• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Zelníčková vo finále neuspela

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Zelníčková vo finále neuspela

 
news img

Radka Zelníčková neuspela vo finále štvorhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Spolu s Grékyňou Sapfo Sakellaridiovou nestačili v súboji o titul na najvyššie nasadený belgický pár Greet Minnenová, Yanina Wickmayerová a podľahli mu 4:6, 4:6 za 72 minút. Devätnásťročná hráčka Národného tenisového centra tak nerozšírila svoju zbierku deblových titulov zo ženského okruhu. Doposiaľ ich má na svojom konte dva z pätnásťtisícových turnajov.

"Aj keď sme vo finále prehrali, považujem to za svoj najväčší dosavadný úspech. Už moja účasť v deblovom pavúku bola náhodná, mojej spoluhráčke sa tesne pred súťažou odhlásila partnerka a tak sme sa dali dokopy. Myslím si, že nikto nečakal, že by sme to mohli dotiahnuť až do finále. V poslednom zápase nám to tesne ušlo. V prvom sete sme viedli 3:0, no súperky sa potom rozohrali. Bolo to proti nim ťažké, hrali veľmi dobre zozadu a boli konštatné na volejoch," povedala po finálovom zápase pre turnajovú stránku Zelníčková, ktorá sa na budúci týždeň predstaví aj na druhej trnavskej šesťdesiattisícke.

FOTO: tasr

 

Vložené: 04. 03. 2023       Kategória: Tenis doma
 
news img

Letné majstrovstvá Slovenska staršieho žiactva

Letné majstrovstvá Slovenska pokračujú od pondelka 5. júna vekovou kategóriou staršieho žiactva. Turnaj chlapcov aj dievčat sa hrá na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. Podujatie vyvrcholí v piatok 9. júna finálovými zápasmi. Celé dianie môžete sledovať naživo prostredníctvom LIVESCORE a LIVESTREAMU.

06. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Sledujte majstrovstvá Slovenska

Letné majstrovstvá Slovenska môžete opäť sledovať aj NAŽIVO. Vo všetkých štyroch vekových kategóriách (mladšie žiactvo, staršie žiactvo, mladší dorast a dorast) prinášame livescore zo všetkých zápasov a livestream zo štyroch kurtov. Využite šancu sledovať mladé talenty na  ceste za titulom majstra Slovenska a buďte pri tom.

04. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

V Humennom budú hostiť turnaj TEJT 2 do 12 rokov

Na dvorcoch TK Humenné sa v júni odohrá medzinárodný turnaj pre deti do 12 rokov pod hlavičkou Tennis Europe Junior Tour. Bude niesť názov 1st Alibaba Cup U12 2023 (12. - 17. 6. 2023). Všetky informácie o turnaji nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

04. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR: Krajčí a Šramková víťazmi v kategórii dorastu

Michal Krajčí (TK Mladosť Košice) a Tamara Šramková (TK Jednotka Bratislava) sa stali víťazmi letných majstrovstiev Slovenska dorastencov. Na dvorcoch TK Žilina zdolal Krajčí vo finále dvojhry Tomáša Talajku (TK Kúpele Piešťany) 6:4, 6:1. Osemnásťročný hráč Národného tenisového centra pridal k singlovému titulu aj deblový. Spolu s Marekom Naňom (TC EMPIRE Trnava) potvrdili pozíciu nasadených jednotiek a vo finále zdolali Xaviera Jakuboviča (JH Tenis Akadémia Bratislava) s Bencem Tóthom (TKM Betliar) 6:1, 6:3.

02. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR: Lörinčík a Dekanová víťazmi mladších žiakov

Max Lörinčík (TK Petržalka) a Romana Dekanová (TK Slávia STU Bratislava) sa stali víťazmi letných majstrovstiev Slovenska v kategórii mladšieho žiactva. Lörinčík si vo finále dvojhry poradil s klubovým spoluhráčom Andrejom Adamovićom, ktorého zdolal 6:0, 4:6, 7:5. Chlapci spolu na dvorcoch TK Humenné získali aj deblový titul, v súboji o titul zvíťazili nad Michalom Gallom (1. TK Rožňava) so Sebastiánom Jandom (TJT Michalovce) 6:3, 7:5.

02. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Letné majstrovstvá Slovenska v plnom prúde...

Letné majstrovstvá Slovenska sa rozbehli v pondelok 29. mája dvomi kategóriami - mladšie žiactvo a starší dorast. Na dvorcoch TK Humenné bojujú mladší žiaci, ktorí si na úvod užili aj slávnostný nástup a tóny slovenskej hymny. Prinášame niekoľko fotografií z nástupu i zo zápolenia mladých talentovaných tenistov a tenistiek v ceste za vytúženým titulom.

FOTO: tenipo

30. 05. 2023
Tenis doma Více zde