Krajčí v Trnave prehral v 2. kole

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Krajčí v Trnave prehral v 2. kole

Michal Krajčí (na snímke) sa neprebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT M25 v Trnave (25 000 USD, tvrdý povrch v hale). Držiteľ voľnej karty nestačil v druhom kole na štvrtého nasadeného Jakuba Nicoda z Českej republiky a podľahol mu 3:6, 2:6 za 73 minút. Devätnásťročný zverenec trénera Mareka Semjana v NTC bol posledným slovenským zástupcom v dvojhre na trnavskom turnaji.

Vložené: 28. 03. 2024       Kategória: Tenis doma

Petráško finalistom dvojhry na TEJT 3 U16 v Slovenskej Ľupči

V termíne 1. - 7. júla 2024 sa v Slovenskej Ľupči uskutočnil medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 16 rokov. Najúspešnejším zo slovenských reprezentatov bol Matúš Petráško (druhý zľava), ktorý sa prebojoval do finále dvojhry. V tom nestačil na siedmeho nasadeného Poliaka Wiktora Ježa a podľahol mu 1:6, 4:6. Vo štvorhre chlapcov sa do semifinále dostali dva slovenské páry - Filip Čierny s Dominikom Gibalom a Adam Andel s Martinom Bobošíkom.

24. 07. 2024
Tenis doma Více zde

Kvalifikačná skupina ME U18 chlapčenských družstiev v Piešťanoch

Kvalifikačná skupina majstrovstiev Európy chlapčenských družstiev hráčov do 18 rokov sa už tradične uskutoční na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. V termíne 31. júla - 2. augusta si tu šesť tímov (Rakúsko, Francúzsko, Malta, Slovensko, Španielsko a Ukrajina) zmeria sily o postup do finálovej skupiny ME (5. - 7. august, Lyon, Francúzsko). Slovensko reprezentujú Jakub Medveď, Nikolas Paulovič a Filip Poklemba pod vedením kapitána Lukáša Lacka.

Kováčik víťazom turnaja TEJT 3 do 14 rokov v Žiline

Juraj Kováčik získal titul vo dvojhre na medzinárodnom turnaji TEJT 3 hráčov do 14 rokov v Žiline. V slovenskom finále si poradil s najvyššie nasadeným Andrejom Adamovićom, ktorého zdolal 6:3, 6:2. Do semifinále sa zo Slovákov dostal ešte Lukas Siqueira. Vo štvorhre bojovali vo finále Filip Čierny s Tomášom Maruščákom, nad ich sily bola poľská dvojica Bartnik, Lipka, ktorej podľahli 6:2, 4:6, 4-10.

Čierny a Kužilová víťazmi áčka staršieho žiactva v Levoči

Filip Čierny (ŠK Pepas Slovenská Ľupča) a Kristína Kužilová (Tenis Komplex Košice) sa stali víťazmi áčkového turnaja staršieho žiactva v Levoči. Čierny vo finále dvojhry zdolal Tomáša Maruščáka (TK Mladosť Košice) 7:6(2), 2:6, 6:2. Maruščák získal titul vo štvorhre, po boku Lukáša Švarca (TK Petržalka) vyhrali nad párom Filip Čierny, Marek Konopka (TK HSC Piešťany) 6:3, 6:3.

23. 07. 2024

Medzinárodný turnaj TEJT 3 do 14 rokov v Žiline

V týždni od 15. júla 2024 sa na dvorcoch TK Žilina koná medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

18. 07. 2024

Adamča a Bartáková víťazmi áčka mladšieho žiactva v Žiline

Martin Adamča (TK Kúpele Piešťany) a Ella Bartáková (TK Slávia STU Bratislava) sa stali víťazmi dvojhry na áčkovom turnaji mladšieho žiactva v Žiline. Adamča si vo finále poradil s Maximilianom Kimakom (TJT Michalovce) a zvíťazil hladko 6:1, 6:1. Chlapci sa spolu tešili z deblového titulu, vo finále zdolali pár Michal Krnáč s Mariánom Kurhajcom (obaja TK Slovan Bratislava) 6:2, 6:0.