• PEUGEOT
  • COOP JEDNOTA
  • J&T BANKA
  • JANDL

Príďte sa zabaviť na Peugeot Tennis Day!

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Príďte sa zabaviť na Peugeot Tennis Day!

 
news img

V sobotu 1. októbra máme v Národnom tenisovom centre nachystaný bohatý program pre celú rodinu. Príďte sa zabaviť s viacerými známymi osobnosťami, zahrať si tenis s poprednými tenistami, nazbierať cenné autogramy či fotografie a užiť si kopec zábavy. Pre obdivovateľov áut je nachystané testovacie centrum vozidiel Peugeot. Vstup do NTC je voľný.

 

Fotogaléria

  • Oficiálny program Peugeot Tennis Day

     Oficiálny program Peugeot Tennis Day

 
 
Vložené: 21. 09. 2022       Kategória: Tenis doma
 
news img

STZ získal od MŠVVaŠ SR dotáciu na Moduly aj v šk. r. 2022/2023

Slovenský tenisový zväz (STZ) v školskom roku 2021/2022 úspešne absolvoval pilotný projekt Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky – Moduly. Preto sa rozhodol do projektu zapojiť aj v školskom roku 2022/2023. STZ prezentoval projekt Tenis do škôl pod vedením Janky Tužinskej 17. júna 2022 na akademickej pôde Fakulty telesnej výchovy a športu UK pred komisiou MŠVVaŠ SR na základe výzvy – dotácia v oblasti športu 2022 (F-2022-DOT01) Moduly.

23. 09. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR družstiev: 45+ pre Kúpele Piešťany, 65+ vyhrala Hriňová

Tím TK Kúpele Piešťany sa stal víťazom majstrovstiev Slovenska družstiev vekovej kategórie 45+. Na fotografii zľava: Milan Kyseľ, Andrej Bartovic, Patrik Drozd, Peter Ondrej, Richard Nebyla a Matej Fekete. V kategórii nad 65 rokov sa z titulu tešilo družstvo TK Hriňová v zložení Július Mixtaj, Peter Mišík, Ján Mixtaj a Ján Cerovský.

18. 09. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Mečíř navštívil ďalšie kluby na Slovensku

Prezident Slovenského tenisového zväzu Miloslav Mečíř navštívil tento týždeň ďalšie tenisové kluby na Slovensku. Tentokrát zavítal do TK Baník Prievidza, kde sa stretol s predsedom klubu Františkom Vrtákom (na snímke) a rovnako do mesta Nováky, kde ho privítal primátor Dušan Šimka. Mečíř v Novákoch navštívil základnú školu, na ktorej viedol debatu s deťmi, ochotne rozdával autogramy a taktiež škole odovzdal základný balíček na spustenie projektu "Tenis do škôl".

15. 09. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Moška sa vyjadril k energiám

Pred pár dňami oslovil denník Nový čas generálneho sekretára Slovenského tenisového zväzu Igora Mošku s otázkami týkajúcimi sa cien energií a fungovania Národného tenisového centra v zimnom období. Nie všetky odpovede však boli v denníku interpretované podľa jeho skutočných vyjadrení a preto prinášame celý rozhovor (otázky aj odpovede) v plnom znení.

14. 09. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Zavacký s titulom z TEJT 3 U14 v Slovenskej Ľupči

Peter Zavacký (na snímke vľavo) získal titul vo dvojhre na medzinárodnom turnaji TEJT 3 do 14 rokov v Slovenskej Ľupči. Druhý nasadený hráč si vo finále poradil s trojkou pavúka Harrisom Kopanyim z Rumunska a zdolal ho 6:2, 6:2. Najvyššie nasadený hráč Leon Sloboda skončil na treťom mieste.

13. 09. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Medzinárodný turnaj TEJT 3 U14 v Slovenskej Ľupči

V týždni od 7. septembra sa v Slovenskej Ľupči odohrá medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Medzi chlapcami je v pavúku hlavnej súťaže najvyššie nasadeným Slovák Leon Sloboda, z dievčat je to dvojka podujatia Nikol Sevald. Viac informácií o turnaji nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

06. 09. 2022
Tenis doma Více zde