• PEUGOT
 • NADACIA SPP
 • TIPOS
 • AXA
 • J&T BANKA
 • COOP JEDNOTA

Majstri Suchánková a Privara

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Majstri Suchánková a Privara

 
news img

Sara Suchánková (MŠK Poprad-Tatry) a Peter Benjamin Privara (TC Empire Trnava) sa stali majstrami Slovenska v kategórii mladšieho dorastu. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch TC Empire Trnava. Foto: Ivan Kopčáni

 

 

 

 

 

 

VÍŤAZI MLÁDEŽNÍCKYCH M SR 2019

  DVOJHRA ŠTVORHRA
mladší žiaci Daniel Balaščák
Tenisová akadémia Prešov
D. Balaščák TA Prešov
F. Dráb TA Prešov
mladšie žiačky Renáta Jamrichová
OZ Slávia Trnava
L. Hradecká TK Slávia SPU NR
R. Jamrichová OZ Slávia TT
starší žiaci Michal Krajčí
TK Mladosť Košice
M. Krajčí TK Mladosť Košice
R. Kubovič TK Raketa N-B
staršie žiačky Nikola Daubnerová
TK Slovan Bratislava
N. Daubnerová TK Slovan BA
S. Šarinová TA Prešov
ml. dorastenci Peter Benjamín Privara
TC Empire Trnava
P. Keľo TA Rimavská Sobota
N. Marošík Lieskovský TK-LTC
ml. dorastenky Sara Suchánková
MŠK Poprad-Tatry
N. Daubnerová TK Slovan BA
A. Barčíková TK Žilina
dorastenci Krištof Minárik
TK Slávia STU Bratislava
J. Fekete TC Empire TT
K. Minárik TK Slávia STU BA
dorastenky Yvonna Žuffová
Tenisová akadémia Prešov
B. Behúlová TK Slávia SPU NR
S. Kovačičová TC Empire TT
 
 

Fotogaléria

 • Krajčí, Prívara, blahoželá T. Boleman

   Krajčí, Prívara, blahoželá T. Boleman


 •  

 • Krajčí, Prívara

   Krajčí, Prívara


 •  


 •  


 •  

 
 
Vložené: 14. 06. 2019       Kategória: Tenis doma
 
news img

Víťazmi B. Bystrica a Piešťany

V celoslovenskom finále jubilejného 15. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v AXA aréne NTC chlapci TC BASELINE Banská Bysrica a diečatá TK HSC Piešťany. Po druhý raz na tomto podujatí udelil Slovenský olympijský a športový výbor spolu so Slovenským tenisovým zväzom Ceny fair play. Získali ich dievčatá TC Play Tennis Malinovo a TK Mladosť Košice a chlapci TK Banská Bystrica. Najbojovnejšími hráčmi v celoslovenskom finále boli Timotej Turóci (1. TC Humenné) a Lujza Zimenová (TK Žilina). Ceny odovzdával prezident Slovenského tenisového zväzu Tibor Macko a predsedníčka Klubu fair play SOV Katarína Ráczová.

06. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Vo finále tri bystrické kluby

Na 15. ročníku celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu sa zúčastnilo 12 chlapčenských a 12 dievčenských tímov. Do finále sa prebojovali až tri z Banskej Bystrice. V oboch kategóriách má zastúpenie klub TK Banská Bystrica, pričom v Davis Cupe bude ich súperom mestský rival TC BASELINE. Vo Fed Cupe zabojujú o prvenstvo s TK HSC Piešťany.

06. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Hviezdy sa venovali deťom

Šiesty ročník akcie Peugeot Tennis Day bol plný hviezd. Deti mohli na autogramiáde získať podpisy svojich tenisových idolov – Norberta Gombosa, Igora Zelenaya, ich daviscupového kapitána Dominika Hrbatého, slovenskej ženskej jednotky Viktórie Kužmovej  spolu s jej trénerom Michalom Mertiňákom, Karolíny Schmiedlovej, Magdalény Rybárikovej, nádejného hráča NTC Lukáša Kleina ale i bývalých vynikajúcich tenistiek Kariny Cílekovej-Habšudovej a Henriety Nagyovej.

05. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

NTC opäť plné detí

Aj v piatok sa v AXA aréne NTC zvádzali tuhé boje deti štartujúcich na celoslovenskom finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu. Pätnásty ročník podujatia vstupuje do svojej druhej polovice, v sobotu doobeda je na programe Peugeot Tennis Day so svojimi atrakciami, poobede pokračujú stretnutia detí. Piatkové dianie takto zachytil Dušan Barbuš.

05. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC odštartoval

Jubilejný pätnásty ročník celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP odštartoval vo štvrtok v AXA aréne NTC. Po 12 najlepších družstiev dievčat a chlapcov do 10 rokov bude do nedele bojovať o medaily a trofeje. Takto dianie prvého dňa zaznamenal objektív Dušana Barbuša.
 

03. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Peugeot Tennis Day 2019

Na sobotu 5. októbra 2019 sa v AXA aréne NTC pripravuje už 6. ročník obľúbenej akcie PEUGEOT TENNIS DAY. Tenisoví fanúšikovia budú mať možnosť stretnúť sa s poprednými slovenskými tenisovými osobnosťami. Deti si prídu na svoje pri rôznych hrách, súťažiach a budú mať možnosť zatrénovať si so svojimi obľúbenými hráčmi či trénermi. Chýbať nebude ani autogramiáda či možnosť fotografovania sa so všetkými zúčastnenými.

Pre dospelých je pripravené testovacie centrum, kde si budú môcť vyskúšať nové modely značky Peugeot. Programom bude od 10.00 - 14.00 h sprevádzať Slávo Jurko. Videopozvánku na túto akciu si môžete pozrieť tu.

 

 

26. 09. 2019
Tenis doma Více zde