• NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA

Méri získala v Púchove titul halovej majsterky SR

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Méri získala v Púchove titul halovej majsterky SR

Eszter Méri (TK Slávia STU Bratislava) získala v kategórii dorasteniek titul halovej majsterky Slovenska. Vo finále zdolala Biancu Behúlovú (TK Slávia SPU Nitra) 6:3, 7:5. Šampionát usporiadalo OZ ŠK Odema Púchov.

Fotogaléria

• Víťazky štvorhry Lucia Maliňák a Mia Chudejová

Víťazky štvorhry Lucia Maliňák a Mia Chudejová

Vložené: 12. 02. 2019       Kategória: Tenis doma

Pavel Gula vyhral GRAFOBAL JUNIOR CUP

Pavel Gula (OZ ŠK Odema Púchov) vyhral dorastenecký turnaj triedy C GRAFOBAL JUNIOR CUP na dvorcoch AŠK Skalica. Vo finále zdolal Patrika Palenčára (TK Slávia STU Bratislava) 6:1, 6:2. Gula vyhral aj štvorhru po boku Filipa Semančíka (TK Slovan Bratislava).

20. 03. 2019
Tenis doma Více zde

V Petržalke vyhral domáci Max Lörinčík

Max Lörinčík (TŠP) vyhral turnaj detí do 8 rokov, ktorý sa minulý týždeň uskutočnil v športovom areáli TŠP - tenisovej školy Petržalka na Nobelovom námestí 6. Drhý skončil skončil Martin Adamča (TK ESO Piešťany),  tretie miesta obsadili Andrej Adamović (TŠP) a Adam Taha (Tenis – Bedminton klub Dunajská Lužná). Na turnaji sa zúčastnilo 32 chlapcov a dievčat, ktorí vzhľadom na počet detí hrali spolu.

18. 03. 2019

V Trenčianskych Tepliciach 8 Slovákov vo štvrťfinále

V Trenčianskych Tepliciach na turnaji TEJT U16 School Lobik U16 2019 postúpilo vo dvojhre osem slovenských hráčov do štvrťfinále - 3 chlapci, vrátane najvyššie nasadeného Petra Benjamina Privaru, a 5 dievćat. Výsledky.

14. 03. 2019

Janigovej víťazstvo v Slovenskej Ľupči

Petra Janigová ( OZ ŠK Odema Púchov) vyhrala v Slovenskej Ľupči turnaj starších žiačok triedy B. Vo finále zdolala Katarínu Pavlechovú (LTC Leopoldov) 6:1, 6:2.

12. 03. 2019

Guzoň vyhral turnaj staršieho žiactva na Slávii STU

Samuel Guzoň (TC Empire Trnava) vyhral na dvorcoch Slávie STU v Bratislave turnaj staršieho žiactva triedy B, keď vo finále zdolal Bence Tótha (TKM Betliar) 6:3, 6:2.

Stanovisko STZ k príprave podujatia EYOF 2021

Národné tenisové centrum Košice je spoločným projektom Mesta Košice a Slovenského tenisového zväzu. Oba subjekty sú akcionármi pre tento účel založenej spoločnosti NTC Košice, a.s. NTC ako športovisko má slúžiť aj v rámci organizácie podujatia Európsky olympijský festival mládeže EYOF 2021 na usporiadanie tenisových súťaží a zároveň by bolo možné využiť 2 tréningové haly aj pre organizáciu súťaží v gymnastike a džude.