• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Pozvánka do Lieskovca na M SR v plážovom tenise

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Pozvánka do Lieskovca na M SR v plážovom tenise

 
news img

Šiesty ročník majstrovstiev SR v plážovom tenise sa uskutoční v dňoch 19.-20.8.2017 v Lieskovci pri Zvolene. Všetci hráči, priaznivci či len zvedavci sú srdečne pozvaní a vítaní v Športovom areáli Hájik (Lieskovský tenisový klub)! Podrobné informácie: http://www.plazovytenis.sk

 

 

V rokoch 2012-2016 boli majstrovstvá SR organizované ako dlhodobá súťaž. Do rebríčkov Beach Tennis Slovakia sa hráčom počítali body získané na turnajoch v SR i vo svete počas celého klasifikačného obdobia (12 mesiacov), a za majstra SR bol vyhlásený ten jednotlivec, ktorý bol po uzavretí rebríčka na prvom mieste medzi mužmi, resp. ženami. 

Klasifikačné obdobie 2017 je prvé, v ktorom o majstroch SR v plážovom tenise rozhodne jediný turnaj, nie dlhodobý rebríček. 

Doterajší majstri SR

2012: Radovan Laco - Andrea Hradecká 

2013: Radovan Laco - Andrea Hradecká 

2014: Radovan Laco - Katarína Páleníková 

2015: Adam Kakula - Zuzana Chrenková 

2016: Adam Kakula - Katarína Páleníková 

 

 

Vložené: 08. 08. 2017       Kategória: Tenis doma
 
news img

Hlasujte o Tenistu roka

Aj v tomto roku sa môžu slovenskí tenisoví priaznivci zapojiť do hlasovania v koncoročnej ankete. Opäť môžu zvoliť najpopulárnejšieho slovenského tenistu alebo tenistku. Výsledky hlasovania budú známe 21. novembra na slávnosti Tenista roka 2017. TU SA ZAPOJTE DO HLASOVANIA!

 

18. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Trofeje do Prešova a Petržalky

Tenisová akadémia Prešov je prvým klubom v 13-ročnej histórii Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP, ktorému sa v kategórii chlapcov podarilo získať tretie prvenstvo. Po rokoch 2011 a 2012 sa chlapci TA Prešov stali víťazmi Davis Cupu aj v roku 2017. Vo finále dievčat zvíťazili tenistky TŠP - Tenisová škola Petržalka nad TK Žilina 3:2. 

08. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

V nedeľu sa rozhodne o víťazoch

O Detský Davis Cup hrajú vo finále v NTC chlapčenské tímy Tenis Clubu Nové Zámky a Tenisovej akadémie Prešov. Vo finále Fed Cupu dievčat sa o víťazovi v nedeľu rozhoduje medzi TK Žilina a TŠP-tenisová škola Petržalka. Prinášame fotografie zo sobotňajších zápasov celoslovenského finále od Dušana Barbuša.

08. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Cibulková na roztrhanie

Na tradičnej autogramiáde v rámci Peugeot Tennis Day sa v sobotu  Dominika Cibulková nešetrila - vytrvalo podpisovala lopty, tričká, kartičky... Populárna slovenská tenistka sa bude šetriť až v najbližších týždňoch. Sezónu už ukončila, oddýchne si a pod vedením trénera Mateja Liptáka sa bude pripravovať na najsledujúci rok. Na autogramiáde nechýbala ani Magdaléna Rybáriková, Dominik Hrbatý, Jana Čepelová, Rebecca Šramková a ďalší. Prinášame fotografie Dušana Barbuša z Peugeot Tennis Day.

07. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Peugeot a STZ pokračujú

Spoločnosť Peugeot a Slovenský tenisový zväz spája partnerstvo už od roku 2003. Prestížna automobilová značka bude podporovať slovenský tenis aj v rokoch 2018 - 2021. V rámci Peugeot Tennis Day v sobotu v NTC spečatili pokračovanie spolupráce podpisom zmluvy Matúš Paľa, generálny riaditeľ Peugeot/Citroën Slovakia a Tibor Macko, prezident STZ.

07. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Vrcholí boj o trofeje

V semifinále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP majú zastúpenie všetky regióny Slovenska. O postup do finále sa v sobotu v NTC stretnú chlapci TK Tennis Classic Bratislava -  Tenis Club Nové Zámky a Tenisová akadémia Prešov - TC Baseline Banská Bystrica. Vo Fed Cupe dievčat do 10 rokov je zloženie semifinále TK Žilina - TC Empire Trnava a TŠP-tenisová škola Petržalka - TK Mladosť Košice A. Prinášame fotografie druhého dňa celoslovenského finále od Dušana Barbuša.

06. 10. 2017
Tenis doma Více zde