HMR mladších žiakov na západe vyhrali Adamča a Masaryková

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » HMR mladších žiakov na západe vyhrali Adamča a Masaryková

Martin Adamča (TK ESO Piešťany) a Laura Masaryková (TK 77 Skalica) získali titul medzi mladšími žiakmi na halových majstrovstvách ZsTZ. Adamča si v hale ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice poradil vo finále s Igorom Malinkom (TC Topoľčany) a zdolal ho 7:6(3), 6:1. Obaja najlepší vo dvojhre sa spoločne tešili z víťazstva vo štvorhre, keď vo finále zdolali pár Xavier Klement, Samuel Zuberec (obaja J&F-it Veľké Úľany) 6:2, 6:3.

Dievčatá hrali v hale TC Topoľčany. Titul si zaslúžene odniesla Laura Masaryková, ktorá vo finále zdolala domácu Aaliyah Moussu 6:1, 6:0. Moussa sa z titulu tešila vo štvorhre. Spolu Maruschkou Blaškovičovou (TC Moravský Svätý Ján) zvíťazili vo finále nad párom Monika Rožičová (TK ESO Piešťany), Stella Škodáček (TK Kúpele Piešťany) 6:0, 6:1.

Fotogaléria

•

•

•

Vložené: 13. 12. 2022       Kategória: Tenis doma

Krajčí v Trnave prehral v 2. kole

Michal Krajčí (na snímke) sa neprebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT M25 v Trnave (25 000 USD, tvrdý povrch v hale). Držiteľ voľnej karty nestačil v druhom kole na štvrtého nasadeného Jakuba Nicoda z Českej republiky a podľahol mu 3:6, 2:6 za 73 minút. Devätnásťročný zverenec trénera Mareka Semjana v NTC bol posledným slovenským zástupcom v dvojhre na trnavskom turnaji.

28. 03. 2024
Tenis doma Více zde

Štvorica Slovákov v Trnave končí

V stredu sa na turnaji ITF WTT M25 v Trnave (25 000 USD, tvrdý povrch v hale) predstavili v dvojhre štyria domáci hráči. Lukáš Pokorný (na snímke), Tomáš Lánik, Samuel Puškár ani Miloš Karol však nestačili na svojich súperov a so singlovým pavúkom sa rozlúčili. V dvojhre tak zo Slovákov pokračuje iba Michal Krajčí, ktorý sa do druhého kola prebojoval ešte v utorok.

27. 03. 2024

Medzinárodný juniorský turnaj ITF WTT J200 v Piešťanoch

V týždni od 15. apríla 2024 sa na dvorcoch TK Kúpele Piešťany odohrá medzinárodný juniorský turnaj kategórie ITF J200 chlapcov a dievčat do 18 rokov. Kvalifikácia sa odohrá cez víkend 13. a 14. apríla, súťažiť v nej môže až 64 chlapcov a 64 dievčat. Rovnako veľké budú aj pavúky hlavnej súťaže. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.itftennis.com.

24. 03. 2024

Farkašová so Sevald víťazkami štvorhry na ITF WTT J30 Prešove

Nikola Farkašová s Nikol Sevald získali titul vo štvorhre na medzinárodnom juniorskom turnaji ITF WTT J30 v Prešove. Tretí nasadený pár si v čisto slovenskom finále poradil s Ester Gonosovou a Nelou Kuriľákovou a vo vyrovnanom zápase ich zdolal 6:3, 6:7(3), 10-6. Farkašová sa v Prešove prebojovala aj do finále dvojhry, v pozícii nasadenej desiatky nestačila v súboji o titul na trojku pavúka Valeriiu Artemevovoú z Ruska a prehrala 4:6, 3:6. V semifinále dvojhry boli z domácich hráčok aj Stella Cinkaničová a Ester Gonosová.

23. 03. 2024

Masaryková finalistkou turnaja TEJT 2 do 14 rokov v Prešove

Laura Masaryková (na snímke) sa prebojovala do finále dvojhry na medzinárodnom turnaji TEJT 2 do 14 rokov v Prešove. V súboji o titul nestačila v pozícii nasadenej päťky na dvanástku pavúka Violettu Skrypovú a podľahla jej 0:6, 5:7. Spolu s Romanou Dekanovou sa Masaryková prebojovala aj do semifinále štvorhry. Ich premožiteľky Nina Košická s Poľkou Alexandrou Zaplawovou sa napokon tešili z turnajového víťazstva.

16. 03. 2024

Medzinárodný juniorský turnaj ITF J30 v Prešove

V týždni od 18. marca 2024 sa na dvorcoch TA Prešov odohrá medzinárodný juniorský turnaj kategórie ITF J30 chlapcov a dievčat do 18 rokov. Viac informácií o turnaji na stránke www.itftennis.com.