• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Súd zamietol Miklušičákov návrh

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Súd zamietol Miklušičákov návrh

 
news img

Odvolací súd dňa 5. 10. 2023 ZRUŠIL neodkladné opatrenie proti STZ Marketing, s.r.o., exekučné konanie vedené na podklade zrušeného neodkladného opatrenia musí byť zastavené.

Krajský súd v Bratislave ako odvolací súd v plnom rozsahu vyhovel odvolaniu podanému zo strany STZ Marketing, s.r.o. a návrh p. Miklušičáka na nariadenie neodkladného opatrenia zamietol. Súd potvrdil, že p. Miklušičák v čase podania jeho návrhu už členom dozornej rady nebol. A hoci p. Miklušičák o tejto skutočnosti vedel, súdu ju zatajil.

Súd tiež potvrdil, že p. Miklušičák nemá a nemal právo na vydanie bankových výpisov od spoločnosti STZ Marketing, s.r.o. Podľa zákona má člen dozornej rady právo iba nahliadať do účtovných dokladov. Exekučné konanie vedené na podklade zrušeného neodkladného opatrenia musí byť zastavené.

Nie je pravda, že p. Miklušičákovi ešte ako členovi dozornej rady STZ Marketing, s.r.o. nebola umožnená kontrola. V priebehu roka kontroloval dvakrát. Dňa 22. 5. 2022 kontroloval pohyby na účtoch STZ Marketing, s.r.o. za rok 2021 a dňa 14. 2. 2023 kontroloval bankové výpisy STZ Marketing, s.r.o. za rok 2022. Pri kontrolách nezistil žiadne nedostatky a z kontroly vyhotovil aj zápis.

Rozhodnutie Krajského súdu potvrdilo stanovisko prezidenta STZ Miloslava Mečířa a Výkonného výboru STZ, že p. Miklušičák zavádzal súd aj športovú verejnosť.

 

 

Vložené: 09. 11. 2023       Kategória: Aktuality
 
news img

Hrunčáková v Dubaji bez finále

Viktória Hrunčáková sa neprebojovala do finále štvorhry na turnaji ITF WTT W100 v Dubaji (100 000 USD, tvrdý povrch vonku). Spolu so Slovinkou Dalilou Jakupovičovou nestačili v semifinále v pozícii druhého nasadeného páru na britské trojky pavúka Oliviu Nichollsovú s Heather Watsonovou a podľahli im 0:6, 1:6 za necelú hodinu.

FOTO: fb/alhabtoortennischallenge

09. 12. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Šramková končí vo štvrťfinále

Rebecca Šramková sa neprebojovala do semifinále dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Dubaji (100 000 USD, tvrdý povrch vonku). Tretia nasadená hráčka nestačila vo štvťfinále na sedmičku pavúka Heather Watsonovú z Veľkej Británie a podľahla jej 1:6, 3:6 za 74 minút. Zverenka trénera Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza vyhrávala v druhom sete 3:0, no sľubné vedenie vevyužila a s turnajom sa rozlúčila.

FOTO: fb/alhabtoortennischallenge

08. 12. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Hrunčáková už iba vo štvorhre

Viktória Hrunčáková sa neprebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Dubaji (100 000 USD, tvrdý povrch vonku). Najvyššie nasadená hráčka nestačila v druhom kole na bulharskú kvalifikantku Isabellu Šinikovovú a podľahla jej 6:7(5), 6:1, 3:6 za 109 minút. Zverenka trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka sa však po boku Slovinky Dalily Jakupovičovej prebojovala do semifinále dvojhry. Druhý nasadený pár hladko zdolal vo štvťfinále rumunsko-ruskú dvojicu Stefania Bojicová, Jekaterina Jašinová 6:1, 6:0 za necelú hodinu.

07. 12. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Šramková do štvrťfinále v Dubaji

Rebecca Šramková postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Dubaji (100 000 USD, tvrdý povrch vonku). Tretia nasadená hráčka zvíťazila v druhom kole nad thajskou kvalifikantkou Peangtarn Plipuechovou a hladko ju zdolala 6:1, 6:3 za necelú hodinu. Zverenka trénera Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza si v ďalšom zápase zmeria sily so siedmou nasadenou Heather Watsonovou z Veľkej Británie.

FOTO: fb/alhabtoortennischallenge

06. 12. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Jednotka Hrunčáková víťazne

Viktória Hrunčáková postúpila do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Dubaji (100 000 USD, tvrdý povrch vonku). Najvyššie nasadená hráčka zvíťazila  v úvodnom zápase nad Slovinkou Dalilou Jakupovičovou a zdolala ju 6:4, 6:3 za 74 minút. Zverenka trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka nastúpi v súboji o postup do štvrťfinále proti bulharskej kvalifikantke Isabelle Šinikovovej.

04. 12. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Šramková v Dubaji do 2. kola

Rebecca Šramková postúpila do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Dubaji (100 000 USD, tvrdý povrch vonku). Tretia nasadená hráčka viedla v zápase prvého kola nad Srbkou Natalijou Stevanovičovou 6:1, 2:0, keď jej súperka zápas skrečovala. Zverenka trénera Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza si v ďalšom zápase zmeria sily s Peangtarn Plipuechovou z Thajska.

FOTO: fb/alhabtoortennischallenge

04. 12. 2023
Aktuality Více zde