Tenis-Wimbledon: Hrať sa bude aj v nedeľu 3. júla, rozhodli organizátori

Londýn 1. júla (TASR) - Iba štvrtýkrát v 139-ročnej histórii grandslamového tenisového Wimbledonu sa bude hrať aj v "strednú" nedeľu dvojtýždňového turnaja. Rozhodlo zlé počasie, pre ktoré aj v piatok museli organizátori prerušiť, resp. odložiť
01. 07. 2016
Tasr Více zde

Tenis-Wimbledon: Trojka Federer hladko do osemfinále (5)

Wimbledon 1. júla (TASR) - Španielsky tenista Feliciano Lopez zvíťazil v 2. kole grandslamového turnaja vo Wimbledone nad Talianom Fabiom Fogninim 3:2 na sety a postúpil do šestnásťfinále. Lopez v zápase prehrával už 0:2, ale v nasledujúcich troch setoch

Tenis-Wimbledon: Kuznecovová cez Mooreovú do šestnásťfinále (5)

Wimbledon 1. júla (TASR) - Ruská tenistka Svetlana Kuznecovová nasadená ako číslo trinásť potvrdila pozíciu favoritky a v piatkovom 2. kole grandslamového turnaja vo Wimbledone zdolala Taru Mooreovú z Veľkej Británie 2:1 na sety. ženy - dvojhra - 2. kol

Tenis-WImbledon: Lackov duel s Čiličom v 3. kole odložil dážď za stavu 0:2

Wimbledon 1. júla (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko dohrá jeho piatkový duel v 3. kole dvojhry grandslamového turnaja vo Wimbledone s deviatym nasadeným Chorvátom Marinom Čiličom až v sobotu. Slovenský kvalifikant prehráva 0:2 na sety, resp. v treťo

Tenis-Wimbledon: Lopez aj Isner s postupom do šestnásťfinále (4)

Tenis-Wimbledon: Serena Williamsová otočila proti McHaleovej a postúpila (4)

Wimbledon 1. júla (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová zvíťazila v druhom kole grandslamového turnaja vo Wimbledone a postúpila do šestnásťfinále. Na rakete najvyššie nasadenej obhajkyne titulu zostala krajanka Christina McHaleová, ktorá síce zv

Tenis-Wimbledon: Venus Wiliamsová zdolala Kasatkinovú a je v osemfinále (3)

Wimbledon 1. júla (TASR) - Americká tenistka Venus Wiliamsová sa prebojovala už do osemfinále grandslamového turnaja vo Wimbledone. Na osmičku turnaja nestačila Ruska Daria Kasatkinová, ktorú skúsená Američanka zdolala 7:5, 4:6, 10:8. Wiliamsová sa v ose

Tenis-Wimbledon: Kyrgios cez Browna do šestnásťfinále (3)

Wimbledon 1. júla (TASR) - Austrálsky tenista Nick Kyrgios nebude chýbať v šestnásťfinále grandslamového turnaja vo Wimbledone. V divácky atraktívnom zápase, ktorý bol prerušený pre dážď, zdolal Nemca Dustina Browna po päťsetovom boji 6:7 (3), 6:1, 2:6,

Tenis-Wimbledon: Wawrinka prehral s Del Potrom: "Chýbala mi agresivita"

Wimbledon 1. júla (TASR) - Pre štvrtého nasadeného Stanislasa Wawrinku sa grandslamový tenisový turnaj vo Wimbledone skončil prekvapujúco už v 2. kole. Nad jeho sily bol nenasadený Argentínčan Juan Martin Del Potro, s ktorým Švajčiar prehral v štyroch se

Tenis-Wimbledon: Češka Strýcová postúpila do šestnásťfinále

Wimbledon 1. júla (TASR) - Česká tenistka Barbora Strýcová postúpila do šestnásťfinále grandslamového turnaja vo Wimbledone. V 2. kole zdolala Rusku Rodinovú 6:4 a 6:0. Ženy - dvojhra - 2. kolo: Anastasia Pavľučenkovová (21-Rus.) - Julia Putincevová (Kaz

Tenis-Wimbledon: Desiatka Berdych cez Beckera do 3. kola (2)

Wimbledon 1. júla (TASR) - Čech Tomáš Berdych sa prebojoval do tretieho kola grandslamového turnaja vo Wimbledone. S Nemcom Benjaminom Beckerom si ako nasadená desiatka poradil v troch setoch za 85 minút 6:4, 6:1, 6:2. Do tretieho kola postúpil aj Francú

Tenis-Wimbledon: Becková cez Sasnovičovú do 3. kola

Wimbledon 1. júla (TASR) - Nemka Annika Becková postúpila do 3. kola grandslamového turnaja vo Wimbledone. V 2. kole zdolala Bielorusku Aliaksandru Sasnovičovú 6:2, 6:1. Zápas 3. kola už má za sebou dvanásta nasadená Španielka Carla Suarezová Navarrová,