• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Pozvánka do Lieskovca na M SR v plážovom tenise

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Pozvánka do Lieskovca na M SR v plážovom tenise

 
news img

Šiesty ročník majstrovstiev SR v plážovom tenise sa uskutoční v dňoch 19.-20.8.2017 v Lieskovci pri Zvolene. Všetci hráči, priaznivci či len zvedavci sú srdečne pozvaní a vítaní v Športovom areáli Hájik (Lieskovský tenisový klub)! Podrobné informácie: http://www.plazovytenis.sk

 

 

V rokoch 2012-2016 boli majstrovstvá SR organizované ako dlhodobá súťaž. Do rebríčkov Beach Tennis Slovakia sa hráčom počítali body získané na turnajoch v SR i vo svete počas celého klasifikačného obdobia (12 mesiacov), a za majstra SR bol vyhlásený ten jednotlivec, ktorý bol po uzavretí rebríčka na prvom mieste medzi mužmi, resp. ženami. 

Klasifikačné obdobie 2017 je prvé, v ktorom o majstroch SR v plážovom tenise rozhodne jediný turnaj, nie dlhodobý rebríček. 

Doterajší majstri SR

2012: Radovan Laco - Andrea Hradecká 

2013: Radovan Laco - Andrea Hradecká 

2014: Radovan Laco - Katarína Páleníková 

2015: Adam Kakula - Zuzana Chrenková 

2016: Adam Kakula - Katarína Páleníková 

 

 

Vložené: 08. 08. 2017       Kategória: Tenis doma
 
news img

Titul z Prešova mladším žiakom TC Empire Trnava

V kategórii mladších žiakov získal titul majstra Slovenska 2017 tím TC Empire Trnava. Majstrovstvá usporiadala Tenisová akadémia Prešov. Na snímke víťazné družstvo s trnavským šéftrénerom Danielom Trčkom.

19. 08. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Majstrami Slovenska dorastenci TC Empire Trnava

Družstvo dorastencov TC Empire Trnava sa stalo majstrom Slovenska po finálovom víťazstve nad Lieskovským tenisovým klubom-LTC 4:2. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch Slávie STU v Batislave. Na snímke víťazné trnavské družstvo s kapitánom Petrom Vlkom.

19. 08. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Šramková predčasne ukončila sezónu

Rebecca Šramková predčasne ukončila sezónu pre bližšie nešpecifikované zranenie. Fedcupová reprezentantka prostredníctvom facebooku oznámila, že začiatkom tohto týždňa začne s rehabilitáciou a na kurty by sa mala vrátiť vo februári 2018.

07. 08. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

V Piešťanoch súťažilo na oblastnom kole Západ 32 tímov

Na oblastnom kole Západ, ktorého usporiadateľom bol TK Kúpele Piešťany, súťažilo v Detskom Davis Cupe a Fed Cupe s Nadáciou SPP 14 tímov chlapcov a 18 družstiev dievčat v kategórii do 10 rokov. Snímka je z otvorenia podujatia v Piešťanoch.

12. 06. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Na Dudovej sa uskutočnilo oblastné kolo Detského DC a FC Bratislava

Tenisová škola Petržalka pripravila v areáli na Dudovej oblastné kolo Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP pre Bratislavu. Organizátori nám poslali fotodokumentáciu, z ktorej sme vybrali niekoľko snímok. 

12. 06. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

V Humennom bolo opäť živo

V 1. TC Humenné opäť usporiadali Detský Davis Cupe a Fed Cup s Nadáciou SPP. Z tradičného dejiska sme dostali niekoľko fotografií, ktoré vystihujú atmosféru víkendového oblastného kola VÝCHOD.

12. 06. 2017
Tenis doma Více zde