• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

TC EMPIRE obhájil oba tituly

 TC EMPIRE Trnava získal extraligové tituly 2016 v súťaži mužov a žien. Oba tímy obhájili prvenstvo. Muži rozhodli o svojom víťazstve vo finále s TC Draci Matúškovo 5:0, ženy v súboji s bratislavským Slovanom rovnako 5:0. Viac

06. 05. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

O extraligové tituly v Trnave

 TC EMPIRE Trnava, obhajca extraligového prvenstva mužov i žien, bude v piatok hostiteľom oboch finále. Ženy privítajú Slovan Bratislava, muži  TC Draci Matúškovo.

04. 05. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Na extraligu opäť v stredu

 Tenisová extraliga 2016 po pondelkovom štvrťfinálovom prvom kole pokračuje v stredu v semifinále aj s obhajcom titulu TC EMPIRE Trnava v súťaži mužov i žien. Doma budú hrať iba Trnavčanky, muži sa predstavia na novomestských dvorcoch. Semifinále mužov: TK Nová Generácia Nové Mesto nad Váhom - TC Empire Trnava, TC Draci Matúškovo - TK Slávia Agrofert STU Bratislava, žien: TC Empire Trnava - HTC Hlohovec, TK Slovan Bratislava - TK Nitra. Extraliga vyvrcholí v piatok stretnutiami o konečné umiestnenie. 

02. 05. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Kovalík držal krok, ale prehral

Jozef Kovalík držal krok v prvom štvrťfinále kariéry na okruhu ATP s piatym nasadeným Talianom Fabion Fogninim, ale do semifinále v Mníchove postúpil jeho súper po výhre 6:2, 3:6, 7:5. Tridsiaty hráč sveta dve hodiny vzdoroval slovenskému tenistovi a v koncovke uplatnil väčšie skúsenosti i prehľad. Kovalík sa po svojom najlepšom výsledku posunie v rebríčku na 127. miesto - najlepšie v kariére. Hráča Slovana trénuje v NTC Boris Borgula. 

29. 04. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Rekordná účasť na seminári

 V sobotu 2. apríla 2016 sa uskutočnil v Národnom tenisovom centre V Bratislave pravidelný seminár trénerov A, B, C licencie. Zúčastnilo sa na ňom rekordných 85 trénerov z celého Slovenska. Seminár mal vysokú odbornú úroveň zásluhou jednotlivých lektorov, ktorí mali veľmi kvalitné prezentácie. FOTO: Dušan Barbuš

03. 04. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Nový web www.ttk.sk

 Firma SPORT SERVIS Robert Nagy s.r.o, ktorá je dlhoročným dodávateľom oficiálneho oblečenia tenisových tímov STZ, dokončila svoju novú webovú stránku – www.ttk.sk. Na nej nájdete všetko pre tenis, squash a badminton.

23. 02. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Hodnotenie halových M SR

 Najvýznamnejšími domácimi podujatiami v halovej sezóne boli tradične i tohto roku halové majstrovstvá Slovenska jednotlivcov v jednotlivých kategóriách. Najúspešnejším klubom podľa zisku medailí je TC Empire Trnava. Halové majstrovstvá hodnotí športový riaditeľ STZ Vladimír Habas (na obr.).

19. 02. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Brna získal titul halového majstra SR v doraste

David Damian Brna (TC EMPIRE Trnava) získal v Tatranskej Lomnici titul halového majstra Slovenska v kategórii dorastu. Vo finále zdolal Róberta Turzáka z TK Vysoké Tatry 6:2, 0:6, 6:3.

17. 02. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Lenka Stará je halová majsterka Slovenska medzi dorastenkami

Vo finále halových majstrovstiev Slovenska dorasteniek zdolala Lenka Stará Tamaru Kupkovú 6:4, 6:4. Obe hráčky sú z TC EMPIRE Trnava. Stará vybojovala titul aj vo štvorhre po boku klubovej spoluhráčky Timey Pavličkovej.

16. 02. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Baby Tour v Topoľčanoch vyhrali Melaga a Kyseľová

V nafukovačke TC Topoľčany pokračoval druhým turnajom zimný okruh detí do 10 rokov Baby Tour. Z chlapcov zvíťazil Samuel Melaga z Fresh Clubu Zvolen, druhý skončil Patrik Hulín z TC EMPIRE Trnava a tretí Milan Karasz z TK Spartak Komárno. V kategórii dievčat po výhre na prvom turnaji opäť dominovala Nina Kyseľová (na obr.) z domáceho TC Topoľčany, ktorá vo finále zdolala Sašu Félixovú z TC EMPIRE Trnava, tretia skončila Diana Kaňovská z TK Nová Dubnica.

 

02. 02. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Lenka Stará je halová majsterka SR mladších dorasteniek

 Halovou majsterkou mladších dorasteniek sa stala Lenka Stará (TC EMPIRE Trnava). Vo finále zdolala Adriánu Šenkárovú (TC EMPIRE Trnava) 6:4 6:1. Obe finalistky si zahrali aj finále štvorhry, v ktorom bola úspešnejšia dvojica Adriána Šenkárová (TC EMPIRE Trnava), Patrícia Junasová (ŠK 1928 Blava J.Bohunice), keď zdolali pár Lenka Stará a Kiara Petrovická (TC EMPIRE Trnava) po dramatickej koncovke 2:6 6:3 10-8. Halové majstrovstvá Slovenska organizoval klub TK Žilina v tenisovej hale Tennis Point.

20. 01. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Mladší žiak Marošík získal v Trnave oba tituly halového majstra SR

 Norbert Marošík (Lieskovský tenisový klub-LTC) získal v Trnave na dvorcoch TC EMPIRE titul halového majstra Slovenska mladších žiakov po finálovom víťazstve nad Karolom Vlčkom (TK Nová Dubnica). Štvorhru vyhral pár Peter Naď (TK Mladosť Košice), Norbert Marošík.

19. 01. 2016
Tenis doma Více zde