• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

HMR starších žiakov na západe vyhrali Nováková a Mačej

Dominik Mačej (TK Kúpele Piešťany) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na halových regionálnych majstrovstvách západného Slovenska v kategórii starších žiakov. Vo finále si na domácich dvorcoch hladko poradil s klubovým spoluhráčom Tiborom Varinským, ktorého zdolal 6:3, 6:3. Vo štvorhre spolu s Martinom Bobošíkom (TK Kúpele Piešťany) hladko zvíťazili v súboji o titul nad Adamom Andelom (TK Slávia SPU Nitra) s Viktorom Hlóskom (MŠO Štúrovo) 6:0, 6:2.

21. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR starších žiakov v Bratislave pre Bódiovú a Urbánoša

Filip Urbánoš (TK LOVE 4 TENNIS Bratislava) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na halových regionálnych majstrovstvách Bratislavy v kategórii starších žiakov. V singlovom finále si na dvorcoch TK Jednotka poradil s Maxom Lörinčíkom (TK Petržalka), ktorého zdolal 7:5, 6:2. Vo štvorhre zvíťazil spolu s klubovým spoluhráčom Filipom Romanom. V súboji o titul zdolali Adama Grambličku (TK Slovan Bratislava) s Jurajom Kováčikom (TK Slávia STU Bratislava) 6:3, 6:0.

20. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR dospelých na strednom Slovensku vyhrali Marošík a Perháčová

Norbert Marošík (Lieskovský tenisový klub-LTC) získal titul vo dvojhre na halových regionálnych majstrovstvách stredného Slovenska v kategórii mužov. Vo finále si poradil s Tomášom Pavlovským (TC BASELINE Banská Bystrica), ktorého zdolal 7:5, 6:2. Vo štvorhre zvíťazili Samuel Krnáč (Lieskovský tenisový klub-LTC) s Adamom Ondrášikom (TC BASELINE Banská Bystrica) nad Igorom Némethom s Davidom Petrášom (obaja TA M. Ryšavého Bojnice) 3:6, 6:3, 10-6.

19. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR starších žiakov na strednom Slovensku pre Karasa a Petrášovú

Jozef Karas (TC BASELINE Banská Bystrica) získal titul vo dvojhre na halových regionálnych majstrovstvách stredného Slovenska v kategórii starších žiakov. Vo finále si na dvorcoch TK Žilina hladko poradil s Borisom Valuhom (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica), ktorého zdolal 6:1, 6:3. Valuh si chuť napravil vo štvorhre, spolu s Dominikom Gibalom (Lieskovský tenisový klub-LTC) zvíťazili v súboji o titul nad Matúšom Papuščákom (ŠK Pepas Slovenská Ľupča) s Richardom Palugom (TK Žilina) 6:2, 6:3.

19. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR mladších žiakov na východe ovládli Janáčiková a Janda

Halovou majsterkou VsTZ v dvojhre mladších žiačok sa stala Petra Janáčiková (TK Mladosť Košice). Vo finále víťazila nad klubovou spoluhráčkou Leou Sabovčíkovou hladko 6:0, 6:3. Vo štvorhre si titul vybojovali Miroslava Priesterová so Sophiou Laurou Stankovou, ktoré vo finále zvíťazili nad dvojicou Lucia Žiaková, Tamara Fialová (všetkyTK Mladosť Košice) 6:3, 6:4.

14. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR dorastencov na strednom Slovensku pre Medveďa a Karasovú

Jakub Medveď (Lieskovský tenisový klub-LTC) sa stal víťazom dvojhry aj štvorhry na halových regionálnych majstrovstvách stredného Slovenska v kategórii dorastencov. V singlovom finále si hladko poradil s klubovým spoluhráčom Samuelom Melagom, ktorého zdolal 6:1, 6:2. Obaja finalisti potom spolu ovládli švorhru, v súboji o titul zvíťazili nad Jakubom Chovancom (OZ ŠK Odema Púchov) s Andrejom Kompišom (TK Žilina)  6:3, 6:2.

14. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR dorastencov na západe pre Šupovú a Talajku

TK HSC Piešťany hostil halový regionálny šampionát ZsTZ v kategórii dorasteniek. Vo dvojhre si titul vybojovala trinásťročná domáca hráčka Kali Šupová, keď si vo finále poradila s o rok mladšou Viktóriou Novákovou (TKM – Tenisový klub Madunice) 6:2, 6:3. Vo štvorhre zvíťazila dvojica Kali Šupová, Adela Polakovičová (TKM - Tenisový klub Madunice) nad párom Sofia Barháčová (TK Slovan Galanta), Sophie Hetešová (ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice) 6:4, 6:1.

13. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR mladších žiakov na západe vyhrali Adamča a Masaryková

Martin Adamča (TK ESO Piešťany) a Laura Masaryková (TK 77 Skalica) získali titul medzi mladšími žiakmi na halových majstrovstvách ZsTZ. Adamča si v hale ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice poradil vo finále s Igorom Malinkom (TC Topoľčany) a zdolal ho 7:6(3), 6:1. Obaja najlepší vo dvojhre sa spoločne tešili z víťazstva vo štvorhre, keď vo finále zdolali pár Xavier Klement, Samuel Zuberec (obaja J&F-it Veľké Úľany) 6:2, 6:3.

13. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR mladších žiakov v Bratislave vyhrali Dekanová a Nipča

Romana Dekanová (TK Slávia STU Bratislava) a Leonard Nipča (JH Tenis Akadémia Bratislava) sa stali víťazmi regionálnych majstrovstiev mladšieho žiactva v Bratislave. Dekanová si na dvorcoch v Dunajskej Lužnej poradila vo finále dvojhry s Laurou Szimandel (TK LOVE 4 TENNIS Bratislava) 7:6(0), 6:1 a spolu s Nelou Ščibranovou (TK Slovan Bratislava) získala titul aj vo štvorhre. Ich finálové súperky Giulia Luchetti (TK Slovan Bratislava) s Laurou Szimandel im na finále nenastúpili.

13. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR mladších žiakov na strednom Slovensku pre Palugu a Kubalovú

Richard Paluga (TK Žilina) získal titul vo dvojhre na halových regionálnych majtrovstvách mladších žiakov na strednom Slovensku. Najvyššie nasadený hráč si vo finále poradil s Martinom Čellárom (Šport Park Lúčky) 7:5, 6:3. Paluga sa z titulu na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča tešil aj vo štvorhre, po boku Michala Ondika (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica) zvíťazili nad Čellárom s Alexom Ščepkom (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica) 6:4, 6:0.

13. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

HMR dorastencov v Bratislave pre Halahiju a Šramkovú

Nathan André Halahija (TK Jednotka Bratislava) sa stal víťazom halových regionálnych majstrovstiev Bratislavy v kategórii dorastencov. Na dvorcoch TK Dúbravka zdolal vo finále Xaviera Jakuboviča (JH Tenis Akadémia Bratislava) 7:5, 6:4. Obaja finalisti sa spoločne tešili z titulu vo štvorhre, keď vo finále zdolali Nicholasa Volníka (TK KPSF 92 Bernolákovo) s Maxom Mikulášom Macháčom (TJ Slavoj Ovsište Bratislava) 6:2, 6:1.

12. 12. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

V Trnave vypadli aj deblisti

Lukáš Pokorný s Milošom Karolom (na snímke) nepostúpili do finále štvorhry na turnaji ITF WTT M15 v Trnave. Najvyššie nasadený pár nestačil v semifinále na štvrtý nasadený španielsko-paraguajský tandem Daniel Rincon, Adolfo Daniel Vallejo a podľahol mu vo vyrovnanom zápase 6:4, 4:6, 8-10 za 83 minút. Slováci vyhrávali v supertajbrejku 4-0, no napokon v ňom ťahali za kratší koniec.

09. 12. 2022
Tenis doma Více zde