Tenis-Hopmanov pohár: USA - JAR 2:1 v B-skupine (2)

Perth 30. decembra (TASR) - V druhom stretnutí B-skupiny na Hopmanovom pohári v austrálskom Perthe zvíťazili v nedeľu tenisti USA nad Juhoafrickou republikou 2:1. Rozhodujúci bod pre Američanov získala vo štvorhre dvojica Venus Williamsová, John Isner po
30. 12. 2012

Tenis-Hopmanov pohár: USA - JAR 2:1 v B-skupine

Tenis:Hantuchová po úspešnom úvode sezóny:"Na dvorci som sa cítila super"-SÚHRN

Brisbane 30. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová úspešne odštartovala novú sezónu, keď na turnaji WTA v austrálskom Brisbane (dotácia 1 milión dolárov) postúpila do 2. kola dvojhry. Finalistka podujatia z januára 2012 si na úvod porad

Tenis: Hantuchová po úspešnom úvode sezóny: "Na dvorci som sa cítila super" (2)

Tenis: S. Williamsová postúpila na turnaji v Brisbane do 2. kola (2)

Brisbane 30. decembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Serena Williamsová (3-USA) - Varvara Lepchenková (USA) 6:2, 6:1, Petra Kvitova (6-ČR) - Carla Suarezová Navarrová (Šp.) 6:3, 6:4, Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) - Lucie Hradecká (ČR) 6:3, 3:6, 6:3, Jarmil

Tenis: Hantuchová odštartovala sezónu úspešne, v Brisbane postúpila do 2. kola

Tenis: Hsieh Su-Wei z Taiwanu postúpila na turnaji v Šencene do 2. kola

Šencen 30. decembra (TASR) - Hsieh Su-Wei z Taiwanu postúpila na turnaji WTA v čínskom Šencene do 2. kola po výhre nad Maďarkou Melindou Czinkovou 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Hsieh Su-Wei (4-Taiwan) - Melinda Czinková (Maď.) 6:3, 6:2 goČína-Tenis-WTA-Šen

Tenis: Kvitová postúpila na turnaji v Brisbane do 2. kola

Brisbane 30. decembra (TASR) - Češka Petra Kvitová si v pozícii nasadenej šestky vybojovala na turnaji WTA v austrálskom Brisbane postup do 2. kola, keď v prvom zdolala v dvoch setoch Španielku Carlu Suarezovú Navarrovú 6:3, 6:4. Nedarilo sa jej krajanke

Tenis: Djokovič obhájil triumf na exhibícii v Abú Zabí

Abú Zabí 29. decembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič vyhral v sobotu vo finále exhibičného turnaja v Abú Zabí nad Španielom Nicolasom Almagrom v troch setoch 6:7, 6:3 a 6:4. Svetová jednotka tak obhájila minuloročný triumf. V súboji o tretie mie
29. 12. 2012

Tenis-Hopmanov pohár: Nemecko - Austrália 0:2, zranená Petkovicová vzdala (7)

Perth 29. decembra (TASR) - V úvodnom stretnutí B-skupiny na Hopmanovom pohári v austrálskom Perthe zvíťazili tenisti Španielska nad Juhoafrickou republikou 2:1. Rozhodujúci bod pre trojnásobných víťazov miešaného turnaja získali vo štvorhre Annabela Med

Tenis: Petkovicová predčasne skončila pre zranenie na Hopman Cupe

Perth 29. decembra (TASR) - Nemecká tenistka Andrea Petkovicová predčasne skončila pre zranenie kolena na turnaji Hopman Cup v austrálskom Perthe. Informuje o tom agentúra dpa. Dvadsaťpäťročná hráčka skrečovala v sobotu zápas s domácou Ashleigh Bartyovo

Tenis-Hopmanov pohár: Nemecko - Austrália 0:1, Tomic zdolal Haasa (6)