• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Čuchran a Tokárová víťazmi LMR detí na východnom Slovensku

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Čuchran a Tokárová víťazmi LMR detí na východnom Slovensku

 
news img

Tobias Čuchran (TKM Betliar) sa stal víťazom dvojhry aj štvorhry na letných regionálnych majtrovstvách chlapcov do 10 rokov na východnom Slovensku. Vo finále si poradil s Ninom Lipinským (1. TC Humenné) a zvíťazil 6:3. Deblový titul získal po boku klubového spoluhráča Jakuba Kaspera, s ktorým vo finále zdolali pár Filip Šimko, Matúš Švenk (obaja TJT Michalovce) 6:2.

Medzi dievčatami sa na dvorcoch TK Mladosť Košice z titulu tešila domáca hráčka Simona Tokárová , ktorá si vo finále poradila s klubovou spoluhráčkou Ninou Jedinákovou 6:3. Jedináková získala víťaznú trofej vo štvorhre, spolu s Natáliou Megan Minichovou (1. TC Humenné) si vo finále poradili s dvojicou Tokárová, Barbora Bérešová (TK Mladosť Košice) 6:4.

 

Fotogaléria


  •  


  •  


  •  

 
 
Vložené: 23. 05. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Sledujte majstrovstvá Slovenska

Letné majstrovstvá Slovenska môžete opäť sledovať aj NAŽIVO. Vo všetkých piatich vekových kategóriách (mladšie žiactvo, staršie žiactvo, mladší dorast, dorast a dospelí) prinášame livescore zo všetkých zápasov a livestream zo štyroch kurtov. Využite šancu sledovať mladé talenty na ceste za titulom majstra Slovenska a buďte pri tom.

23. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Sanson a Černáková víťazmi LMR staršieho žiactva v Bratislave

Matteo Sanson a Tereza Černáková (obaja TK Slávia STU Bratislava) získali titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách staršieho žiactva v Bratislave. Na dvorcoch TK Petržalka si Sanson vo vyrovnanom finále poradil s klubovým spoluhráčom Lukasom Siqueirom a zdolal ho 6:4, 2:6, 7:6(6). Sanson pridal titul aj vo štvorhre, spolu s domácim hráčom Lukášom Švarcom zdolali pár Martin Šimunič, Maxim Hvorecký (obaja TK Petržalka) 7:6(2), 6:2.

23. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Miloslava Mečířa si uctil aj Anton Siekel

Olympijský víťaz vo dvojhre a súčasný prezident Slovenského tenisového zväzu (STZ) Miloslav Mečíř dovŕšil v nedeľu 19. mája šesťdesiatku. Pri tomto významnom životnom jubileu ho vo štvrtok 23. mája prijal na slávnostnom „olympijskom“ obede prezident Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) Anton Siekel. Blahoželal mu v spoločnosti čestného prezidenta SOŠV Františka Chmelára, generálneho sekretára SOŠV Jozefa Libu, štátneho tajomníka pre šport Jána Krišandu, čestného člena SOŠV Tomáša Grosmanna i riaditeľa mediálneho oddelenia SOŠV Ľubomíra Součeka. Popri spomienkach na Mečířov olympijský triumf v Soule 1988 a ďalšie úspechy odzneli na stretnutí aj podnetné postrehy o celkovej situácii v slovenskom športe.

23. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Medveď a Husárová víťazmi LMR dospelých na strednom Slovensku

Jakub Medveď (Lieskovský tenisový klub - LTC) a Silvia Husárová (TK Hriňová) získali titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách dospelých na strednom Slovensku. Na dvorcoch TK Baník Prievidza si Medveď poradil vo finále s Lukášom Gottwaldom (TK Vrútky) a zdolal ho 6:3, 6:4. Vo štvorhre sa z titulu tešili Igor Németh s Davidom Petrášom (obaja TA M. Ryšavého Bojnice), ktorý vo finále zdolali pár Matej Letavay (TK Ružomberok), Michal Mikuš (TK Baník Prievidza) 7:5, 6:3.

23. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Maruščák a Kužilová víťazmi LMR staršieho žiactva na východe

Tomáš Maruščák (TK Mladosť Košice) a Kristína Kužilová (Tenis Komplex Košice) sa stali víťazmi letných majstrovstiev regiónu staršieho žiactva na východnom Slovensku. Maruščák si na dvorcoch TK 1901 Spišská Nová Ves poradil vo vyrovnanom finále so Sebastiánom Jandom (TJT Michalovce) 7:5, 5:7, 7:5. Zdolaný finalista získal titul vo štvorhre. Po boku Michala Galla (1. TK Rožňava) mali vo finále nastúpiť proti Maruščákovi s Marcusom Adamom (TK Profitennis Academy Prešov), súperi však na zápas nenastúpili.

22. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Kucbeľ s titulom vo dvojhre na LMR mužov na západnom Slovensku

Filip Kucbeľ (ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice) získal titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách mužov na západnom Slovensku. Vo finále si na dvorcoch Hi-Ten TAC Dunajská Streda poradil s Alešom Mísařom (TK Kúpele Piešťany) a zdolal ho 6:2, 2:6, 6:3. Vo štvorhre sa z titulu tešili Mísař s klubovým spoluhráčom Alexom Lapšanským, vo finále vyhrali nad párom Michal Lukačovič (TC EMPIRE Trnava), Yannik Rogulski (TKM - Tenisový klub Madunice) 6:3, 6:2.

22. 05. 2024
Tenis doma Více zde