• PEUGEOT
 • J&T BANKA
 • COOP JEDNOTA
 • ADIFEX

M SR družstiev: 45+ pre Sláviu STU, 65+ vyhral Strojár Malacky A

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » M SR družstiev: 45+ pre Sláviu STU, 65+ vyhral Strojár Malacky A

 
news img

Na kurtoch TK Kúpele Piešťany sa cez víkend uskutočnili majstrovstvá Slovenska družstiev v dvoch kategóriách seniorov. Vo vekovej kategórii  45+ si víťazstvo vybojovalo družstvo TK Slávia STU Bratislava v zložení Róbert Beláň, Ladislav Švarc, Marián Hatiar, Vladimír Jaškovič, Branislav Világi, Ján Trgala, Michal Lukan. Kapitánmi boli František Horváth a Marek Semjan. Druhé miesto obsadil TK Kúpele Piešťany, tretie TK DRANaM Košice a štvrté TK Ružomberok.

V kategórii 65+ sa z víťazstva tešili hráči TK Strojár Malacky A. Víťazný tím reprezentovali Tomáš Makovický, Vladimír Taraba, Pavel Pazdera, kapitánom bol Ján Sabol. Na druhom mieste skončil TK Kúpele Piešťany, tretie miesto obsadil TK Strojár Malacky B a štvrté TC Topoľčany.

 

Fotogaléria

 • TK Strojár Malacky A

   TK Strojár Malacky A

 • TK Kúpele Piešťany

   TK Kúpele Piešťany

 • TK Strojár Malacky B

   TK Strojár Malacky B

 • Záverečný ceremoniál 65+

   Záverečný ceremoniál 65+

 • TK Kúpele Piešťany

   TK Kúpele Piešťany

 • Záverečný ceremoniál 45+

   Záverečný ceremoniál 45+

 
 
Vložené: 11. 09. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Detský DC a FC - konečné poradie a fotogaléria

V nedeľu vyvrcholil 19. ročník Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nádiou SPP. Víťazmi chlapčenskej kategórie sa stali hráči TK Petržalka, medzi dievčatami si titul vybojoval TK Mladosť Košice A. Prinášame celkové poradie družstiev a fotografie všetkých zúčastnených tímov, ktoré zachytil na záverečnom ceremoniáli fotograf Dušan Barbuš.

02. 10. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Víťazi Detského DC a FC 2023

V celoslovenskom finále 19. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v NTC aréne chlapci TK Petržalka a dievčatá TK Mladosť Košice A. Chlapci vo finále zdolali TK Ratufa Levice 3:2, dievčatá si rovnakým skóre poradili s Play Tennis Malinovo. Najbojovnejšími hráčmi v celoslovenskom finále boli Alex Brejka (MŠK Poprad-Tatry) a Bianca Mattei (TJ Sokol Prešov). O najbojovnejšom hráčovi a hráčke rozhodoval počet vyhratých gemov.

01. 10. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Miloš Mečíř: Držím deťom palce

Sprievodnej akcie Peugeot Tennis Day v rámci devätnásteho ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu sa zúčastnil aj súčaný prezident Slovenského tenisového zväzu Miloslav Mečíř. Na autogramiáde rozdal množstvo podpisov, na kurte si s deťmi zahral exhibičné výmeny a neodmietol žiadnu prosbu o spoločnú fotografiu. Podujatie plné detí patrí medzi jeho obľúbené.

30. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Peugeot Tennis Day 2023

Sobota v bratislavskom Národnom tenisovom centre patrila deťom, tenisu a Peugeotu. Dlhoročný partner Slovenského tenisového zväzu, spoločnosť Peugeot, okrem svojich áut, ktoré si mohli záujemcovia vyskúšať, pripravil pod strechou NTC množstvo atrakcií. Dominoval im však tenis. Na ôsmom ročníku akcie Peugeot Tennis Day si deti mohli zahrať s hviezdami slovenského tenisu na čele s olympijským víťazom a aktuálnym prezidentom STZ Miloslavom Mečířom a slovenskou singlovou jednotkou Annou Karolínou Schmiedlovou.

30. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC - fotogaléria druhého dňa

Celoslovenské finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu pokračovalo v piatok ďalšími stretnutiami chlapčenských a dievčenských družstiev do 10 rokov. Zápasy fotoobjektívom sledoval Dušan Barbuš.

29. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC odštartoval!

Celoslovenské finále 19. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP sa v NTC vo štvrtok popoludní začalo súbojmi predkola. Na podujatí štartuje stovka detí do 10 rokov, ako každoročne po 12 družstiev chlapcov a dievčat, ktoré sa prebojovali postupne z oblastných a regionálnych kôl.

Turnaj trvá štyri dni, v sobotu si deti môžu v rámci Peugeot Tennis Day (10.00 - 14.00) zahrať exhibične aj s hviezdami slovenského tenisu. Aj verejnosť pozývame na príťažlivý program, v NTC sú všetci vítaní!

28. 09. 2023
Tenis doma Více zde