• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Príďte na Peugeot Tennis Day!

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Príďte na Peugeot Tennis Day!

 
news img

V sobotu 30. septembra máme v Národnom tenisovom centre nachystaný bohatý program pre celú rodinu. Príďte sa zabaviť na ôsmy ročník akcie Peugeot Tennis Day s viacerými známymi osobnosťami, zahrať si tenis s poprednými hráčmi, nazbierať cenné autogramy či fotografie a užiť si kopec zábavy. Celým programom bude sprevádzať populárny moderátor Slávo Jurko.

Každoročne sa na akcii objaví množstvo známych tenistov. Inak tomu nebude ani tento rok. Fanúšikovia sa môžu tešiť na slovenskú jednotku Annu Karolínu Schmiedlovú, Rebeccu Šramkovú, Janette Husárovú, Karola Kučeru, Mariána Vajdu, Igora Zelenaya i Filipa Poláška. Nádejných malých hráčov príde pozdraviť aj prezident Slovenského tenisového zväzu a olympijsky víťaz zo Soulu 1988 Miloslav Mečíř.

Pre obdivovateľov áut je nachystané testovacie centrum vozidiel Peugeot. Ambasádori tejto automobilovej značky na Slovensku Emma Drobná a Filip Tůma si skvelú akciu v Národnom tenisovom centre rovnako nenechajú ujsť. Vstup do NTC je voľný!

Rodinná akcia Peugeot Tennis Day je sprievodným podujatím Detského Davis Cupu a Fed Cupu, na ktorom 12 najlepších družstiev dievčat a chlapcov do 10 rokov z celého Slovenska bude bojovať o medaily a trofeje. Detský DC a FC odštartuje v Národnom tenisovom centre už vo štvrtok 28. septembra a finálovými stretnutiami vyvrcholí v nedeľu 1. októbra.

 

Vložené: 27. 09. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Dvojhra v Trnave bez Sloveniek

Držiteľky voľnej karty Natália Kročková (na snímke) ani Sára Šarinová nepostúpili do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave (60 000 USD, tvrdý povrch hala). Kročková nestačila na ôsmu nasadenú Nemku Monu Barthelovú a podľahla jej 1:6, 4:6. Šarinová prehrala s Alexandrou Cadantovou-Ignatikovou z Rumunska 2:6, 3:6. Keďže Katarína Kužmová sa z turnaja musela odhlásiť kvôli chorobe, pavúk dvojhry je už bez slovenského zastúpenia.

29. 11. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Jamrichová po boji vypadla

Renáta Jamrichová (na snímke) nepostúpila do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave (60 000 USD, tvrdý povrch hala). Šestnásťročná držiteľka voľnej karty nestačila v prvom kole na Rumunku Cristinu-Andreeu Mitovú (226. WTA) a vo vyrovnanom zápase jej podľahla 3:6, 6:4, 4:6 za 129 minút. Zverenka trénera Jána Matúša sa na turnaji predstaví ešte vo štvorhre po boku Kataríny Kužmovej.

28. 11. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Krajčí: Je to veľká motivácia

Ocenenie Junior roka 2023 získal v tradičnej koncoročnej ankete organizovanej Slovenským tenisovým zväzom Michal Krajčí. Osemnásťročný hráč Národného tenisového centra mal veľkú radosť, že ho hlasy tenisových odborníkov vyniesli v hlasovaní na prvé miesto. Ako v rozhovore povedal, aj takéto chvíle sú veľkou motiváciou do budúcnosti a verí, že v nasledujúcich rokoch potvrdí a zužitkuje skvelé juniorské skúsenosti aj v profesionálnom tenise.

16. 11. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria Tenistu roka 2023

V stredu sme v Národnom tenisovom centre v Bratislave spoznali víťazov 30. ročníka ankety Tenista roka 2023. Na slávnostnom galavečere sa osobne zúčastnili všetci víťazi jednotlivých kategórií. Cenu si postupne prevzali Renáta Jamrichová a Michal Krajčí za najlepších juniorov, Leon Sloboda ako Talent roka, daviscupové družstvo Slovenska (na fotografii) bolo ocenené v kategórii Tím roka. Hlavné ceny večera patrili Alexovi Molčanovi a Anne Karolíne Schmiedlovej. Do Siene slávy slovenského tenisu uviedli Júliusa Bacsóa a Martinu Suchú. Hudobným hosťom bola Katarína Knechtová, hostí počas celého večera sprevádzal moderátor Slávo Jurko.

FOTO: Dušan Barbuš

16. 11. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

TR 2023: Molčan a Schmiedlová

V 30. ročníku ankety Tenista roka 2023 zvíťazili Alex Molčan a Anna Karolína Schmiedlová. Obaja obhájili vlaňajšie prvenstvo. Molčan zvíťazil v tradičnej ankete Slovenského tenisového zväzu (STZ) druhýkrát, Schmiedlová získala ocenenie po piaty raz. Juniorom roka sa stal Michal Krajčí, titul Juniorka roka patrí Renáte Jamrichovej, šampiónke v juniorskej štvorhre na grandslamovom turnaji Australian Open. Cenu pre Talent do 15 rokov si odniesol Leon Sloboda.

15. 11. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Moška o tenisovej sezóne 2023

Generálneho sekretára Slovenského tenisového zväzu Igora Mošku v roku 2023 potešili výkony reprezentačných tímov i jednotlivcov. Družstvá v Davisovom pohári aj Pohári Billie Jean Kingovej sa udržali v I. svetovej skupine a v roku 2024 budú bojovať v kvalifikácii o postup na finálové turnaje. Z profesionálov vyzdvihol postup Anny Karolíny Schmiedlovej do štvrtého kola na Roland Garros a medzi juniormi výsledky Renáty Jamrichovej, ktorej sa výborne darilo na všetkých štyroch grandslamoch.

15. 11. 2023
Tenis doma Více zde