• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Kováčik finalistom turnaja TEJT 3 do 14 rokov v Slovenskej Ľupči

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Kováčik finalistom turnaja TEJT 3 do 14 rokov v Slovenskej Ľupči

 
news img

Juraj Kováčik sa prebojoval do finále dvojhry na medzinárodnom turnaji TEJT 3 do 14 rokov v Slovenskej Ľupči. Vo finále nestačil na najvyššie nasadeného Radka Laššana z Českej republiky a podľahol mu 3:6, 2:6. Do finále chlapčenskej štvorhry sa prebojoval domáci pár Filip Kolodžej, Timotej Turóci, v súboji o titul však chlapci hladko podľahli českému páru Michal Rakouš, Tomáš Wirgler 1:6, 0:6.

Medzi dievčatami bola najlepšia zo Sloveniek Katarína Martinková, ktorá v semifinále dvojhry nestačila na neskoršiu víťazku Lucii Ploskuňákovú. Vo štvorhre sa spolu s Bieloruskou Aliaksandrou Tryhubkinovou prebojovala do finále, v tom však nestačili na Češky Ploskuňákovú s Kristýnou Přikrylovou a vo vyrovnanom zápase im podľahli 7:6(5), 2:6, 8-10.

"Finálovými zápasmi sme ukončili letnú šnúru medzinárodných turnajov v našom areáli. Videli sme krásne výkony mladých tenistov, ktorí si to u nás užili a získali množstvo zážitkov. Ďakujeme všetkým za účasť a predvedené výkony. Gratulujeme víťazom a želáme veľa úspechov v našliapnutej kariére," povedal po skončení turnaja jeho riaditeľ Matej Stanko.
 

 

Fotogaléria


  •  


  •  


  •  


  •  


  •  


  •  

 
 
Vložené: 12. 09. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Detský DC a FC - konečné poradie a fotogaléria

V nedeľu vyvrcholil 19. ročník Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nádiou SPP. Víťazmi chlapčenskej kategórie sa stali hráči TK Petržalka, medzi dievčatami si titul vybojoval TK Mladosť Košice A. Prinášame celkové poradie družstiev a fotografie všetkých zúčastnených tímov, ktoré zachytil na záverečnom ceremoniáli fotograf Dušan Barbuš.

02. 10. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Víťazi Detského DC a FC 2023

V celoslovenskom finále 19. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v NTC aréne chlapci TK Petržalka a dievčatá TK Mladosť Košice A. Chlapci vo finále zdolali TK Ratufa Levice 3:2, dievčatá si rovnakým skóre poradili s Play Tennis Malinovo. Najbojovnejšími hráčmi v celoslovenskom finále boli Alex Brejka (MŠK Poprad-Tatry) a Bianca Mattei (TJ Sokol Prešov). O najbojovnejšom hráčovi a hráčke rozhodoval počet vyhratých gemov.

01. 10. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Miloš Mečíř: Držím deťom palce

Sprievodnej akcie Peugeot Tennis Day v rámci devätnásteho ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu sa zúčastnil aj súčaný prezident Slovenského tenisového zväzu Miloslav Mečíř. Na autogramiáde rozdal množstvo podpisov, na kurte si s deťmi zahral exhibičné výmeny a neodmietol žiadnu prosbu o spoločnú fotografiu. Podujatie plné detí patrí medzi jeho obľúbené.

30. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Peugeot Tennis Day 2023

Sobota v bratislavskom Národnom tenisovom centre patrila deťom, tenisu a Peugeotu. Dlhoročný partner Slovenského tenisového zväzu, spoločnosť Peugeot, okrem svojich áut, ktoré si mohli záujemcovia vyskúšať, pripravil pod strechou NTC množstvo atrakcií. Dominoval im však tenis. Na ôsmom ročníku akcie Peugeot Tennis Day si deti mohli zahrať s hviezdami slovenského tenisu na čele s olympijským víťazom a aktuálnym prezidentom STZ Miloslavom Mečířom a slovenskou singlovou jednotkou Annou Karolínou Schmiedlovou.

30. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC - fotogaléria druhého dňa

Celoslovenské finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu pokračovalo v piatok ďalšími stretnutiami chlapčenských a dievčenských družstiev do 10 rokov. Zápasy fotoobjektívom sledoval Dušan Barbuš.

29. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC odštartoval!

Celoslovenské finále 19. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP sa v NTC vo štvrtok popoludní začalo súbojmi predkola. Na podujatí štartuje stovka detí do 10 rokov, ako každoročne po 12 družstiev chlapcov a dievčat, ktoré sa prebojovali postupne z oblastných a regionálnych kôl.

Turnaj trvá štyri dni, v sobotu si deti môžu v rámci Peugeot Tennis Day (10.00 - 14.00) zahrať exhibične aj s hviezdami slovenského tenisu. Aj verejnosť pozývame na príťažlivý program, v NTC sú všetci vítaní!

28. 09. 2023
Tenis doma Více zde