• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Dráb zvíťazil na HMSR mladších dorastencov

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Dráb zvíťazil na HMSR mladších dorastencov

 
news img

Filip Dráb (Tenisová akadémia Prešov) sa stal víťazom dvojhry aj štvorhry na halových majstrovstvách Slovenska v kategórii mladších dorastencov v Púchove. Vo finále dvojhry si poradil s klubovým spoluhráčom Eliasom Kralom, ktorého zdolal 6:4, 6:3. Spolu s Jakubom Madejom (TK Mladosť Košice) zvíťazili aj vo štvorhre, v súboji o titul zdolali Krala s Filipom Poklembom (TK Slávia STU Bratislava) 6:2, 7:5.

 

Fotogaléria


  •  


  •  

 
 
Vložené: 17. 01. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Križan víťazom dvojhry na TEJT 3 do 14 rokov v Prešove

Richard Križan sa stal víťazom dvojhry na medzinárodnom turnaji Tennis Europe kategórie 3 do 14 rokov v Prešove. Tretí nasadený hráč zvíťazil vo finále nad Čechom Radkom Laššanom 6:3, 6:3. Do semifinále postúpil zo Slovákov aj Dominik Mačej. Vo štvorhre sa z titulu tešili Martin Bobošík s Filipom Urbánošom, ktorí v čisto slovenskom finále zvíťazili nad Križanom s Mačejom 6:7(2), 6:4, 10-6.

19. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Challenger Bratislava Open 2023 v polovičke júna

Tradičný challengerový turnaj Bratislava Open oslavuje tento rok 20. výročie od svojho vzniku a pri tejto príležitosti bude mať najvyššiu dotáciu v histórii. Podujatie sa bude konať od 11. do 18. júna 2023 na dvorcoch tenisového klubu Slovan Bratislava, ktorý taktiež oslavuje - 100 rokov od svojho vzniku.

16. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Šramková víťazkou dvojhry na áčku dorasteniek

Tamara Šramková (TK Jednotka Bratislava) sa stala víťazkou dvojhry na áčkovom turnaji dorasteniek. Vo vyrovnanom finále si na domácich kurtoch poradila s Emou Mravcovou (TK Slovan Bratislava) a zvíťazila 4:6, 7:5, 7:5. Mravcová po boku klubovej spoluhráčky Adely Gemzickej získala titul vo štvorhre, vo finále zdolali Emmu Karasovú (Šport Park Lúčky) so Sašou Félixovou (TC EMPIRE Trnava) 3:6, 6:3, 10-7.

14. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Melaga víťazom áčka dorastencov v Lieskovci

Samuel Melaga (Lieskovský tenisový klub-LTC) získal titul v dvojhre na áčkovom turnaji dorastencov. Na domácich kurtoch si vo finále poradil s klubovým spoluhráčom Jakubom Medveďom 6:4, 7:6(3). Medveď si chuť napravil vo štvorhre, z titulu sa tešil spolu s Nathanom Andrém Halahijom (TK Jednotka Bratislava). Súperi Tomáš Talajka (TK Kúpele Piešťany) s Bence Tóthom (TKM Betliar) na finále pre chorobu nenastúpili.

14. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Zelníčková vyradila dvojku!

Radka Zelníčková (na snímke) postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Úspešná kvalifikantka v druhom kole hladko zvíťazila nad druhou nasadenou Rakúšankou Juliou Grabherovou (93. WTA) a zdolala ju 6:4, 6:0 za 75 minút. Devätnásťročná hráčka Národného tenisového centra si vo štvrťfinále zmeria sily s kvalifikantkou Luciou Havlíčkovou. Vo vzájomnej bilancii s mladou Češkou prehráva 0:2 na zápasy.

09. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Zelníčková po obrate ďalej

Radka Zelníčková (na snímke) sa prebojovala do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Úspešná kvalifikantka zvíťazila vo vyrovnanom zápase prvého kola nad Lotyškou Darjou Semenistou 7:6(6), 4:6, 7:5 za takmer tri hodiny. Devätnásťročná hráčka Národného tenisového centra prehrávala v rozhodujúcom treťom sete už 1:5, no nezložila zbrane a zápas otočila vo svoj prospech. Zverenka trénera Róberta Gašparetza si v druhom kole zmeria sily s dvojkou pavúka Juliou Grabherovou z Rakúska.

08. 03. 2023
Tenis doma Více zde