• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Cibulková pomôže mladým

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Cibulková pomôže mladým

 
news img

Dominika Cibulková spojila svoje meno s bratislavskou tenisovou akadémiou Love4Tennis koncom minulého roka. Od tohtoročného apríla bude mať spolupráca akadémie s najlepšou slovenskou tenistkou histórie veľmi konkrétnu podobu: bývalá svetová štvorka bude na prvom z troch plánovaných  tenisových kempov odovzdávať svoje skúsenosti mladým hráčom.

,,Dominika sa cez rok pripravuje u nás aj v NTC. Počas antukovej sezóny využíva hlavne dvorce našej akadémie. Prvý kemp v apríli spadá do tohto obdobia,“ hovorí Ján Stančík, riaditeľ akadémie.

Kempy sú určené slovenským i zahraničným hráčom. Prihlásiť sa do nich môžu už deti od 10 rokov. Cibulková na nich bude osobne prítomná, bude sledovať hráčov, analyzovať ich hru a radiť im ako sa zlepšiť. Keď Dominika spojila svoje sily s akadémiou, ktorá má za sebou viac ako desaťročie svojej existencie, sledovala zámer aktívne sa podieľať na celom procese v klubovom zázemí a odovzdávať mladým hráčom skúsenosti, ktoré nadobudla počas svojej bohatej kariéry. Finalista Australian Open 2014 a víťazka WTA Finals 2016 je ešte stále ako profesionálka vyťažená. Novou aktivitou však potvrdzuje, že svoju spätosť s tenisom plánuje aj do budúcna.

Love4Tennis akadémia Dominiky Cibulkovej
Termíny tenisových kempov

8. – 13. apríla 2019
10. – 15. júna 2019
29. júla – 3. augusta 2019

Informácie poskytuje Ján Stančík: 0907759057, e-mail: stancik@love4tennis.com

 

Vložené: 28. 02. 2019       Kategória: Tenis doma
 
news img

Pavel Gula vyhral GRAFOBAL JUNIOR CUP

Pavel Gula (OZ ŠK Odema Púchov) vyhral dorastenecký turnaj triedy C GRAFOBAL JUNIOR CUP na dvorcoch AŠK Skalica. Vo finále zdolal Patrika Palenčára (TK Slávia STU Bratislava) 6:1, 6:2. Gula vyhral aj štvorhru po boku Filipa Semančíka (TK Slovan Bratislava).

20. 03. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

V Petržalke vyhral domáci Max Lörinčík

Max Lörinčík (TŠP) vyhral turnaj detí do 8 rokov, ktorý sa minulý týždeň uskutočnil v športovom areáli TŠP - tenisovej školy Petržalka na Nobelovom námestí 6. Drhý skončil skončil Martin Adamča (TK ESO Piešťany),  tretie miesta obsadili Andrej Adamović (TŠP) a Adam Taha (Tenis – Bedminton klub Dunajská Lužná). Na turnaji sa zúčastnilo 32 chlapcov a dievčat, ktorí vzhľadom na počet detí hrali spolu.

18. 03. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

V Trenčianskych Tepliciach 8 Slovákov vo štvrťfinále

V Trenčianskych Tepliciach na turnaji TEJT U16 School Lobik U16 2019 postúpilo vo dvojhre osem slovenských hráčov do štvrťfinále - 3 chlapci, vrátane najvyššie nasadeného Petra Benjamina Privaru, a 5 dievćat. Výsledky.

14. 03. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Janigovej víťazstvo v Slovenskej Ľupči

Petra Janigová ( OZ ŠK Odema Púchov) vyhrala v Slovenskej Ľupči turnaj starších žiačok triedy B. Vo finále zdolala Katarínu Pavlechovú (LTC Leopoldov) 6:1, 6:2.

12. 03. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Guzoň vyhral turnaj staršieho žiactva na Slávii STU

Samuel Guzoň (TC Empire Trnava) vyhral na dvorcoch Slávie STU v Bratislave turnaj staršieho žiactva triedy B, keď vo finále zdolal Bence Tótha (TKM Betliar) 6:3, 6:2.

12. 03. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Stanovisko STZ k príprave podujatia EYOF 2021

Národné tenisové centrum Košice je spoločným projektom Mesta Košice a Slovenského tenisového zväzu. Oba subjekty sú akcionármi pre tento účel založenej spoločnosti NTC Košice, a.s. NTC ako športovisko má slúžiť aj v rámci organizácie podujatia Európsky olympijský festival mládeže EYOF 2021 na usporiadanie tenisových súťaží a zároveň by bolo možné využiť 2 tréningové haly aj pre organizáciu súťaží v gymnastike a džude.

04. 03. 2019
Tenis doma Více zde