V Humennom vyhrali Novanský a Žuffová

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » V Humennom vyhrali Novanský a Žuffová

Na turnaji A dorastu v Humennom vyhral vo finále Michal Novanský (OZ Slávia Trnava) nad Lukášom Bielikom (TC Empire Trnava) 6:3, 6:1. V dvojhre dievčat zvíťazila  Yvona Žuffová (TA Prešov), ktorá vo finále zdolala klubovú kolegyňu Lauru Berešovú 7:5, 6:4.

Fotogaléria

•

Vložené: 02. 07. 2019       Kategória: Tenis doma

Masaryková finalistkou turnaja TEJT 2 do 14 rokov v Prešove

Laura Masaryková (na snímke) sa prebojovala do finále dvojhry na medzinárodnom turnaji TEJT 2 do 14 rokov v Prešove. V súboji o titul nestačila v pozícii nasadenej päťky na dvanástku pavúka Violettu Skrypovú a podľahla jej 0:6, 5:7. Spolu s Romanou Dekanovou sa Masaryková prebojovala aj do semifinále štvorhry. Ich premožiteľky Nina Košická s Poľkou Alexandrou Zaplawovou sa napokon tešili z turnajového víťazstva.

16. 03. 2024
Tenis doma Více zde

Medzinárodný juniorský turnaj ITF J30 v Prešove

V týždni od 18. marca 2024 sa na dvorcoch TA Prešov odohrá medzinárodný juniorský turnaj kategórie ITF J30 chlapcov a dievčat do 18 rokov. Viac informácií o turnaji na stránke www.itftennis.com.

Melaga vyhral áčko dorastencov v Dunajskej Strede

Samuel Melaga (Lieskovský tenisový klub-LTC) získal titul vo dvojhre na áčkovom turnaji dorastencov. Na dvorcoch Hi-Ten TAC Dunajská Streda zvíťazil vo finále nad Filipom Drábom (Tenisová akadémia Prešov) 6:3, 6:1. Dráb si chuť napravil vo štvorhre, po boku Marka Bekéniho (Tenis team Nové Zámky) zvíťazili v deblovom finále nad Nikolasom Paulovičom (TK Slovan Bratislava) s domácim Oliverom Kecskésom 3:6, 6:4, 10-4.

13. 03. 2024

Barháčová víťazkou áčka dorasteniek v Žiline

Sofia Barháčová (TK Slovan Galanta) získala titul vo dvojhre aj štvorhre na áčkovom turnaji dorasteniek. Na dvorcoch TK Žilina zvíťazila v singlovom finále nad Teréziou Mĺkvou (TK Kúpele Piešťany) 7:6(3), 6:4. Vo štvorhre sa tešila po boku Dominiky Pirohovej (TK Slovan Bratislava) po víťazstve nad Stellou Cinkaničovou (TK DRANaM Košice) s Teréziou Mĺkvou 6:3, 7:5.

12. 03. 2024

Zomrel Marek Novák, šéftréner TC BASELINE Banská Bystrica

Vo veku 50 rokov zomrel v sobotu 9. marca Marek Novák, dlhoročný tréner v Banskej Bystrici, srdciar a večný optimista. Viedol tenisovú školu na BASELINE, organizoval turnaje a pôsobil aj ako rozhodca. Ako tréner sa pravidelne zúčastňoval regionálnych sústredení.

Posledná rozlúčka so zosnulým bude vo štvrtok 14. marca 2024 v obradnej sieni Krematória v Banskej Bystrici - Kremničke. Česť jeho pamiatke!

11. 03. 2024

Medzinárodný turnaj TEJT 2 do 14 rokov v Prešove

V týždni od 11. marca 2024 sa na dvorcoch TA Prešov odohrá medzinárodný turnaj kategórie TEJT 2 chlapcov a dievčat do 14 rokov.