Tenis: Cibulková prehrala v semifinále dvojhry v Miami s Na Li (2)

Miami 28. marca (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková neuspela v semifinále dvojhry na turnaji WTA v Miami. Ako nasadená desiatka prehrala s dvojkou "pavúka" Číňankou Na Li po trojsetovej bitke 5:7, 6:2 a 3:6. V rozhodujúcom dejstve ne
28. 03. 2014

Tenis: Cibulková prehrala v semifinále dvojhry v Miami s Na Li

Tenis: Berdych zdolal vo štvrťfinále v Miami Dolgopolova

Miami 27. marca (TASR) - dvojhra - štvrťfinále: Tomáš Berdych (7-ČR) - Alexander Dolgopolov (22-Ukr.) 6:4, 7:6 (3) jpUSA-Tenis-ATP-Miami-štvrťfinále-výsledok-#
27. 03. 2014

Tenis: S. Williamsová do finále dvojhry na turnaji WTA v Miami (2)

Miami 27. marca (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová sa prebojovala do finále dvojhry na turnaji WTA v Miami. V prvom semifinále ako nasadená jednotka zvíťazila vo štvrtok nad turnajovou štvorkou Mariou Šarapovovou z Ruska 6:4 a 6:3. Vo finále s

Tenis: S. Williamsová do finále dvojhry na turnaji WTA v Miami

Tenis: Djokovič zdolal vo štvrťfinále v Miami Murrayho, stop pre Federera

Miami 27. marca (TASR) - Piaty nasadený švajčiarsky tenista Roger Federer nepostúpil do semifinále turnaja ATP v Miami, keď vo štvrťfinálovom dueli prekvapujúco podľahol dvadsiatemu Keiovi Nišikorimu z Japonska v troch setoch 6:3, 5:7 a 4:6. Medzi najlepš

Tenis: Cibulková v semifinále dvojhry na turnaji WTA v Miami proti Na Li - SÚHRN

Miami 27. marca (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa prebojovala už do semifinále dvojhry na turnaji WTA v Miami a v pondelok bude prvýkrát v kariére figurovať v elitnej svetovej desiatke. Vo štvrťfinále si na floridskom harde ako nasadená d

Tenis: Cibulková bude prvýkrát v Top ten: "Konečne som tam, vydýchla som si" (3)

26. 03. 2014

Tenis: Najväčšie míľniky v kariére Dominiky Cibulkovej

Miami 26. marca (TASR) - Najväčšie míľniky v kariére slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej: v auguste 2005 vyhrala prvý turnaj ITF v portugalskom Amarante v októbri 2006 vyhrala turnaj ITF Ritro Slovak Open v bratislavskom NTC 11. júna 2007 sa prvýkrát

Tenis: Cibulková postúpila do semifinále v Miami a bude prvýkrát v Top ten

Tenis-DC: Martin má problémy s krčnou chrbticou, jeho štart proti Rakúsku otázny

Bratislava 26. marca (TASR) - Štart slovenského tenistu Andreja Martina v zápase 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára proti Rakúsku je otázny. Dvadsaťštyriročný hráč figurujúci vo svetovom rebríčku ATP na 137. mieste utrpel zranenie krku