• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Medzinárodný turnaj TEJT 2 do 14 rokov v Humennom

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Medzinárodný turnaj TEJT 2 do 14 rokov v Humennom

 
news img

V týždni od 11. septembra 2023 sa na dvorcoch TK Humenné hrá medzinárodný turnaj kategórie TEJT 2 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

 

Vložené: 11. 09. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Štvordňové reprezentačné sústredenie juniorov

V termíne od 8. - 11. apríla sa v TK Kúpele Piešťany uskutočnilo juniorské reprezentačné sústredenie. Sedem chlapcov (Marko Bekéni, Peter Zavacký, Dominik Mačej, Šimon Dióssy, Filip Dráb, Samuel Sýkora, Jozef Karas) a sedem dievčat (Lea Belanská, Nikola Farkašová, Sofia Barháčová, Stella Cinkaničová, Timea Gross, Flóra Rablánska, Lujza Zimenová) ho absolvovalo pod vedením reprezentačných trénerov mládeže J. Balaša a M. Mečířa ml. a trénerov J. Sabovčíka, M. Grolmusa, M. Ďurovca a kondičného H. Fučíka.

Cieľom sústredenia bolo získať herný rytmus na antuke, pripraviť sa na juniorský turnaj ITF v Piešťanoch a na ďalšie antukové turnaje.

13. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Sledujte LIVE - juniorský turnaj ITF WTT J200 v Piešťanoch

V týždni od 15. apríla 2024 sa na dvorcoch TK Kúpele Piešťany uskutoční medzinárodný juniorský turnaj kategórie ITF J200 chlapcov a dievčat do 18 rokov. Kvalifikačné boje sú na programe 13. a 14. apríla. LIVESCORE  LIVESTREAM

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.itftennis.com.

13. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Trojdňové reprezentačné sústredenie mladých hráčov

V dňoch 10. - 12. apríla sa uskutočnilo trojdňové reprezentačné sústredenie hráčov narodených v rokoch 2010 - 2012. Osem chlapcov a osem dievčat ho absolvovalo pod vedením skúseného trénerského tímu na čele s prezidentom Slovenského tenisového zväzu Miloslavom Mečířom a reprezentačným trénerom mládeže Martinom Zathureckým. Cieľom sústredenia bolo získať dobrý herný rytmus pred letnou sezónou a pripraviť sa na nadchádzajúci turnaj Tennis Europe hráčov do 14 rokov v Trnave (16. - 21. apríl).

12. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Nové stanovy regionálnych zväzov schválené

V marci a v apríli sa uskutočnili výročné konferencie regionálnych tenisových zväzov, ktoré hodnotili svoju činnosť za uplynulý rok. Na programe bolo taktiež schvaľovanie nových stanov regionálnych zväzov. Vo všetkých štyroch regiónoch boli stanovy prijaté.

12. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Krajčí v Trnave prehral v 2. kole

Michal Krajčí (na snímke) sa neprebojoval do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT M25 v Trnave (25 000 USD, tvrdý povrch v hale). Držiteľ voľnej karty nestačil v druhom kole na štvrtého nasadeného Jakuba Nicoda z Českej republiky a podľahol mu 3:6, 2:6 za 73 minút. Devätnásťročný zverenec trénera Mareka Semjana v NTC bol posledným slovenským zástupcom v dvojhre na trnavskom turnaji.

FOTO: Milan Hutera

28. 03. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Štvorica Slovákov v Trnave končí

V stredu sa na turnaji ITF WTT M25 v Trnave (25 000 USD, tvrdý povrch v hale) predstavili v dvojhre štyria domáci hráči. Lukáš Pokorný (na snímke), Tomáš Lánik, Samuel Puškár ani Miloš Karol však nestačili na svojich súperov a so singlovým pavúkom sa rozlúčili. V dvojhre tak zo Slovákov pokračuje iba Michal Krajčí, ktorý sa do druhého kola prebojoval ešte v utorok.

Bližšie informácie o turnaji spolu so všetkými výsledkami nájdete na stránke www.itftennis.com.

27. 03. 2024
Tenis doma Více zde