• PEUGOT
 • NADACIA SPP
 • TIPOS
 • AXA
 • J&T BANKA
 • COOP JEDNOTA

Deti deťom s Nadáciou Jána Korca

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Deti deťom s Nadáciou Jána Korca

 
news img

TK TENNis FUN Banská Bystrica usporiadal turnaj staršieho žiactva triedy B pod názvom DETI DEŤOM S NADÁCIOU JÁNA KORCA.  O 7. ročníku podujatia, na ktorom štartovalo 62 detí, pre našu stránku napísal Ivan Uram, organizátor turnaja. Uviedlo, že najväčšie poďakovanie patrí Nadácii Jána Korca, ktorá toto podujatie finančne podporuje od jeho vzniku, ale aj firme FOBOS ADVERTISING za krásne diplomy a tričká.

Vo finále chlapcov zvíťazil Michal Novanský  a spolu s M. Gálikom vyhral štvorhru. Vo dvojhre dievčat sa tešila z prvenstva  Yvonna Žuffová, ktorá po boku L. Bérešovej vyhrala aj štvorhru.
Štartovné od detí  + 500 eur od Nadácie Jána Korca  venovalo tým, ktorí to potrebujú. Tohto roku venovalo opäť rekordných 1300 eur.  Peniaze venovali  8-ročnému Samkovi na rehabilitácie a liečbu a PONS o.z. na  integračné tábory pre postihnuté deti. Symbolické šeky prevzali  osobne od organizátorov, manželov Uramovcov a p. Jakála, počas turnaja Samkov otec a MUDr. Oravec, predseda PONS o.z.

Finálové výsledky:

M. Novanský  (TC EMPIRE Trnava) – L. Pokorný  (TK Slávia STU BA) 6/3,6/4

Y. Žuffová  (TA Prešov) -  N. Danišová  (TK Slovan BA ) 6/4, 6/2

M. Novanský, M. Gálik (TK Slovan BA) – L. Pokorný,  M. Karol (ŠK 1928 Blava Jasl.Bohunice) 4/6, 7/5, 10/8

Y. Žuffová, L. Bérešová (TA Prešov)– B.Behúlová (TK Nitra) ,  N. Ďarmatiová (Lieskovský TK – LTC) 3/6, 6/1, 10/8

 Viac na www.detidetom.sk

 

 

Fotogaléria


 •  

 • Danišová, Žuffová

   Danišová, Žuffová

 • Novanský, Pokorný

   Novanský, Pokorný

 • Bérešová, Žuffová

   Bérešová, Žuffová

 • Sura, Karol

   Sura, Karol

 • Bolebruchová, Chudejová

   Bolebruchová, Chudejová

 
 
Vložené: 28. 07. 2016       Kategória: Tenis doma
 
news img

Víťazmi B. Bystrica a Piešťany

V celoslovenskom finále jubilejného 15. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v AXA aréne NTC chlapci TC BASELINE Banská Bysrica a diečatá TK HSC Piešťany. Po druhý raz na tomto podujatí udelil Slovenský olympijský a športový výbor spolu so Slovenským tenisovým zväzom Ceny fair play. Získali ich dievčatá TC Play Tennis Malinovo a TK Mladosť Košice a chlapci TK Banská Bystrica. Najbojovnejšími hráčmi v celoslovenskom finále boli Timotej Turóci (1. TC Humenné) a Lujza Zimenová (TK Žilina). Ceny odovzdával prezident Slovenského tenisového zväzu Tibor Macko a predsedníčka Klubu fair play SOV Katarína Ráczová.

06. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Vo finále tri bystrické kluby

Na 15. ročníku celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu sa zúčastnilo 12 chlapčenských a 12 dievčenských tímov. Do finále sa prebojovali až tri z Banskej Bystrice. V oboch kategóriách má zastúpenie klub TK Banská Bystrica, pričom v Davis Cupe bude ich súperom mestský rival TC BASELINE. Vo Fed Cupe zabojujú o prvenstvo s TK HSC Piešťany.

06. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Hviezdy sa venovali deťom

Šiesty ročník akcie Peugeot Tennis Day bol plný hviezd. Deti mohli na autogramiáde získať podpisy svojich tenisových idolov – Norberta Gombosa, Igora Zelenaya, ich daviscupového kapitána Dominika Hrbatého, slovenskej ženskej jednotky Viktórie Kužmovej  spolu s jej trénerom Michalom Mertiňákom, Karolíny Schmiedlovej, Magdalény Rybárikovej, nádejného hráča NTC Lukáša Kleina ale i bývalých vynikajúcich tenistiek Kariny Cílekovej-Habšudovej a Henriety Nagyovej.

05. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

NTC opäť plné detí

Aj v piatok sa v AXA aréne NTC zvádzali tuhé boje deti štartujúcich na celoslovenskom finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu. Pätnásty ročník podujatia vstupuje do svojej druhej polovice, v sobotu doobeda je na programe Peugeot Tennis Day so svojimi atrakciami, poobede pokračujú stretnutia detí. Piatkové dianie takto zachytil Dušan Barbuš.

05. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC odštartoval

Jubilejný pätnásty ročník celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP odštartoval vo štvrtok v AXA aréne NTC. Po 12 najlepších družstiev dievčat a chlapcov do 10 rokov bude do nedele bojovať o medaily a trofeje. Takto dianie prvého dňa zaznamenal objektív Dušana Barbuša.
 

03. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Peugeot Tennis Day 2019

Na sobotu 5. októbra 2019 sa v AXA aréne NTC pripravuje už 6. ročník obľúbenej akcie PEUGEOT TENNIS DAY. Tenisoví fanúšikovia budú mať možnosť stretnúť sa s poprednými slovenskými tenisovými osobnosťami. Deti si prídu na svoje pri rôznych hrách, súťažiach a budú mať možnosť zatrénovať si so svojimi obľúbenými hráčmi či trénermi. Chýbať nebude ani autogramiáda či možnosť fotografovania sa so všetkými zúčastnenými.

Pre dospelých je pripravené testovacie centrum, kde si budú môcť vyskúšať nové modely značky Peugeot. Programom bude od 10.00 - 14.00 h sprevádzať Slávo Jurko. Videopozvánku na túto akciu si môžete pozrieť tu.

 

 

26. 09. 2019
Tenis doma Více zde