• PEUGEOT
  • COOP JEDNOTA
  • J&T BANKA
  • JANDL

Zavacký a Cinkaničová víťazmi LMR staršieho žiactva na východe

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Zavacký a Cinkaničová víťazmi LMR staršieho žiactva na východe

 
news img

Peter Zavacký (Tenis Komplex Košice) získal titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov na východe. Vo finále si poradil so Šimonom Dióssym (Tenisová akadémia Prešov) 6:3, 6:4. Dióssy sa z prvenstva tešil vo štvorhre spolu s Martinom Šuchterom (TK DRANaM Košice). Vo finále zdolali Zavackého s Tomášom Maruščákom (TK Mladosť Košice) 6:3, 4:6, 10-8.

Medzi dievčatami sa z titulu tešila Stella Cinkaničová (TK DRANaM Košice) po víťazstve nad Nelou Kuriľákovou (TK Profitennis Academy Prešov) 7:6(3), 6:3. Vo štvorhre vyhrali Nicole Emma Herdická (TK Sokol Prešov) s Nikki Šuchterovou (Tenisová akadémia Prešov) po víťazstve nad Cinkaničovou s Viktóriou Kamenskou (Tenisová akadémia Prešov) 7:5, 6:2.

 

Fotogaléria


  •  


  •  


  •  


  •  


  •  


  •  

 
 
Vložené: 18. 05. 2022       Kategória: Tenis doma
 
news img

Medzinárodné turnaje v Slovenskej Ľupči sa blížia

V areáli ŠK PEPAS Slovenská Ľupča sa už tradične chystá séria medzinárodných turnajov, na ktorých majú domáci hráči možnosť konfrontovať si svoje tenisové zručnosti s medzinárodnou konkurenciou. Prvý turnaj sa začína 4. júla pod názvom TEJT U16 PEUGEOT PEPAS CUP 2022. V auguste sa uskutoční turnaj ITF do 18 rokov a v septembri podujatie TEJT do 14 rokov.

PLAGÁT TURNAJA TEJT U16 PEUGEOT PEPAS CUP 2022

24. 06. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Na áčku dorastencov v Humennom titul pre Tótha a Mrázikovú

Bence Tóth (TKM Betliar) a Karolína Mráziková (TK Kúpele Piešťany) získali titul vo dvojhre na áčkovom turnaji dorastencov v Humennom. Tóth si vo finále poradil s Máriom Kirkovom (TK Profitennis Academy Prešov) 6:4, 6:2, Mráziková nedala šancu Ester Gonosovej (Tenisová akadémia Prešov) a zdolala ju 6:1, 6:2.

24. 06. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Lörinčík a Košická víťazmi áčka mladších žiakov v Piešťanoch

Max Lörinčík (TK Petržalka) a Nina Košická sa stali víťazmi áčkového turnaja mladších žiakov v Piešťanoch. Lörinčík si vo finále poradil s Lukasom Siqueirom (TK Slávia STU Bratislava) hladko 6:1, 6:4. Po boku klubového spoluhráča Andreja Adamovića získal Lörinčík titul aj vo štvorhre. Vo vyrovnanom finále si poradili s Adamom Grambličkom (TK Slovan Bratislava) a Tomášom Maruščákom (TK Mladosť Košice) 5:7, 7:5, 10-5.

24. 06. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Prezentácia projektu Tenis do škôl

V piatok 17. júna sa na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v športovej hale prof. Rovného konala prezentácia projektu Slovenského tenisového zväzu "Tenis do škôl". Praktická prezentácia pod vedením Janky Tužinskej prebehala na základe výzvy - dotácia v oblasti športu 2022 (F-2022-DOT01) - Moduly.

17. 06. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

STZ zorganizoval sústredenie detí do 10 rokov

Slovenský tenisový zväz v spolupráci s regionálnymi tenisovými zväzmi zorganizoval v dňoch 14. - 16. júna 2022 na dvoroch TK Kúpele Piešťany tenisové sústredenie pre deti do 10 rokov. Všetky štyri regionálne tenisové zväzy nominovali na toto sústredenie po tri dievčatá a  troch chlapcov. Dvadsaťštyri detí počas troch dní absolvovalo spolu tenisovú prípravu, kondičné testovanie a dúfame, že aj veľa zábavy.

17. 06. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Záverečné trénerské skúšky 2. kvalifikačného stupňa

Dňa 27. mája 2022 sa uskutočnili záverečné trénerské skúšky 2. kvalifikačného stupňa. Absolventi získali poznatky zo špeciálnej teoretickej a praktickej časti (zabezpečená STZ) a všeobecnej časti (zabezpečená FTVŠ UK) v rozsahu 100 hodín. Stretli sa aj s odborníkmi na kondičnú a psychologickú zložku prípravy, ako aj so športovým riaditeľom STZ p. Vladimírom Habasom ohľadom systému fungovania medzinárodných juniorských turnajov. Využívali sme aj online vyučovanie, čo bolo prijaté s pozitívnou odozvou, vzhľadom na úsporu času a financií samotných absolventov.

13. 06. 2022
Tenis doma Více zde