• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

NTC tím pre rok 2018

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » NTC tím pre rok 2018

 
news img

NTC tím bude tvoriť v roku 2018 celkom 14 hráčov - 8 v mužskej zložke a 6 v ženskej. O ich výkonnostný rast sa bude starať 10 tenisových trénerov a 2 kondiční. Novými členmi NTC tímu sú 17-ročný Humenčan Samuel Puškár, člen Slovana Bratislava a 16-ročná Košičanka Katarína Kužmová. Novým trénerom v NTC je Peter Hrunčák.

Zaujímavosťou je, že po sestrách Karolíne a Kristíne Schmiedlových bude v NTC trénovať ďalšia sesterská dvojica z Košíc Viktória a Katarína Kužmové. Významná trénerská zmena: Ján Sabovčík, donedávna tréner Viktórie Kužmovej, je trénerom Kristíny Schmiedlovej. Trénerom Viktórie Kužmovej sa stal Michal Mertiňák. Kondičnými trénermi NTC zostali otec a syn Ladislav a David Olaszovci.
Individuálnu podporu STZ, okrem členov NTC tímu, dostanú aj: Rebecca Šramková, Tereza Mihalíková, Viktória Morvayová, Nina Stankovská, Lukáš Palovič.
Tím Národného tenisového centra 2018
Mužská zložka

Norbert Gombos - tréner Ladislav Simon
Jozef Kovalík - tréner Boris Borgula
Alex Molčan, Patrik Néma, Lukáš Klein, Tomáš Líška - tréneri Ľubomír Kurhajec, Karol Kučera
Jakub Kaťuch, Samuel Puškár - tréner Peter Hrunčák

Ženská zložka
Jana Čepelová - tréner Martin Zathurecký
Viktória Kužmová - tréner Michal Mertiňák
Karolína Schmiedlová - tréner Milan Martinec
Krístína Schmiedlová - tréner Ján Sabovčík
Romana Čisovská, Katarína Kužmová - tréner Pavol Krta

Individuálna podpora STZ

Rebecca Šramková
Tereza Mihalíková
Viktória Morvayová
Nina Stankovská
Lukáš Palovič

 

Vložené: 07. 12. 2017       Kategória: Tenis doma
 
news img

Pevné zdravie, jubilant Július Bacsó!

Príjemným bodom odštartovalo piatkové zasadnutie výkonného výboru STZ. Prezident zväzu Tibor Macko ho otvoril vinšom jubilantovi. Desiateho októbra 2018 sa dožil Doc. Ing. Július Bacsó, CSc., dlhoročný športovec a funkcionár v tenisovom hnutí 75. narodenín. Tenisová rodina mu želá pevné zdravie do ďalších rokov!
 

19. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Prvenstvá do B. Bystrice a Trnavy

V celoslovenskom finále 14. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v NTC chlapci TC BASELINE Banská Bystrica a dievčatá TC EMPIRE Trnava B. Po prvý raz na tomto podujatí udelili trom družstvám  Ceny fair play SOV. Získali ich dievčatá Slovana Bratislava A a Mladosti Košice a chlapci TK Banská Bystrica.

07. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Hviezdy na jednom pódiu

Deti sa vždy tešia na tenisové hviezdy. Na piatom ročníku Peugeot Tennis Day podpisovali svoje fotografie Igor Zelenay, Jozef Kovalík, Norbert Gombos - všetko členovia daviscupového tímu, Karol Kučera a Ján Krošlák, bývalí vynikajúci hráči, dnes už tréneri, bývalá svetová desiatka Karina Cíleková Habšudová, semifinalistka Wimbledonu 2017 Magdaléna Rybáriková, Viktória Kužmová, Karolína Schmiedlová a Rebecca Šramková - všetko fedcupové reprezentantky. Foto Dušan Barbuš

06. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Začal sa Peugeot Tennis Day

Defilé tenisových hviezd otvorilo v NTC piaty ročník Peugeot Tennis Day. Na pódiu patril prím Magdaléne Rybárikovej. Tenisoví kolegovia jej dali hobla k tridsiatke, ktorú oslávila tento týždeň. Nasledovala tradičná autogramiáda a tenis hviezd s deťmi.

06. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

V NTC to žije detským tenisom

V NTC to vždy v prvý októbrový víkend žije detským tenisom. Štrnásty ročník Detského Davis Cupu a Fed Cupu v sobotu vstúpi do druhej polovice. Doobeda ešte Peugeot Tennis Day so svojimi atrakciami a s autogramiádou hviezd, poobede už pokračovanie bojov. Foto Dušan Barbuš

06. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Pripraviť sa! Pozor! Začíname!

Štrnáste celoslovenské finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP vo štvrtok štartuje. Už niekoľko hodín pred prvými zápasmi testovali účastníci z celého Slovenska dvorce v NTC. Po 12 najlepších družstiev dievčat a chlapcov do 10 rokov bude do nedele bojovať o medaily a trofeje. O postup v tomto roku hralo v klubových, oblastných a regionálnych kolách 1500 detí. Od vzniku sa do projektu zapojilo 20-tisíc detí. Po prvý raz v rámci 14. ročníka celoslovenského finále budú mladí tenisti bojovať aj o Cenu fair play Slovenského olympijského výboru, ktorú dostanú tri družstvá. Foto Dušan Barbuš

04. 10. 2018
Tenis doma Více zde