• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

HMR starších žiakov na strednom Slovensku vyhral Lisko

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » HMR starších žiakov na strednom Slovensku vyhral Lisko

 
news img

Pavol Lisko (TK Žilina) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na halových regionálnych majstrovstvách starších žiakov na strednom Slovensku. Vo finále si na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča poradil s domácim hráčom Matúšom Papuščákom 5:7, 6:0, 6:2. Vo štvorhre sa z víťazstva tešil po boku Erika Vranu (TC BASELINE Banská Bystrica), v súboji o titul zdolali pár Papuščák, Marko Šupica (TKM Martin) 6:3, 6:2.

 

Fotogaléria


  •  


  •  


  •  

 
 
Vložené: 20. 12. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Celoslovenské sústredenie detí do 10 rokov organizované STZ

V areráli ŠK Pepas Slovenská Ľupča sa uskutočnilo trojdňové celoslovenské sústredenie hráčov do 10 rokov, ktoré zorganizoval Slovenský tenisový zväz. Nominovaných naň bolo 24 detí, traja chlapci a tri dievčatá z každého regiónu, pričom o ich nominácii rozhodovali jednotlivé regionálne zväzy. Hlavným cieľom sústredenia bolo zmapovanie úrovne hry detí, budovanie tenisových piateľstiev, vzájomná spolupráca a rešpektovanie druhých detí ako potenciálnych súperov. Deti sa učili hrať fair-play, ako sa správať na kurte a taktiež ako dôležité je vedieť rešpektovať rozhodcu či fanúšikov.

20. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Medzinárodný turnaj TEJT 3 do 16 rokov v Slovenskej Ľupči

V týždni od 1. júla 2024 sa na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča uskutoční medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 16 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

19. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

BO: Kovalík o titul nezabojuje

Jozef Kovalík nepostúpil do finále dvojhry na antukovom challengeri Bratislava Open (120 950 eur, antuka vonku). Štvrtý nasadený hráč nestačil v sobotnom semifinále na Portugalčana Henriqueho Rochu a podľahol mu 3:6, 4:6 za 91 minút. Zverenec trénera Borisa Borgulu a kondičného Sebastiána Smoleňáka si za semifinálovú účasť v Bratislave pripísal do rebríčka ATP 25 bodov a v onlajn renkingu poskočil o štyri priečky vyššie na 115. miesto.

15. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

BO: Karol s Lánikom bez titulu

Miloš Karol s Tomášom Lánikom nezískali titul vo štvorhre na challengerovom turnaji Bratislava Open. Vo finále nestačili na nemeckú dvojicu Jakob Schnaitter, Mark Wallner a podľahli jej 4:6, 4:6 za 74 minút. Hoci sa im nepodarilo získať titul, finálová účasť je doposiaľ ich najväčším úspechom medzi mužmi. Obaja hráči si do deblového rebríčka ATP pripíšu 60 bodov a posunú sa o vyše 100 miest nahor. Karol v onlajn renkingu figuruje na 306. pozícii, Lánik je 386.

15. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Sloboda a Barháčová víťazmi letných MSR mladšieho dorastu

Leon Sloboda (TC BASELINE Banská Bystrica) a Sofia Barháčová (TK Slovan Galanta) získali titul vo dvojhre na letných majstrovstvách Slovenska v kategórii mladšieho dorastu. Sloboda na dvorcoch 1. TC Humenné zvíťazil vo finále nad Petrom Zavackým (Tenis Komplex Košice) 6:3, 6:3. Vo štvorhre sa z víťazstva tešili Peter Danko (TK Slovan Bratislava) s Michalom Mikušom (TK Baník Prievidza), ktorí zdolali pár Tomáš Glos (TK Kúpele Piešťany), Peter Zavacký vo vyrovnanom finále 6:7(6), 6:4, 10-5.

14. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

BO: Štvorka Kovalík víťazom derby

Jozef Kovalík (na snímke) sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry na challengeri 100 Bratislava Open (120 950 eur, antuka vonku). V pozícii štvrtého nasadeného hráča zvíťazil v slovenskom derby zápase nad držiteľom voľnej karty Martinom Kližanom a zdolal ho v trojsetovej bitke 4:6, 6:4, 6:2 za takmer dve hodiny. Ďalším súperom zverenca trénera Borisa Borgulu a kondičného Sebastiána Smoleňáka bude Španiel Martin Landaluce.

13. 06. 2024
Tenis doma Více zde