• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Súťaže

Navigácia » Hlavná stránka » Súťaže

 
news img

Detský Davis Cup a Fed Cup s Nadáciou SPP 2020

Regionálne kolo do 10 rokov - konečné výsledky; postupujúce družstvá musia spracovať nanovo súpisky cez eTenis do 23. 9. 2020...

Regionálne kolo do 8 rokov - rozdelenie do skupín, súpisky, organizačné výbory, spôsob hry...

22. 09. 2020
Tenis detí Více zde
 
news img

Neuhradené pokuty - súťaž družstiev

Neuhradené pokuty (Extraliga, I. a II. liga, MSR, Detský DC a FC)

25. 08. 2020
Družstvá Více zde
 
news img

KONKURZ - MSR jednotlivcov 2021

Slovenský tenisový zväz vyhlasuje konkurz na organizovanie majstrovstiev Slovenska jednotlivcov pre sezónu 2021.
Viac informácií o konkurze:   HM SR mládež      HM SR a M SR seniori   

info o prihláškach do TL 2021

 
news img

Predbežná termínová listina 2021

Predkladáme predbežné termíny najvýznamnejších medzinárodných podujatí, majstrovstiev Slovenska a turnajov triedy A, B, C a D v tenisovej sezóne 2021. Prihlášky do Termínovej listiny treba spracovať cez systém eTenis najneskôr do 15. októbra 2020.

 
news img

Antidoping - súhrn dôležitých informácií

Svetový antidopingový kódex (Kódex) je hlavnou štruktúrou antidopingového systému, ktorý stanovuje pravidlá, ktoré športovci musia dodržiavať. Cieľom Kódexu je chrániť práva čistých športovcov. Prijalo ho olympijské hnutie, ako aj športové zložky a antidopingové organizácie po celom svete. Je uznaný viac ako 170 vládami (UNESCO Dohovor proti dopingu v športe). Kódex vstúpil do platnosti prvýkrát v júli 2004. Následne sa trikrát upravoval, prvýkrát s účinnosťou 1. januára 2009, druhýkrát s účinnosťou 1. januára 2015 a tretíkrát s účinnosťou 1. apríla 2018. Revidovaný Svetový antidopingový kódex 2021 je účinný od 1. januára 2021.

- Kódex 2021 SK
- Code 2021 EN

 
news img

Extraliga 2020

Aktuálne informácie: konečné výsledky...

12. 06. 2020
Družstvá Více zde
 
news img

Súťaže povolené

Rozhodnutím Úradu verejného zdravotníctva SR je od stredy 3. 6. 2020 oficiálne povolené organizovať športové súťažné podujatia.

Odporúčame usporiadateľom turnaje žrebovať vopred s riadnym zverejnením termínov a časov jednotlivých zápasov. Taktiež vyzývame všetkých hráčov vrátane ich sprievodu, aby sa zbytočne nezdržiavali počas podujatí v areáloch mimo svojich zápasov.

02. 06. 2020
Súťaže info Více zde
 
news img

Výživové doplnky - iónové nápoje

Slovenská antidopingová agentúra pripravila leták na tému výživové doplnky.

Ďalším jej krokom v oblasti výživových doplnkov bude postupná príprava článkov o jednotlivých skupinách doplnkov. Tentokrát sú to iónové nápoje.

- iónové nápoje,
- proteíny,
- kĺbová výživa,
- vitamíny,
- minerály
 

 
news img

Aktuálne usmernenia k súťažiam STZ

Slovenský tenisový zväz vydáva nasledovné usmernenia k súťažiam STZ, platné od 1. 6. 2020 (podmienené rozhodnutiami vlády SR, ústredného krízového štábu a hlavného hygienika o možnosti organizovať športové podujatia):

12. 05. 2020
Súťaže info Více zde
 
news img

Spracovanie zápisu zo stretnutia družstiev cez eTenis

ZÁPISY zo súťaže družstiev spracovávajú domáce družstvá cez klubový systém eTenis. Ak domáce družstvo spracuje zápis cez systém eTenis, nie je nutné originál zasielať riadiacemu orgánu súťaže, ale je povinné ho archivovať (minimálne do ukončenia aktuálnej sezóny) a v prípade vznesenia námietok na vyžiadanie riadiaceho orgánu dodatočne doručiť.

24. 04. 2020
Družstvá Více zde
 
news img

Dopingové kontroly počas koronavírusu

Rok 2020 je pre nás všetkých mimoriadne náročný. Zrušené šampionáty, presunuté turnaje, vrátane olympijských a paralympijských hier, sú však v tejto situácii najbezpečnejším riešením. A to aj napriek tomu, že ide o mimoriadny zásah do prípravy športovcov.  
Rok 2020 však bude aj plný zmien, ktoré nás čakajú po prijatí nového Kódexu Svetovej antidopingovej agentúry. Pre športovcov znamená viac práv, pre nás viacero noviniek, ktoré by sme mali počas tohto roka zaviesť. Aj o nich sa dočítate v tomto newsletteri