• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

Titul pre ženy TC Empire

Extraligový tím žien TC Empire Trnava získal prvenstvo v najvyššej súťaži po štvrtý raz za sebou. Hegemóniu Trnavčaniek neprerušili tenistky Slovana Bratislava, ktoré v rozhodujúcej štvorhre finále v Bratislave nevyužili šancu. Jana Jablonovská a Natália Vajdová viedli proti dvojici Tereza Mihalíková, Chantal Škamlová 5:3 i 5:4 - dva razy ich od víťazstva delili dve loptičky. Trnava napokon vyhrala 4:3, striebro získal TK Slovan Bratislava, bronz TK Slávia SPU Nitra. Zo súťaže zostupuje TK Senica. Foto Dušan Barbuš

05. 05. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Piešťany a Trnava v oboch semifinále

V semifinále tenisovej extraligy mužov sa v stredu 3. mája stretnú TK Kúpele Piešťany - TC Empire Trnava a TK Slávia STU Bratislava - TC Draci Matúškovo. Ženské semifinálové dvojice tvoria TK Slávia SPU Nitra - TC Empire Trnava, TK Kúpele Piešťany - TK Slovan Bratislava. Oba tímy Trnavy, ktoré obhajujú titul, vyhrali svoje stretnutia suverénne. Aj Kúpele Piešťany majú zastúpenie v mužskom i ženskom semifinále. Fotografie z extraligy v Bratislave Dušan Barbuš.

01. 05. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Dnes štart extraligy

V prvomájovom voľne odštartujú extraligové tímy najvyššiu súťaž. Semifinále a stretnutia v skupine o 5. - 8. priečku sú na programe v stredu 3. mája a finále a zápasy o konečné umiestnenia v piatok 5. mája. Tituly obajujú muži a ženy TC Empire Trnava, ktoré súťaž otvoria 1. mája v domácom prostredí.

01. 05. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Juniori na sústredení v Piešťanoch

V Piešťanoch absolvovali 18. - 20. apríla 2017 juniori do 18 rokov tenisové sústredenie s kondičnými testami a prednáškami. Kondičné testy absolvovali pod dohľadom Rudolfa Páteka a Juraja Nemčeka, o stravovaní im prednášala Dáša Ballová a o večerný program sa postaral mentálny tréner Peter Bielik ďalšou prednáškou. Sústredenie juniorov vedené trénerom Rastislavom Nakládalom, Františkom Horváthom a Marekom Hrehorčíkom sledoval aj prezident STZ Tibor Macko.

24. 04. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

NTC Košice má zelenú

Vláda SR dnes odsúhlasila návrh pripravený ministerstvom financií a Slovenským tenisovým zväzom (STZ) v spolupráci s mestom Košice na uvoľnenie finančných prostriedkov vo výške 9 miliónov eur pre NTC, a.s. Košice, určených na vybudovanie tréningového centra v Košiciach. Do 31. mája 2017 dostane NTC, a.s. na tento účel sumu do výšky 3 mil. eur, do 28. februára 2018 ďalšie 3 mil. eur a do 28. februára 2019 posledné 3 mil. eur.

11. 04. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Martin Fekiač halovým majstrom SR medzi dorastencami

Halovým majstrom Slovenska medzi dorastencami sa stal  Martin Fekiač (TC EMPIRE Trnava). Vo finále dvojhry zdolal Kevina Kurtina (TK Slávia STU Bratislava) 6:3, 6:2. Na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča získali titul vo štvorhre Krištof Minárik a János Fekete (TK Jednotka/TC EMPIRE Trnava).

14. 02. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Titul halovej majsterky SR medzi dorastenkami Šimovej

Titul halovej majsterky Slovenska v kategórii dorasteniek získala Tatiana Šimová (TK Kúpele Piešťany) po finálovom víťazstve nad Katarínou Kužmovou (VSE TK Akademik Košice) 6:7, 6:2, 6:1. Štvorhru vyhrali Patrícia Junasová a Michaela Krausková (ŠK Blava 1928 Jasl. Bohunice/TK Slávia STU Bratislava). Šampionát usporiadalo OZ ŠK ODEMA Púchov.

14. 02. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Zomrel Maximilián Kornitzer

Vo veku nedožitých 91 rokov zomrel Maximilián Kornitzer, bývalý sekretár Stredoslovenského tenisového zväzu. Bol aktívnym rozhodcom, členom výkonného výboru a predsedom ŠTK SsTZ. Česť jeho pamiatke! Posledná rozlúčka s Maximiliánom Kornitzerom bude v pondelok 13. 2. 2017 o 11.00 v krematóriu v Banskej Bystrici – Kremničke.

08. 02. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Vargová s titulom medzi staršími žiačkami

Vanda Vargová (TC EMPIRE Trnava) sa stala víťazkou halových majstrovstiev Slovenska starších žiačok. Štvorhru vyhrala dvojica Inez Maria Kotlíková, Mia Chudejová (TK Slávia STU Bratislava/ TK Žilina). Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch Slovana Bratislava.

24. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

HM SR starších žiakov: Žilkay získal obe prvenstvá

Filip Žilkay (TC Empire Trnava) získal na halových majstrovstvách SR starších žiakov titul vo dvojhre. Spolu s Radovanom Michalikom (TK Mladosť Košice) zvíťazil aj vo štvorhre. Šampionát sa hral na dvorcoch Slávie Agrofert STU v Bratislave.

24. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Tóthová so zlatom medzi mladšími žiačkami

Emma Tóthová (TK Slovan Bratislava) získala singlový titul v kategórii mladších žiačok na halových majstrovstvách SR. Spoločne s Irinou Balus ( TC BASELINE Banská Bystrica ) vyhrala aj štvorhru. Šampionát usporiadal TK HSC Piešťany.

18. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Stankovská s titulom medzi mladšími dorastenkami

Nina Stankovská (TC Empire Trnava) vyhrala dvojhru medzi mladšími dorastenkami na halových majstrovstvách SR v Žiline. Spolu s finálovou súperkou a klubovou kolegyňou Stellou Kovačičovou vyhrala aj štvorhru.

17. 01. 2017
Tenis doma Více zde