• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Davis Cup

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Davis Cup

 
news img

Kližan vyrovnal na 2:2

Slovenskí tenisti hrajú v stretnutí 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára s Bosnou a Hercegovinou 2:2. O vyrovnávajúci bod pre domáce farby sa na antuke v bratislavskom NTC zaslúžil Martin Kližan, ktorý v dueli tímových jednotiek vo veľmi kvalitnom zápase zdolal Damira Džumhura 6:3, 7:6 (3). O všetkom tak rozhodne až záverečná dvojhra, ktorá určí postupujúceho do septembrovej baráže o svetovú skupinu.

07. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Po štvorhre SR prehráva 1:2

Slovenskí tenisti prehrávajú v stretnutí 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára s Bosnou a Hercegovinou 1:2. O druhý bod pre hostí sa na antuke v bratislavskom NTC postarali Mirza Bašič s Tomislavom Brkičom, ktorí po výbornom výkone nečakane zdolali pár Andrej Martin, Igor Zelenay 6:2, 6:4. Nasledovať bude súboj tímových jednotiek Martina Kližana a Damira Džumhura.

07. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Kližan vyrovnal na 1:1

Slovenskí tenisti hrajú po úvodnom dni stretnutia 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára s Bosnou a Hercegovinou 1:1. O vyrovnávajúci bod pre domáci tím sa na antuke v bratislavskom NTC zaslúžil Martin Kližan, ktorý si poradil s dvojkou hostí Mirzom Bašičom 7:6 (5), 6:1. V úvodnom dejstve odvrátil za stavu 5:6 setbal, v tajbrejku otočil z 3:5. Sobotňajší program odštartuje o 14.00 h štvorhra, v ktorej by mali nastúpiť Andrej Martin s Igorom Zelenayom proti páru Bašič, Tomislav Brkič.

06. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Gombos prehral s Džumhurom

Slovenskí tenisti prehrávajú po úvodnej dvojhre stretnutia 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára s Bosnou a Hercegovinou 0:1. O prvý bod pre hostí sa na antuke v bratislavskom NTC postaral Damir Džumhur, ktorý zdolal slovenskú dvojku Norberta Gombosa 6:4, 6:1. V druhom piatkovom singli si zmerali sily slovenská jednotka Martin Kližan a bosnianska dvojka Mirza Bašič.

06. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Tričká pre fanúšikov našich tenistov

Chcete mať tričko v národných farbách s podobizňou niektorého z daviscupových reprezentantov Slovenska, prípadne kapitána Dominika Hrbatého? Náš tím pripravil pre fanúšikov takéto tričká z príležitosti stretnutia s Bosnou a Hercegovinou. Zakúpiť si ich môžete pri vstupe do NTC.

06. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Predstavujeme SLOVENSKO

Slovenský daviscupový tím nastúpi proti Bosne a Hercegovine po prvý raz pod vedením kapitána Dominika Hrbatého. Pred štvrtkovým žrebom mali súperi neformálne stretnutie pod názvom Greet and meet. Hosťom sa prihovorili obaja kapitáni a hráči si vymenili darčeky. Zo stretnutia prinášame snímky Romana Benického.

05. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

V NTC začína prvý Gombos

Slovenská tímová dvojka Norbert Gombos a jednotka Bosny a Hercegoviny Damir Džumhur nastúpia v piatok o 16.00 h proti sebe v úvodnej dvojhre stretnutia 2. kola I. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára. V druhom singli si na antuke pod zatiahnutou strechou bratislavského NTC zmerajú sily slovenská tímová jednotka Martin Kližan a bosnianska dvojka Mirza Bašič. Rozhodol o tom štvrtkový žreb.

05. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Poďte na Hrbatého a spol.!

Predpredaj vstupeniek na stretnutie Slovensko - Bosna a Hercegovina 6.-7. apríla v Bratislave pokračuje aj v týždni pred súbojom, ktorým vstúpia Slováci do Davisovho pohára 2018 pod vedením nového kapitána Dominika Hrbatého. Hrať sa bude na antuke pod zatiahnutou strechou NTC. Slovenský daviscupový rekordér Hrbatý prevzal kapitánsku štafetu od olympijského šampióna Miloslava Mečířa, ktorý viedol tím 24 rokov. Po oba dni stoja vstupenky po 10 eur, kúpiť si ich možno na: ticketportal.sk, predredaj.sk a na recepcii NTC.

05. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Zábava s Peugeotom

Už sa stalo tradíciou, že dlhoročný partner Slovenského tenisového zväzu, spoločnosť Peugeot, si počas domácich stretnutí v tímových súťažiach vyhradí fototermín obohatený o zábavu. Aj pred súbojom Slovenska s Bosnou a Hercegovinou v Davis Cupe sa hráči zúčastnili na sponzorskom fotení, ktoré si môžu pozrieť aj tenisoví fanúšikovia. VIDEO FB PEUGEOT, Foto: Roman Benický

04. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

O pätici v stredu večer

Nový kapitán slovenského daviscupového tímu Dominik Hrbatý určí konečnú nomináciu na zápas s Bosnou a Hercegovinou (6. - 7. apríla) v stredu večer. Na antuke v bratislavskom NTC má k dispozícii šesť tenistov. Igor Zelenay sa pripojil k pätici Martin Kližan, Andrej Martin, Jozef Kovalík, Lukáš Lacko, Norbert Gombos, ktorá sa vrátila zo sústredenia a challengeru v španielskej Marbelle.

03. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Kapitán pozýva do NTC

,,Chceme vám ukázať, že si zaslúžime vašu oddanosť," prihovára sa tenisovým fanúšikom Dominik Hrbatý, kapitán slovenskej daviscupovej reprezentácie, pred víkendovým stretnutím 2. kola euro-africkej zóny proti Bosne a Hercegovine. Nový kapitán verí, že diváci sa spolu s našimi reprezentantmi postarajú o pripomenutie atmosféry, ktorú sme zažívali v NTC v najlepšom období tímu, keď bol Hrbatý ako hráč lídrom a Slovensko to v roku 2005 dotiahlo až do finále najslávnejšej tímovej tenisovej súťaže. Pozrite si pozvánku 40-ročného slovenského daviscupového rekordéra Dominika Hrbatého.

03. 04. 2018
Davis Cup Více zde
 
news img

Hrbatý má 6 hráčov v príprave

Nový kapitán daviscupovej reprezentácie Slovenka Dominik Hrbatý má pred víkendovým stretnutím s Bosnou a Hercegovinou v NTC k dispozícii až 6-členný tím. K pätici, ktorá sa vrátila z prípravy z Marbelly, pribudol Igor Zelenay.

02. 04. 2018
Davis Cup Více zde