• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

Začal sa Peugeot Tennis Day

Defilé tenisových hviezd otvorilo v NTC piaty ročník Peugeot Tennis Day. Na pódiu patril prím Magdaléne Rybárikovej. Tenisoví kolegovia jej dali hobla k tridsiatke, ktorú oslávila tento týždeň. Nasledovala tradičná autogramiáda a tenis hviezd s deťmi.

06. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

V NTC to žije detským tenisom

V NTC to vždy v prvý októbrový víkend žije detským tenisom. Štrnásty ročník Detského Davis Cupu a Fed Cupu v sobotu vstúpi do druhej polovice. Doobeda ešte Peugeot Tennis Day so svojimi atrakciami a s autogramiádou hviezd, poobede už pokračovanie bojov. Foto Dušan Barbuš

06. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Pripraviť sa! Pozor! Začíname!

Štrnáste celoslovenské finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP vo štvrtok štartuje. Už niekoľko hodín pred prvými zápasmi testovali účastníci z celého Slovenska dvorce v NTC. Po 12 najlepších družstiev dievčat a chlapcov do 10 rokov bude do nedele bojovať o medaily a trofeje. O postup v tomto roku hralo v klubových, oblastných a regionálnych kolách 1500 detí. Od vzniku sa do projektu zapojilo 20-tisíc detí. Po prvý raz v rámci 14. ročníka celoslovenského finále budú mladí tenisti bojovať aj o Cenu fair play Slovenského olympijského výboru, ktorú dostanú tri družstvá. Foto Dušan Barbuš

04. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Peugeot Tennis Day láka

Súčasťou 14. ročníka celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP (4. – 7. októbra)  je jubilejný 5. ročník Peugeot Tennis Day (PTD). Pod strechou NTC nás čaká v sobotu 6. októbra 2018  deň plný zábavy a príjemných stretnutí s najväčšími hviezdami slovenského tenisu. Viac o programe...

04. 10. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Sladká pätnástka NTC

Čas letí neúprosne. Presne pred 15 rokmi bola z príležitosti daviscupového stretnutia Slovensko – USA inaugurácia Národného tenisového centra, kde sa súboj play off o svetovú skupinu uskutočnil. Milan Kadlec z dispečingu NTC hovorí - ,,ako by to bolo včera...“ a v ruke drží tortu, ktorú pre osadenstvo NTC a STZ upiekla jeho manželka. Milan vylovil dokonca tričko s plagátom pamätného stretnutia, na ktorom je Dominik Hrbatý, Karol Kučera, Andy Roddick a James Blake. Toho v tíme hostí nahradil Mardy Fish, kvarteto USA doplnili bratia Bryanovci a hostia vyhrali 3:2. Bolo to 19. - 21. septembra 2003. A my sme si v stredu 19. septembra 2018 pripomenuli pätnásťročné jubileum sladkou čokoládovou tortou.

19. 09. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Seniori ŠK Slávia Filozof Bratislava s majstrovským titulom

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov 35+ vyhrala na dvorcoch TK Kúpele Piešťany Slávia Filozof Bratislava. Vo finále zdolala VIVA Šport Hodruša Hámre 4:0, keď body víťaza získali Marián Hatiar, Michal Mertiňák, Viktor Bruthans a Tomáš Janči.

11. 09. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Regionálne kolá Detského DC a FC s Nadáciou SPP

Cez víkend sa uskutočnili regionálne kolá Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP. Hralo sa na štyroch miestach, z ktorých prinášame fotografie.

 

08. 09. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Titul majstra SR v starších žiakoch do Banskej Bystrice

Starší žiaci TC BASELINE Banská Bystrica získali titul majstrov Slovenska družstiev. Na dvorcoch TC Empire Trnava zdolali vo finále TK Mladosť Košice 4:3. Bronz vybojoval tím usporiadateľského kubu.

04. 09. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Stašie žiačky TC Empire Trnava získali majstrovský titul

Stašie žiačky TC Empire Trnava získali na dvorcoch TK Žilina titul majsteriek Slovenska. Vo finále zdolali domáci tím 5:2, bronz vybojoval TK Love4 tennis Bratislava.

01. 09. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Dorastenci TC Empire Trnava získali titul

Titul majstra Slovenska družstiev získali na dvorcoch Slávie STU v Bratislave dorastenci TC Empire Trnava.

28. 08. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Prvenstvo na M SR družstiev mladších žiačok patrí TC Empire Trnava

Mladšie žiačky TC Empire Trnava vyhrali vo finále majstrovtiev družstiev v Prešove nad domácim tímom Tenisovej akadémie Prešov a získali titul majsteriek Slovenska.

25. 08. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Dorastenky TK Slávia STU Bratislava sú majsterky Slovenska

Dorastenky TK Slávia STU Bratislava získali titul na majstrovstvách SR družstiev na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. Striebro získali dorastenky TC Empire Trnava a bronz domáce Piešťany.

25. 08. 2018
Tenis doma Více zde