• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA

Halové M SR starších žiakov vyhral Krajčí

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Halové M SR starších žiakov vyhral Krajčí

Michal Krajčí (TK Mladosť Košice) získal na dvorcoch Slávie STU v Bratislave titul halového majstra Slovenska v kategórii starších žiakov, keď vo finále zdolal Davida Schwarca (TC EMPIRE Trnava) 6:1, 6:2. Víťazmi štvorhry sa stali Simon Norrman a David Schwarc (Slovan Bratislava/TC EMPIRE Trnava).

Ferona Slovan Open U14 2020

Druhá nasadená Karolína Krajmer (na snímke) sa prebojovala do finále dvojhry na turnaji TEJT U14 s názvom Ferona Slovan Open 2020. V súboji o titul nestačila na osmičku žrebu Marii Slameníkovú z Česka a podľahla jej 5:7, 2:6. Vo štvorhre tvorila Krajmer spolu s Poľkou Martynou Mackiewiczovou najvyššie nasadený pár. Vo vyrovnanom finále tesne zvíťazili nad domácou dvojicou Lucia Hradecká, Emma Karasová 3:6, 7:6(7), 10-8.

08. 03. 2020
Tenis doma Více zde

Zelníčková s titulom z EMPIRE Cup U18

Radka Zelníčková získala titul vo dvojhre na juniorskom turnaji ITF s názvom EMPIRE Cup U18. Vo finále zvíťazila nad Češkou Lindou Klimovičovou 6:4, 6:7, 6:4. Zverenka trénera Róberta Gašparetza v trnavskej EMPIRE Tennis Academy získala vďaka finálovému víťazstvu 100 bodov do kombinovaného juniorského rebríčka ITF.

Na Slávii medzi mladšími žiakmi Chren a Farkašová

Na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava sa počas minulého víkendu odohral turnaj kategórie C mladších žiakov. Medzi chlapcami sa z víťazstva tešil domáci hráč Lukáš Chren, ktorý zdolal tímového spoluhráča Martina Srpoňa 6:7(5), 6:0, 6:3. Chren získal titul aj vo štvorhre, po boku Maxyma Ivaška zdolali Samuela Alexandra Krajčíra (TK Jednotka Bratislava) s Martinom Bobošíkom (TC Topoľčany) hladko 6:1, 6:2. Medzi dievčatami sa z titulu radovala  Nikola Farkašová (TA Edmund Pavlík Banská Bytrica) po víťazstve nad Petrou Adamcovou (TA M. Ryšavého Bojnice) 6:0, 6:4. Štvorhru vyhrali Deana Tatierska s Kristínou Kubalovou (TK Sparta Považská Bystrica/TK Žilina) nad Dianou Petrášovou s Petrou Adamcovou (TA M. Ryšavého Bojnice) 6:4, 6:2.

17. 02. 2020

Mladších žiakov na HM SR vyhral Sloboda

Leon Sloboda (TC BASELINE Banská Bystrica) zvíťazil vo finále HM SR mladších žiakov nad Dylanom Bairom (TC EMPIRE Trnava) 6:4, 6:4. Bairovi sa podarilo získať titul vo štvorhre, keď po boku Radovana Kriška (TC BASELINE Banská Bystrica) zvíťazili nad Slobodom s Matúšom Petráškom (TK Žilina) 6:3, 4:6, 10-7.

15. 01. 2020

Vargová víťazkou HM SR mladších dorasteniek vo dvojhre i štvorhre

Nina Vargová (TK Slovan Bratislava) sa stala víťazkou halových majstrovstiev Slovenska mladších dorasteniek. Vo finále dvojhry zdolala Salmu Drugdovú (Fresh Club Zvolen) 6:4, 6:2. Vo štvorhre spolu s Nikolou Daubnerovou (TK Slovan Bratislava) zvíťazili v súboji o titul nad Petrou Janigovou (OZ ŠK Odema Púchov) s Ninou Kyseľovou (TC Topoľčany) hladko 6:1, 6:1.

14. 01. 2020

HM SR mladších žiačok vyhrala Kročková

Natália Kročková (TC EMPIRE Trnava) získala titul na halových majstrovstvách Slovenska mladších žiačok v Bratislave. Vo finále zdolala Soňu Depešovú (TK Kúpele Piešťany) 1:6, 6:1, 6:2. Obe dievčatá spolu tvorili najvyššie nasadený pár vo štvorhre a vo finále zvíťazili nad Leou Belanskou (TC Topoľčany) s Terezkou Gálikovou (TK LOVE 4 tennis Bratislava) hladko 6:2, 6:0. FOTO: Dušan Barbuš