• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Peugeot Tennis Day láka

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Peugeot Tennis Day láka

 
news img

Súčasťou 14. ročníka celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP (4. – 7. októbra)  je jubilejný 5. ročník Peugeot Tennis Day (PTD). Pod strechou NTC nás čaká v sobotu 6. októbra 2018  deň plný zábavy a príjemných stretnutí s najväčšími hviezdami slovenského tenisu. Viac o programe...

STZ,  a jeho dlhoročný partner spoločnosť Peugeot, opäť pripravili atraktívny program na  PEUGEOT TENNIS DAY. V sobotu 6. októbra od 10.00 do 14.00 h sa môžete tešiť na autogramiádu s hviezdami slovenského tenisu, ktoré si exhibične zahrajú s deťmi. Okrem rôznych atrakcií môžete zatlieskať produkcii tanečnej školy Lady Mel a vyskúšať modely značky Peugeot.
Vstup do NTC je voľný.
Celoslovenské finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP sa začína už 4. októbra a vyvrcholí v nedeľu 7. októbra. Na turnaji hrá po 12 najlepších družstiev chlapcov a dievčat do 10 rokov. Po prvý raz budú tímy bojovať aj o ocenenie fair play Slovenského olympijského výboru, ktoré dostanú tri družstvá.
 

 

Vložené: 04. 10. 2018       Kategória: Tenis doma
 
news img

V TC EMPIRE bol Deň otvorených dverí so zápisom do prípravky

Deň otvorených dverí v trnavskom klube spojený so zápisom detí do tenisovej prípravky, sa uskutočnil v areáli TC EMPIRE Trnava v sobotu 13. apríla 2019. Išlo o jedinečnú príležitosť pozrieť si aj úspešný tenisový klub, ktorý sa takto zapojil do projektu Dajte deti na tenis. Deň otvorených dverí, na ktorom organizátori privítali desiatky detí a ich rodičov, trval do desiatej do druhej poobede. Pre návštevníkov bol pripravený bohatý program vrátane detských atrakcií, skákacieho hradu, maľovania na tvár, pohybových hier a ukážok tenisu. „Náš program bol nielen o tréningoch, ale aj o zábave pre všetky deti, možno budúce tenisové nádeje. Radi u nás vždy privítame aj celé rodinky hladné po športe a zábave," hovoril s úsmevom športový riaditeľ klubu Tomáš Boleman. VIDEO

17. 04. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Sústredenie juniorov v Piešťanoch s kondičnými testami

V Piešťanoch sa uskutočnilo od pondelka do stredy tenisové sústredenie juniorov za účasti trénerov Miloslava Mečířa, Rastislava Nakládala, Františka Horvátha, Mareka Hrehorčíka. Na programe boli aj kondičmé testy organizované metodikom zväru Jurajom Nemčekom a kondičným trénerom Rudolfom Pátkom.

17. 04. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Pavel Gula vyhral GRAFOBAL JUNIOR CUP

Pavel Gula (OZ ŠK Odema Púchov) vyhral dorastenecký turnaj triedy C GRAFOBAL JUNIOR CUP na dvorcoch AŠK Skalica. Vo finále zdolal Patrika Palenčára (TK Slávia STU Bratislava) 6:1, 6:2. Gula vyhral aj štvorhru po boku Filipa Semančíka (TK Slovan Bratislava).

20. 03. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

V Petržalke vyhral domáci Max Lörinčík

Max Lörinčík (TŠP) vyhral turnaj detí do 8 rokov, ktorý sa minulý týždeň uskutočnil v športovom areáli TŠP - tenisovej školy Petržalka na Nobelovom námestí 6. Drhý skončil skončil Martin Adamča (TK ESO Piešťany),  tretie miesta obsadili Andrej Adamović (TŠP) a Adam Taha (Tenis – Bedminton klub Dunajská Lužná). Na turnaji sa zúčastnilo 32 chlapcov a dievčat, ktorí vzhľadom na počet detí hrali spolu.

18. 03. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

V Trenčianskych Tepliciach 8 Slovákov vo štvrťfinále

V Trenčianskych Tepliciach na turnaji TEJT U16 School Lobik U16 2019 postúpilo vo dvojhre osem slovenských hráčov do štvrťfinále - 3 chlapci, vrátane najvyššie nasadeného Petra Benjamina Privaru, a 5 dievćat. Výsledky.

14. 03. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Janigovej víťazstvo v Slovenskej Ľupči

Petra Janigová ( OZ ŠK Odema Púchov) vyhrala v Slovenskej Ľupči turnaj starších žiačok triedy B. Vo finále zdolala Katarínu Pavlechovú (LTC Leopoldov) 6:1, 6:2.

12. 03. 2019
Tenis doma Více zde