• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Pozvánka do Lieskovca na M SR v plážovom tenise

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Pozvánka do Lieskovca na M SR v plážovom tenise

 
news img

Šiesty ročník majstrovstiev SR v plážovom tenise sa uskutoční v dňoch 19.-20.8.2017 v Lieskovci pri Zvolene. Všetci hráči, priaznivci či len zvedavci sú srdečne pozvaní a vítaní v Športovom areáli Hájik (Lieskovský tenisový klub)! Podrobné informácie: http://www.plazovytenis.sk

 

 

V rokoch 2012-2016 boli majstrovstvá SR organizované ako dlhodobá súťaž. Do rebríčkov Beach Tennis Slovakia sa hráčom počítali body získané na turnajoch v SR i vo svete počas celého klasifikačného obdobia (12 mesiacov), a za majstra SR bol vyhlásený ten jednotlivec, ktorý bol po uzavretí rebríčka na prvom mieste medzi mužmi, resp. ženami. 

Klasifikačné obdobie 2017 je prvé, v ktorom o majstroch SR v plážovom tenise rozhodne jediný turnaj, nie dlhodobý rebríček. 

Doterajší majstri SR

2012: Radovan Laco - Andrea Hradecká 

2013: Radovan Laco - Andrea Hradecká 

2014: Radovan Laco - Katarína Páleníková 

2015: Adam Kakula - Zuzana Chrenková 

2016: Adam Kakula - Katarína Páleníková 

 

 

Vložené: 08. 08. 2017       Kategória: Tenis doma
 
news img

Kaťuch a Čisovská získali tituly vo dvojhre mladšieho dorastu

Jakub Kaťuch (TJ Mladosť Košice) a Romana Čisovská (TK Vysoké Tatry), hráči NTC, získali prvenstvá vo dvojhre na letných majstrovstvách Slovenska mladšieho dorastu. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch TV Empire Trnava. 

15. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Vo štvorhre ml. dorastu s titulmi Gálik, Novanský a Behúlová, Vargová

Matej Gálik a Michal Novanský (TK LOVE 4 tennis Bratislava/OZ Slávia Trnava) získali na dvorcoch TC Empire Trnava deblový titul majstrov Slovenska v mladšom doraste. Medzi dievčatami zvíťazili vo štvorhre na letných M SR Bianca Behúlová a Vanda Vargová (TK Slávia SPU Nitra/TC Empire Trnava). Finále dvojrhry je v piatok.

14. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Oblastné kolo Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP

Cez víkend sa na štyoch miestach - v Bratislave, Piešťanoch, Prievidzi a Humennom - hrali súboje oblastného kola Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP. Ide už o 14. ročník populárnej súťaže detí do 10 rokov, ktorá vrcholí celoslovenským finále najlepších 12 družstiev chlapcov a 12 tímov dievčat v NTC tradične v prvý októbrový víkend. Prinášame fotografie od usporiadateľov oblastného kola.

10. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Starší žiaci Privara a Tóthová s titulmi majstrov SR vo dvojhre

Peter B. Privara (TK Slovan Bratislava) a Emma Tóthová (TK Love 4 Tennis Bratislava) získali na dvorcoch TK Kúpele Piešťany prvenstvá vo dvojhre na letnom šampionáte SR staršieho žiactva. Štvorhru vyhrali N. Marošík, K. Vlčko (Lieskovský tenisový klub/TK Nová Dubnica) a N. Baniarová, S. Šarinová (TC Baseline B. Bystrica/TA Prešov).

08. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Po dva tituly Puškár a Kadlečková

Na letných majstrovstvách Slovenska staršieho dorastu získali vo dvojhre tituly Samuel Puškár (Slovan Bratislava) a Michaela Kadlečková (TK TENNis FUN B. Bystrica). Obaja zvíťazili aj vo štvorhre. Šampionát usporiadal TK Žilina.

01. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

V Piešťanoch vyhrali Talajka a Koppová

Na dvorcoch TK Kúpele Piešťany sa skončili letné majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva. Dvojhru chlapcov vyhral Tomáš Talajka (TK HSC Piešťany), dievčat Natália Koppová (TK TENNis FUN B.Bystrica).

01. 06. 2018
Tenis doma Více zde