• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Daubnerová vyhrala v Piešťanoch dvojhru aj štvorhru

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Daubnerová vyhrala v Piešťanoch dvojhru aj štvorhru

 
news img

Nikola Daubnerová z TK Slovan Bratislava získala titul majsterky Slovenska v kategórii starších žiačok. Po boku Sáry Šarinovej (TA Prešov) vyhrala aj štvorhru. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch TK Kúpele Piešťany.

 

Vložené: 07. 06. 2019       Kategória: Tenis doma
 
news img

Majstri Suchánková a Privara

Sara Suchánková (MŠK Poprad-Tatry) a Peter Benjamin Privara (TC Empire Trnava) sa stali majstrami Slovenska v kategórii mladšieho dorastu. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch TC Empire Trnava. Foto: Ivan Kopčáni

14. 06. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Oblastné kolá Detského DC a FC vo fotografiách

Na piatich miestach sa cez víkend hrajú stretnutia oblastného kola Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP. Niekoľkými fotografiami z dejísk, ktoré nám poslali organizátori, a snímkami nášho spolupracovníka Dušana Barbuša, mapujeme dianie na dvorcoch.

08. 06. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Krajčí dvakrát zlatý na M SR starších žiakov

Michal Krajčí získal na majstrovstvách Slovenska starších žiakov v Piešťanoch titul vo dvojhre a s Rastislavom Kubovičom (TK Raketa Nedožery-Brezany) aj vo štvorhre.

07. 06. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Minárik dvakrát zlatý, medzi dorastenkami majsterka Žuffová

Na dvorcoch TK Žilina získal Krištof  Minárik (Slávia STU Bratislava) oba tituly majstra Slovenka v kategórii dorastu - vo dvojhre a po boku Jánosa Feketeho (Empire Trnava) aj vo štvorhre. Majsterkou SR vo dvojhre dievčat sa stala Yvonna Žuffová (TA Prešov).

31. 05. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Tituly na M SR ml. žiactva v Piešťanoch získali Balaščák a Jamrichová

Daniel Balaščák (Tenisová akadémia Prešov) a Renáta Jamrichová (OZ Slávia Trnava) sa stali majstrami Slovenska v kategórii mladších žiakov. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch TK Kúpele Piešťany.

31. 05. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Potrestanie disciplinárneho priestupku Norberta Gombosa

Trénerský úsek STZ, zastúpený športovým riaditeľom Ing. Vladimírom Habasom, rozhodol v zmysle čl.33, bodu 3. Disciplinárneho poriadku STZ udeliť športovcovi Norbertovi Gombosovi pokutu vo výške 67 eur za urážky a zosmiešňovanie súpera. Norbert Gombos ako reprezentant SR a člen NTC tímu v priebehu extraligového stretnutia mužov medzi družstvami TK Slávia STU Bratislava a TC Empire Trnava, ktoré sa odohralo dňa 3. 5. 2019, zdieľal na sociálnej sieti Instagram vulgárne označenie súpera a to zdieľaním statusu tretej osoby. Takéto konanie je v rozpore s Článkom II., bodom 11. Štatútu reprezentanta SR v tenise v tímoch pre Davis Cup a Fed Cup, s Článkom VI., bodom 1. Štatútu zväzového centra prípravy mládeže NTC a so zásadami slušného a profesionálneho správania sa športovca pri vystupovaní na verejnosti. Trénerský úsek STZ vo svojom rozhodnutí vzal do úvahy skutočnosť, že Norbert Gombos si doteraz vzorne plnil svoje reprezentačné povinnosti, nebol nikdy disciplinárne potrestaný, uvedený status vymazal a za svoje konanie sa ospravedlnil zástupcovi klubu TC Empire Trnava p. Hlavnovi. Disciplinárny priestupok bol so športovcom osobne prerokovaný dňa 16. 5. 2019.
Slovenský tenisový zväz dôrazne odsudzuje všetky formy hanlivého znevažovania súperov.

 

17. 05. 2019
Tenis doma Více zde