• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Jančovič a Polakovičová s titulom z HMR dospelých na západe

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Jančovič a Polakovičová s titulom z HMR dospelých na západe

 
news img

Muži odohrali halové majstrovstvá Západoslovenského regiónu by PLUSJOB SOLUTIONS v hale TK Tenkur Trenčín. Vo dvojhre si titul vybojoval Patrik Jančovič (TC DRACI Matúškovo) po finálovom víťazstve nad Michalom Milkom (TC EMPIRE Trnava) 6:4, 7:6(5). Vo finále štvorhry zvíťazila dvojica Aleš Michalica (ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice), Alex Lapšanský (TK Kúpele Piešťany) nad párom Patrik Jančovič, Tomáš Glos (TK Kúpele Piešťany) 6:1 6:1.

V klube TK 77 Skalica odohrali svoj regionálny šampionát ženy. Víťazstvo vo dvojhre si vybojovala Adela Polakovičová (TC EMPIRE Trnava), ktorá vo finále dvojhry zdolala domácu Moniku Vatlavicovú 7:5 5:7 7:5. Štvorhra sa v ženskej kategórii nehrala.

 

Fotogaléria


  •  


  •  

 
 
Vložené: 19. 12. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Celoslovenské sústredenie detí do 10 rokov organizované STZ

V areráli ŠK Pepas Slovenská Ľupča sa uskutočnilo trojdňové celoslovenské sústredenie hráčov do 10 rokov, ktoré zorganizoval Slovenský tenisový zväz. Nominovaných naň bolo 24 detí, traja chlapci a tri dievčatá z každého regiónu, pričom o ich nominácii rozhodovali jednotlivé regionálne zväzy. Hlavným cieľom sústredenia bolo zmapovanie úrovne hry detí, budovanie tenisových piateľstiev, vzájomná spolupráca a rešpektovanie druhých detí ako potenciálnych súperov. Deti sa učili hrať fair-play, ako sa správať na kurte a taktiež ako dôležité je vedieť rešpektovať rozhodcu či fanúšikov.

20. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Medzinárodný turnaj TEJT 3 do 16 rokov v Slovenskej Ľupči

V týždni od 1. júla 2024 sa na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča uskutoční medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 16 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

19. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

BO: Kovalík o titul nezabojuje

Jozef Kovalík nepostúpil do finále dvojhry na antukovom challengeri Bratislava Open (120 950 eur, antuka vonku). Štvrtý nasadený hráč nestačil v sobotnom semifinále na Portugalčana Henriqueho Rochu a podľahol mu 3:6, 4:6 za 91 minút. Zverenec trénera Borisa Borgulu a kondičného Sebastiána Smoleňáka si za semifinálovú účasť v Bratislave pripísal do rebríčka ATP 25 bodov a v onlajn renkingu poskočil o štyri priečky vyššie na 115. miesto.

15. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

BO: Karol s Lánikom bez titulu

Miloš Karol s Tomášom Lánikom nezískali titul vo štvorhre na challengerovom turnaji Bratislava Open. Vo finále nestačili na nemeckú dvojicu Jakob Schnaitter, Mark Wallner a podľahli jej 4:6, 4:6 za 74 minút. Hoci sa im nepodarilo získať titul, finálová účasť je doposiaľ ich najväčším úspechom medzi mužmi. Obaja hráči si do deblového rebríčka ATP pripíšu 60 bodov a posunú sa o vyše 100 miest nahor. Karol v onlajn renkingu figuruje na 306. pozícii, Lánik je 386.

15. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Sloboda a Barháčová víťazmi letných MSR mladšieho dorastu

Leon Sloboda (TC BASELINE Banská Bystrica) a Sofia Barháčová (TK Slovan Galanta) získali titul vo dvojhre na letných majstrovstvách Slovenska v kategórii mladšieho dorastu. Sloboda na dvorcoch 1. TC Humenné zvíťazil vo finále nad Petrom Zavackým (Tenis Komplex Košice) 6:3, 6:3. Vo štvorhre sa z víťazstva tešili Peter Danko (TK Slovan Bratislava) s Michalom Mikušom (TK Baník Prievidza), ktorí zdolali pár Tomáš Glos (TK Kúpele Piešťany), Peter Zavacký vo vyrovnanom finále 6:7(6), 6:4, 10-5.

14. 06. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

BO: Štvorka Kovalík víťazom derby

Jozef Kovalík (na snímke) sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry na challengeri 100 Bratislava Open (120 950 eur, antuka vonku). V pozícii štvrtého nasadeného hráča zvíťazil v slovenskom derby zápase nad držiteľom voľnej karty Martinom Kližanom a zdolal ho v trojsetovej bitke 4:6, 6:4, 6:2 za takmer dve hodiny. Ďalším súperom zverenca trénera Borisa Borgulu a kondičného Sebastiána Smoleňáka bude Španiel Martin Landaluce.

13. 06. 2024
Tenis doma Více zde