• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Prihlasovanie na turnaje EJT do 12, 14 a 16 rokov

Navigácia » Hlavná stránka » Súťaže » Medzinárodné súťaže » Prihlasovanie na turnaje EJT do 12, 14 a 16 rokov

 
news img

S účinnosťou od prvého turnaja v r. 2010 sú všetci hráči povinní prihlasovať sa na turnaje TE do 12, 14 a 16 r. sami cez on-line systém (IPIN on-line servis) alebo faxom na TE (+41613317253). Prihláška emailom sa neakceptuje!

Aktuálne informácie od TE: Online entries & Players Guide

Postup pri prihlasovaní na turnaje cez IPIN


Všetci hráči musia mať platný IPIN (medzinárodné identifikačné číslo hráča), cez ktorý sa priamo dostanú na stránku prihlášok a odhlášok turnajov TE. Hráči tu nájdu zoznam všetkých turnajov a môžu sa prihlásiť na maximálne 3 turnaje v rovnakom týždni do 14 alebo do 16 rokov. Hráč zároveň musí zvoliť prioritu každého turnaja (napr. 1,2,3) - pokiaľ sa prihlási na viac ako 1 turnaj v danom týždni.
V kategórii do 12 rokov sa hráč môže prihlásiť na 1 turnaj v rovnakom týždni.

Prihlasovanie na turnaje TE do 12, 14 a 16 rokov

Prihlasovanie na turnaj a odhlasovanie z turnaja je povinnosťou každého hráča osobne! STZ už nebude ďalej nikoho na turnaje prihlasovať. Taktiež nie je potrebné potvrdzovať prihlášky zo strany STZ, každý hráč však musí mať platnú registráciu STZ. Ak STZ zistí, že na akceptácii turnaja je hráč bez platnej registrácie, nebudú mu získané body započítané do slovenského rebríčka, taktiež mu STZ môže zablokovať prihlášku na ďalší medzinárodný turnaj kým si neobnoví registráciu.
Posledný termín na prihlásenie ("entry deadline") na turnaje bude vždy utorok 4 týždne do 14:00 GMT (greenwichského času) 27 dní pred pondelkom turnajového týždňa.

Odhlasovanie


Posledný termín na odhlásenie ("withdrawal deadline") je pre všetky turnaje vždy utorok do 14:00 GMT 13 dní pred pondelkom turnajového týždňa (bez udelenia penalizácie). Do tohto termínu sa hráč musí odhlásiť zo všetkých turnajov okrem jedného v rovnakom týždni.

TE zavádza nový pojem "Freeze deadline", ktorý bude vždy vo štvrtok 4 dni pred začiatkom turnaja (pondelok) do 14:00 GMT. Po tomto termíne už nebude dochádzať k žiadnym posunom hráčov z kvalifikácie do hlavnej súťaže ako aj náhradníkov do kvalifikácie. Po tomto termíne hráči na zozname náhradníkov sa už nebudú musieť odhlásiť a v prípade, že majú záujem prísť na prezentáciu, bude dodržané ich poradie.
Hráči budú môcť cez IPIN on-line servis vidieť zoznamy hráčov prihlásených na každý turnaj ako i zoznamy akceptovaných hráčov.


Obdobie medzi "withdrawal deadline" a "freeze deadline"

Po poslednom termíne na odhlásenie hráč môže byť na akceptácii už len 1 turnaja. Ak sa však hráč sám neodhlásil zo zvyšných dvoch (v prípade, že sa prihlásil na 3 v rovnakom týždni), hráč bude automaticky odhlásený z týchto turnajov na základe kritérií TE.
Hráči odhlásení po "withdrawal deadline" budú penalizovaní v zmysle platných pravidiel TE.

Obdobie medzi "freeze deadline" a prezentáciou do kvalifikácie


Odhlášky po "freeze deadline" musia byť posielané faxom na TE a vrchnému rozhodcovi turnaja. Hráči odhlásení po "freeze deadline" budú penalizovaní v zmysle platných pravidiel TE.

Akceptácia na turnaj

Po ukončení termínu na prihlásenie, prihlášky budú zoradené na základe aktuálneho rebríčka TE, zároveň STZ bude mať možnosť urobiť výber oficiálneho tímu na základe určitých priorít.
Akceptácia turnaja bude zverejnená na stránke www.tenniseurope.org 21 dní pred pondelkom turnajového týždňa.

 

Vložené: 04. 11. 2017       Kategória: Medzinárodné súťaže
 
news img

Priority a stupeň podpory medzinárodných turnajov na Slovensku

Slovenský tenisový zväz na základe schválených kritérií každoročne organizuje a podporuje medzinárodné turnaje na Slovensku. Viac o podpore a kritériách medzinárodných turnajov: 

 
news img

International tournaments in Slovakia 2024

V tomto článku budeme postupne zverejňovať aktuálne informácie o medzinárodných turnajoch organizovaných Slovenským tenisovým zväzom na území Slovenska. 

TL medzinárodných turnajov v SR 2024

 
news img

Prihlasovanie na turnaje ITF do 18 rokov

S účinnosťou od prvého turnaja v r. 2010 sú všetci hráči povinní prihlasovať sa na turnaje ITF do 18 r. sami cez on-line systém ITF (IPIN on-line servis). Prihláška emailom sa neakceptuje!

 
news img

IPIN pre seniorov po novom

Upozorňujeme všetkých seniorov, že na základe rozhodnutia ITF (International Tennis Federation), počnúc sezónou 2020 sa zjednodušuje systém poplatkov za IPIN pre hráčov štartujúcich na medzinárodných turnajoch. Hráči už viac nebudú platiť ročný poplatok, namiesto toho budú platiť poplatok vo výške 5 EUR na každom turnaji (viac informácií).

 
news img

Archív 2022

Medzinárodné turnaje organizované Slovenským tenisový zväzom na území Slovenska v roku 2022:

 
news img

Archív 2020

V tomto článku budeme postupne zverejňovať aktuálne informácie o medzinárodných turnajoch organizovaných Slovenským tenisovým zväzom na území Slovenska. 

TL medzinárodných turnajov v SR 2020 - prehľad turnajov v tlačovom formáte