Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

V BaselineSport Arene vyhral Kurek

V BaselineSportArene v Banskej Bystrici sa uskutočnil kvalitne obsadený dorastenecký turnaj kategórie A. Jeho víťazom sa stal Vladimír Kurek z TC EMPIRE Trnava.

25. 02. 2015
Tenis doma Více zde

EMPIRE má 20 medailí

Vrcholom domácej halovej sezóny boli halové majstrovstvá SR jednotlivých mládežníckych kategórií. Spolu bolo možno vidieť 8 šampionátov v kategóriách do 12, 14, 16 i 18 rokov, na ktorých sa predstavila slovenská špička v jednotlivých kategóriách.

24. 02. 2015

Kupková so zlatom

Titul z halových majstrovstiev Slovenska vo dvojhre dorasteniek si odniesla Tamara Kupková (TC EMPIRE Trnava). V nečakane vyrovnanom trojsetovom finále využila v závere proti klubovej kolegyni Adriáne Šenkárovej skúsenosti. Nikola Doláková s Barborou Matúšovou (TK Vysoké Tatry/TK Slávia Agrofert STU Bratislava) získali titul vo štvorhre.

17. 02. 2015

Líška s dvoma titulmi

Tomáš Líška (TK Slávia Agrofert STU Bratislava) získal titul halového majstra Slovenska v kategórii dorastu. Vo štvorhre na šampionáte, ktorý zorganizoval TK Slovan Bratislava, pridal Líška titul po boku Vladimíra Kureka (TC EMPIRE Trnava). FOTO: Dušan Barbuš

V Slovenskej Ľupči bol úspešný Norbert Marošík

Januárový turnaj kategórie C mladších žiakov v Slovenskej Ľupči vyhral 10-ročný Norbert Marošík, ktorý získal prvenstvo vo dvojhre aj štvorhre. O turnaji nám napísal zástupca vrchného rozhodcu Tibor Lešniak.

26. 01. 2015

Žilkay v Trnave potvrdil najvyššie nasadenie, má dva tituly

Filip Žilkay z TC EMPIRE Trmava, klubu usporiadateľa halových majstrovstiev Slovenska mladších žiakov, potvrdil najvyššie nasadenie a získal titul po finálovom víťazstve nad turnajovou dvojkou Radovanom Michalikom (TK Mladosť Košice) 6:3, 6:2. Finalisti dvojhry spoločne získali titul vo štvorhre po finálovej výhre nad párom Oliver Dao, Alfréd Almási.

20. 01. 2015

Titul medzi mladšími dorastencami pre Martina Fekiača

Na halových majstrovstvách Slovenska mladších dorastencov, ktoré usporiadal STC Tennis Academy Púchov, zvíťazil vo finále dvojhry Martin Fekiač (TK Slávia Agrofert STU Bratislava) nad Dominikom Hrunčákom (TK Slovan Bratislava) 6:2, 6:2. Víťaz predvádzal počas celého turnaja kvalitný tenis.

Šenkárová má halové zlato medzi mladšími dorastenkami

Medzi mladšími dorastenkami získala na halových majstrovstvách v Žiline titul Adriána Šenkárová (TC EMPIRE Trnava), ktorá vo finále zdolala Katarínu Kuzmovú (Tenisová akadémia Prešov) 6:2, 6:2. Štvorhru vyhrali Rea Moravcová a Michaela Krausková (TK Slovan Bratislava).

Slovanistky získali najcennejšie kovy

Titul halovej majsterky Slovenska v mladších žiačkach získala Sara Suchánková, striebro Anika Jašková, obe hráčky bratislavského Slovana. Na šampionáte na domácich dvorcoch utvorili víťaznú dvojicu vo štvorhre, ktorá vo finále zdolala pár Mia Chudejová, Inez Maria Kotlíková. Foto: Dušan Barbuš

Katarína Kužmová je halová majsterka SR starších žiačok

Katarína Kužmová (VSE TK Akademik Košice), mladšia sestra úspešnej slovenkej reprezentantky Viktórie, získala v kategórii starších žiačok titul halovej majsterky Slovenska. Na šampionáte v hale HS Centra v Piešťanoch získali titul vo štvorhre Michaela Kadlečková a Klára Ondrejčeková.

13. 01. 2015

Halovým majstrom Fekete, štvorhru vyhral s Minárikom

János Fekete (TC EMPIRE Trnava) získal titul halového majstra Slovenska v kategórii starších žiakov. Titul vo štvorhre na dvorcoch Slávie Agrofert STU Bratislava vybojoval Fekete po boku Krištofa Minárika (TK Jednotka). Foto: Dušan Barbuš

V Trnave 19 turnajov v roku 2015

Od februára do októbra 2015 budú mať v areáli TC EMPIRE v Trnave každý mesiac jeden medzinárodný turnaj. Termínový kalendár trnavského klubu na budúci rok je bohatý na podujatia všetkých vekových kategórií. Vrcholom bude májový turnaj ITF žien Empire Slovak Open s dotáciou 100-tisíc dolárov.