 2021       Kategória: Plážový tenis
 
news img

Chcete súťažiť aj v PLÁŽOVOM tenise?

Slovenský tenisový zväz od sezóny 2018 oficiálne zastrešuje už aj PLÁŽOVÝ tenis na Slovensku. Informácie o turnajoch, prihlasovanie a spôsob registrácie pre plážový tenis.

 
news img

Plážový tenis aktuálne pod STZ

Slovenský tenisový zväz od sezóny 2018 oficiálne zastrešuje už aj PLÁŽOVÝ tenis na Slovensku. V tomto článku prinášame prehľad dôležitých informácií o registrácii hráčov a prihláškach turnajov do termínovej listiny STZ.