• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

PTD 2017 vo videu

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » PTD 2017 vo videu

 
news img

Keď si kliknete na toto video, podelíte sa s nami o zážitky z tohtoročného Peugeot Tennis Day. Každoročné stretnutie športových fanúšikov pod strechou Národného tenisového centra sme zaznamenali, pekné okamihy postrihali a vzniklo z toho príjemné spomienkové video, v ktorom sa mnohí, čo v októbri prišli do NTC, môžu nájsť.

 

Vložené: 23. 11. 2017       Kategória: Tenis doma
 
news img

Na dvoroch Slávie STU vyhrali Medveď a Michalčíková

Turnaj B mladšieho žiactva na dvorcoch Slávie STU Bratislava vyhrali vo dvojhre Jakub Medveď ( TK Banská Bystrica) a Bernadette Michalčíková ( TC Topoľčany).

20. 07. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Na Slávii STU vyhrali Behúň a Cibáková

Na dorasteneckom turnaji triedy A sa v sobotu rozhodlo o víťazoch vo dvojhre. Prvenstvo medzi dievčatami na antuke Slávie STU v Bratislave získala domáca hráčka arbora Cibáková, medzi chlapcami Adam Behúň (TK Love 4 tennis Bratislava). Foto Dušan Barbuš

07. 07. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

O zmenách v plážovom tenise

Po piatich rokoch existencie plážového tenisu na Slovensku sa od roku 2018 dostal pod krídla Slovenského tenisového zväzu. Zmena priniesla so sebou viacero noviniek, o ktorých sme hovorili s organizátormi turnajov v plážovom tenise Petrom Miklušičákom a Katarínou Páleníkovou. Rozhovor je aktuálny, lebo už túto sobotu 30. júna je v areáli BVC Draždiak v bratislavskej Petržalke na programe prvý turnaj.

28. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Chcú byť ako Nadal a Federer

Vyhrať grand slam a byť ako Federer a Nadal. To je túžba tenistov do 10 rokov, ktorí na piešťanskom sústredení v minulých dňoch odpovedali na tucet otázok dotazníka. Zostavovatelia dotazníka sa ich pýtali okrem iného aj na to, čo by chceli v tenise dosiahnuť  a kto je ich tenisový vzor. Aj u dievčat – čo je prekvapujúce – prevažuje odpoveď, že za svoj vzor pokladajú Nadala a Federera. Ale aj Djokoviča, Thiema, Halepovú, Wozniacku, či Muguruzovú.

22. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Sústredenie desaťročných

V Piešťanoch sa na dvorcoch TK Kúpele skončilo trojdňové sústredenie tenistov do 10 rokov. Pod vedením trénerov Rastislava Nakládala, Daniela Čálika, Moniky Martinkovej, Alexandry Grácovej, Mareka Hrehorčíka absolvovalo sústredenie po 12 chlapcov a dievčat. Tenisti (3 + 3 z každého regiónu) mali v rámci programu aj testy pod vedením kondičného trénera Rudolfa Pátka a metodika zväzu Juraja Nemčeka.

21. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Kaťuch a Čisovská získali tituly vo dvojhre mladšieho dorastu

Jakub Kaťuch (TJ Mladosť Košice) a Romana Čisovská (TK Vysoké Tatry), hráči NTC, získali prvenstvá vo dvojhre na letných majstrovstvách Slovenska mladšieho dorastu. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch TV Empire Trnava. 

15. 06. 2018
Tenis doma Více zde