• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

V Prešove turnaj detí do 10 rokov

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » V Prešove turnaj detí do 10 rokov

 
news img

Tenisová akadémia Prešov usporiadala v minulých dňoch turnaj detí do 10 rokov. Tréner Jozef Maras nám zaslal niekoľko fotografií z podujatia.

 

Fotogaléria


  •  


  •  


  •  


  •  


  •  


  •  

 
 
Vložené: 23. 04. 2019       Kategória: Tenis doma
 
news img

Semifinalisti extraligy

V pondelok sme spoznali semifinalistov mužskej aj ženskej tenisovej extraligy. Medzi mužmi postúpil ďalej obhajca vlaňajšieho titulu TK Slávia STU Bratislava, ktorý na pôde Lieskovského tenisového klubu-LTC zvíťazil jednoznačne 5:0. Na semifinálový duel pocestuje do Popradu, kde si zmeria sily s domácim MŠK Poprad-Tatry. Druhým semifinalistom z Bratislavy je TK LOVE 4 tennis po víťazstve nad TC BASELINE Banská Bystrica 5:2. Po siedmich rokoch sa v extralige predstavil Dominik Hrbatý. V zápase vo farbách TK Slovan Bratislava ťahal za kratší koniec a jeho klub napokon prehral na kurtoch TC Draci Matúškovo 3:4.

08. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Hrbatý si zahral v extralige

Dominik Hrbatý sa v pondelok po siedmich rokoch predstavil v súťažnom zápase. V pondelňajšom dueli 1. kola tenisovej extraligy družstiev nestačil na Argentínčana Gabriela Federica a podľahol mu 6:3, 3:6, 5:7. Bývalý charizmatický slovenský reprezentant ohlásil návrat na kurty iba v jednom zápase. K svojmu klubu TK Slovan Bratislava sa aktívne pripojil na kurtoch TC Draci Matúškovo.

08. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Slovenská extraliga 2020

Už dnes sa prvým kolom začína slovenská extraliga mužov a žien, ktorej finále sa uskutoční 12. júna. Prvenstvo obhajujú muži Slávie STU Bratislava. Tí vlani získali už 10. titul v najvyššej súťaži a sú tak najúspešnejším tímom. Medzi ženami sa z prvenstva tešili hráčky TC EMPIRE Trnava, dovedna to bol už ich piaty titul. Najúspešnejším klubom v počte prvenstiev je medzi ženami Slovan Bratislava. V tomto roku zo súťaže nezostúpi žiadne družstvo.

07. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Michalik a Balus víťazmi dorasteneckého áčka v Prievidzi

Radovan Michalik (TK Mladosť Košice) a Irina Balus (TC BASELINE Banská Bystrica) sa stali víťazmi dorasteneckého turnaja kategórie A v Prievidzi. Najvyššie nasadený Michalik si po dobrom výkone vo finále poradil s klubovým spoluhráčom Jakubom Kaťuchom 6:3, 6:3. Kaťuch sa prebojoval aj do finále štvorhry, v ktorom po boku Michala Krajčího (TK Mladosť Košice) tesne podľahol páru Tomáš Lánik, Anton Magdolen (TC EMPIRE Trnava/TC Topoľčany) 6:3, 6:7(2), 5-10.

16. 09. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR starších žiačok: Titul pre Jamrichovú a Kyseľovú s Félixovou

Renáta Jamrichová (OZ Slávia Trnava) získala titul vo dvojhre na majstrovstvách Slovenska starších žiačok. Vo finále si poradila s Karolínou Krajmer (Benet LTC Bytča) 6:3, 6:3. Vo štvorhre sa z celkového víťazstva tešili Nina Kyseľová (TC Topoľčany) so Sašou Félixovou (TC EMPIRE Trnava), ktoré zdolali pár Kiara Žabková (TC EMPIRE Trnava), Renáta Jamrichová 6:4, 6:4.

30. 08. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR: Naňo víťazom starších žiakov, vo štvorhre spolu s Hulínom

V sobotu vyvrcholili majstrovstvá Slovenska starších žiakov. Medzi chlapcami si o titul zahrali Marek Naňo (TC EMPIRE Trnava) a Jakub Medveď (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica). Víťazom sa stal Marek Naňo, ktorý zdolal svojho súpera v napínavom finále 6:2, 3:6, 7:6(5). K trofeji za víťazstvo vo dvojhre pridal aj tú najvyššiu zo štvorhry. Po boku klubového spoluhráča Patrika Hulína zdolali pár Samuel Melaga (Fresh club Zvolen), Jakub Medveď 6:4, 6:4.

29. 08. 2020
Tenis doma Více zde