• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

SMARTHOME nie je výsadou, ale rozumnou voľbou

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Reklama, inzercia » SMARTHOME nie je výsadou, ale rozumnou voľbou

 
news img

Moderné smart technológie pomáhajú zabezpečiť správny chod domácnosti a usporiť tak nemalé náklady spôsobom, akým to v klasickej elektroinštalácii nie je možné. Ak sa s dôverou obrátite na SPP a využijete unikátne SMARTHOME technológie od SPP, získate ponuku šitú na mieru pre váš moderný domov.

Inovatívne technologické riešenia sa nespájajú len s predstavou moderného bývania, ale sú aj praktickým nástrojom na úsporu energií a financií. „V SPP sa snažíme robiť veci inak a lepšie. Nie sme iba dodávateľom energií, prinášame ďalšie užitočné služby pre moderný a pritom jednoduchší, menej nákladný život. Dokážeme poskytnúť Smarthome technológie na mieru akémukoľvek záujemcovi, pričom zohľadníme jeho individuálne potreby a nároky,“ vysvetľuje Andrea Danková, vedúca oddelenia produktového marketingu.  

Hlavnou výhodou SMARTHOME technológie od SPP je bezdrôtové prevedenie, vďaka ktorému nie je nutné vysekávať drážky do steny.

Riadenie kúrenia na diaľku s riešením od SPP už nie je len predstavou. Súprava obsahuje bezdrôtové termostatické hlavice, ktoré sa inštalujú na ventily radiátorov tak, že nahradia existujúce hlavice. Ich úlohou je merať teplotu v miestnosti a odosielať získané údaje do chytrej krabičky. Tá ju porovnáva s teplotou nastavenou spolu s časovým programom v aplikácii smartfónu a posiela povel k otvoreniu/zavretiu ventilu. S aplikáciou si môžete kedykoľvek kúrenársky okruh zapnúť (prikúriť) a to aj vtedy, keď nie ste práve doma – čiže napríklad počas pobytu na chate si zabezpečíte, aby ste mali pred príjazdom zakúrené. V prípade, že je kotol súčasťou kúrenia, dá sa automaticky ovládať pomocou spínacieho modulu. To znamená, že sa kotol aktivuje vtedy, keď je potrebné vykúriť aspoň jednu miestnosť. Vďaka dobre navrhnutej termoregulácii môžete ušetriť až 30 % prevádzkových nákladov vo vašej domácnosti, pričom obstarávacia investícia má pomerne rýchlu návratnosť. Súprava je vždy prispôsobená druhu kúrenia, ovládaním zdroja tepla a individuálnym regulovaním jednotlivých miestností v byte či v dome dokážete značne ušetriť.

Aby ste si doma navodili vhodnú svetelnú atmosféru pri čítaní knihy, sledovaní filmu alebo počas večierku s priateľmi, siahnite po súprave na ovládanie svetiel pomocou bezdrôtových komponentov a chytrej krabičky. Stmievanie svetiel predstavuje úspory okolo 15 %, ďalšími úsporami sú LED svetelné zdroje, časové spínanie v dni a v týždni, detektory na zhasnutie svetla v miestnosti po jej opustení. Všetko navyše dokážete pohodlne ovládať zo svojho smartfónu.

Myslíte na bezpečnosť členov domácnosti a jej ochranu? Zabezpečia vám ju detektory dymu, pohybu, či otvorenia okien a dverí. Vďaka nim získate základné zabezpečenie objektu a v prípade narušenia vyšlú informácie do chytrej krabičky, aby vás notifikácia v aplikácii upozornila na aktuálny stav. Senzor zaplavenia indikuje únik vody alebo pretečenie práčky. Do aplikácie sa dajú pripojiť aj kamery, ktoré sledujú vnútorný pohyb alebo exteriér. Odbornou montážou je možné pridružiť aj detektor horľavých plynov a tým sa vyvarovať životu ohrozujúcemu nebezpečiu.

Bývať smart môžete aj vy

Aké jednoduché a príjemné môže byť bývanie v smarthome sa dozviete na stránke www.spp.sk v časti SMARTHOME technológie. Nájdete tu praktické informácie o dostupných riešeniach a môžete sa poradiť s odborníkom, stačí iba vyplniť formulár na stránke. SPP sa usiluje o to, aby bolo vnímané nielen ako stabilný a spoľahlivý dodávateľ elektriny a plynu na Slovensku, ale aj spoločnosť prinášajúca nové technológie a poradca pri efektívnom využívaní energií.

 

Vložené: 25. 01. 2019       Kategória: Reklama, inzercia
 
news img

Zamilujte sa do elektriny bez viazanosti

A nechajte svoju zľavu rásť
Elektrina od SPP je odteraz úplne bez viazanosti
SPP je najväčším dodávateľom energií na Slovensku a spoľahlivým a inovatívnym partnerom svojich zákazníkov. Nezáleží na tom, či vo svojej domácnosti využívate len elektrickú energiu, alebo elektrinu spolu s plynom, výhodnú cenovú ponuku elektriny bez viazanosti máme pre každého zákazníka SPP.

 
news img

SPP SMARTHOME NIE JE LEN O TECHNOLÓGIÁCH

Čo sa stane, keď skombinujete moderné technológie s unikátnymi službami nastrihnutými presne podľa potrieb zákazníka? Dostanete smart ponuku na mieru, ktorá sa nedá odmietnuť. Ak je výsledkom komfortné bezpečné a energeticky úsporné bývanie, je to SPP SMARTHOME.

 
news img

SPP SMARTHOME nie je len o technológiách

Čo sa stane, keď skombinujete moderné technológie s unikátnymi službami nastrihnutými presne podľa potrieb zákazníka? Dostanete smart ponuku na mieru, ktorá sa nedá odmietnuť. Ak je výsledkom komfortné bezpečné a energeticky úsporné bývanie, je to SPP SMARTHOME.

 
news img

Reklama: SMARTHOME nie je výsadou, ale rozumnou voľbou

Moderné smart technológie pomáhajú zabezpečiť správny chod domácnosti a usporiť tak nemalé náklady spôsobom, akým to v klasickej elektroinštalácii nie je možné. Ak sa s dôverou obrátite na SPP a využijete unikátne SMARTHOME technológie od SPP, získate ponuku šitú na mieru pre váš moderný domov.