• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

L. Simon v rozhovoroch o tenise

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Rozhovory » L. Simon v rozhovoroch o tenise

 
news img

Ladislav Simon, tréner Norberta Gombosa, sa po víťazstve svojho zverenca na veľkom challengeri vo francúzskom Orléanse, podelil v našom pravidelnom rozhovore o tenise o radosť z titulu i skúsenosti z práce s aktuálnou slovenskou jednotkou. Simon, tréner NTC, v našom štúdiu rozprával aj o tohtoročnom prieniku Gombosa do svetovej stovky.

 

Vložené: 09. 10. 2017       Kategória: Rozhovory
 
news img

Kučera v rozhovoroch o tenise

Karol Kučera si zaspomínal na svoj štart na Masters v roku 1998. Niekdajší šiesty hráč sveta mal na to príležitosť v Londýne, kam dostal pozvanie od Asociácie tenisových profesionálov. Pred kamerami televízie STZ sa podelil o zážitky  z londýnskej O2 arény, ale hovoril i o svojej práci trénera NTC aj názoroch na zmeny v Davisovom pohári.

22. 11. 2017
Rozhovory Více zde
 
news img

Lukáš Lacko o víťaznom hetriku

Turnaj challengerovej série ATP Peugeot Slovak Open 2017 vyhral Lukáš Lacko. Postaral sa o hetrik - po rokoch 2011 a 2013 získal titul medzinárodného tenisového šampióna tretí raz. O úspešnom bratislavskom týždni hovoril Lukáš Lacko medzi novinármi bezprostredne po finále v AEGON aréne.

12. 11. 2017
Rozhovory Více zde
 
news img

Klein v rozhovoroch o tenise

Lukáš Klein, 19-ročný člen NTC, naznačil v juniorskej kategórii, že bude patriť medzi prísľuby slovenského tenisu. S náročným obdobím prechodu medzi profesionálov sa snaží čo najlepšie vyrovnať. V tomto roku sa mu podarilo trikrát postúpiť do finále turnajov kategórie futures. S Lukášom Kleinom sme v ďalšej časti rozhovorov o tenise hovorili, okrem iného, aj o tomto finále.

30. 10. 2017
Rozhovory Více zde
 
news img

Rybáriková v rozhovoroch o tenise

Magdaléna Rybáriková sa prebojovala na malé majstrovstvá sveta 2017. Účasť na šampionáte, ktorý sa začne 31. októbra, považuje za bonus na záver vydarenej sezóny. Do čínskeho Ču-chaj odlieta s trénerom Petrom Huberom.   Čerstvá slovenská jednotka pred odchodom odpovedala v ďalšej časti rozhovorov o tenise na naše otázky.

23. 10. 2017
Rozhovory Více zde
 
news img

Hrbatý v rozhovoroch o tenise

Dominik Hrbatý absolvoval so slovenskými juniormi a juniorkami sústredenie v NTC. Niekdajší dvanásty hráč sveta a daviscupový reprezentant sa do trénerskej práce s mladými pustil s rovnakým nasadením ako hral počas kariéry. A keď rozpráva o tenise a radí ako sa zlepšovať, vie svojim nadšením nakaziť aj okolie. V rámci sústredenia sa stretol aj s rodičmi a trénermi tenistov, aby od nich získal spätnú väzbu. O tom všetkom sa Dominik Hrbatý zmienil v našom rozhovore.

 

17. 10. 2017
Rozhovory Více zde
 
news img

V. Kužmová v rozhovoroch o tenise

Viktória Kužmová, 19-ročná hráčka Národného tenisového centra, sa ako aktuálna slovenská štvorka pýta do fedcupovej reprezentácie Slovenska. Vlani ešte úspešná juniorka, 24. na svete, uzavrela mládežnícku kariéru ako finalistka juniorskej dvojhry na US Open a plynule prešla medzi ženy. V septembri patrilo Košičanke, zverenke trénera Jána Sabovčíka, 131. miesto v rebríčku WTA. V našom rozhovore o tenise sme s Viktóriou Kužmovou prebrali aj tému prechodu z junioriek medzi profesionálky.

02. 10. 2017
Rozhovory Více zde