• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Zamilujte sa do elektriny bez viazanosti

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Reklama, inzercia » Zamilujte sa do elektriny bez viazanosti

 
news img

A nechajte svoju zľavu rásť
Elektrina od SPP je odteraz úplne bez viazanosti
SPP je najväčším dodávateľom energií na Slovensku a spoľahlivým a inovatívnym partnerom svojich zákazníkov. Nezáleží na tom, či vo svojej domácnosti využívate len elektrickú energiu, alebo elektrinu spolu s plynom, výhodnú cenovú ponuku elektriny bez viazanosti máme pre každého zákazníka SPP.

Elektrina a plyn pod jednou strechou

Ak vo svojej domácnosti využívate elektrinu aj plyn, máme pre vás výhodnú ponuku. Ak si k odberu plynu od SPP pridáte aj dodávku elektriny bez viazanosti, alebo obidve služby začnete využívať ako nový zákazník, získate zľavu z ceny za spotrebu elektriny uvedenú v štandardných cenníkoch SPP.

Zľava vám bude počas troch rokov rásť. Len tak, bez viazanosti. Chcete ešte vyššiu zľavu? Stačí, ak sa pri podpise zmluvy alebo dodatku ku zmluve na dodávku elektrickej energie bez viazanosti rozhodnete pre elektronickú faktúru a platbu prevodom alebo inkasom a vaša trojročná zľava narastie o ďalšie percento.

 

ZĽAVA

1. ROK

ZĽAVA

2. ROK

ZĽAVA

3. ROK

Odber elektriny a plynu

3 %

7 %

10 %

 

Odber elektriny a plynu

s bezhotovostnou platbou e-faktúry

4 %

8 %

11 %

 

Elektrina ako jediná energia v domácnosti

Ak vo vašej domácnosti, vrátane kúrenia, varenia či ohrevu vody, používate iba elektrickú energiu, jej cena je pre vás kľúčová. Od SPP teraz získate rastúcu zľavu z ceny za elektrinu – len tak, bez viazanosti. Chcete ešte vyššiu zľavu? Stačí, ak sa pri podpise zmluvy alebo dodatku ku zmluve na dodávku elektrickej energie bez viazanosti rozhodnete pre elektronickú faktúru a platbu prevodom alebo inkasom a vaša trojročná zľava narastie o ďalšie percento.

 

 

ZĽAVA

1. ROK

ZĽAVA

2. ROK

ZĽAVA

3. ROK

Odber elektrickej energie

3 %

7 %

7 %

 

Odber elektrickej energie

s bezhotovostnou platbou e-faktúry

4 %

8 %

8 %

 

Poradíme vám aj ideálnu sadzbu

Okrem ceny za dodávku elektriny viete s SPP ušetriť aj na distribučných poplatkoch. Ak nemáte správne nastavenú distribučnú sadzbu, vaše výdavky za elektrinu to len zvyšuje. V takom prípade vám naši pracovníci radi navrhnú distribučnú sadzbu ideálnu pre vás.

 

Ako získať dodávku elektriny bez viazanosti od SPP?

Elektrickú energiu bez viazanosti si môžete jednoducho objednať cez online formulár na stránke www.spp.sk. Všetky potrebné informácie vám radi poskytneme prostredníctvom Zákazníckej linky SPP 0850 111 363, služby online chat na našej webovej stránke alebo v ktoromkoľvek Zákazníckom centre SPP.

Praktické rady na zmenu

Ak ste sa rozhodli pre SPP ako svojho nového dodávateľa elektriny, budete potrebovať kód EIC (energetický identifikačný kód) a výšku ročnej spotreby elektriny, ktoré nájdete na svojej aktuálnej faktúre za elektrinu alebo v zmluve o združenej dodávke elektriny so súčasným dodávateľom.

 

SPP vybaví zmenu dodávateľa za vás

Nemáte čas na vybavenie administratívy, ktorá súvisí so zmenou dodávateľa? Aj s týmto vám radi pomôžeme. Na základe vášho splnomocnenia podáme výpoveď súčasnému dodávateľovi a urobíme všetky potrebné administratívne úkony za vás.

 

POZNÁMKA: Všetky uvedené zľavy sa týkajú ceny za dodávku elektriny, nie však poplatkov za distribúciu elektriny a ďalších zložiek ceny (odvody dane atď.), ktoré sú rovnaké u všetkých dodávateľov a tvoria celkovú cenu.

 

Vložené: 09. 04. 2019       Kategória: Reklama, inzercia
 
news img

SMARTHOME nie je výsadou, ale rozumnou voľbou

Moderné smart technológie pomáhajú zabezpečiť správny chod domácnosti a usporiť tak nemalé náklady spôsobom, akým to v klasickej elektroinštalácii nie je možné. Ak sa s dôverou obrátite na SPP a využijete unikátne SMARTHOME technológie od SPP, získate ponuku šitú na mieru pre váš moderný domov.

 
news img

SPP SMARTHOME NIE JE LEN O TECHNOLÓGIÁCH

Čo sa stane, keď skombinujete moderné technológie s unikátnymi službami nastrihnutými presne podľa potrieb zákazníka? Dostanete smart ponuku na mieru, ktorá sa nedá odmietnuť. Ak je výsledkom komfortné bezpečné a energeticky úsporné bývanie, je to SPP SMARTHOME.

 
news img

SPP SMARTHOME nie je len o technológiách

Čo sa stane, keď skombinujete moderné technológie s unikátnymi službami nastrihnutými presne podľa potrieb zákazníka? Dostanete smart ponuku na mieru, ktorá sa nedá odmietnuť. Ak je výsledkom komfortné bezpečné a energeticky úsporné bývanie, je to SPP SMARTHOME.

 
news img

Reklama: SMARTHOME nie je výsadou, ale rozumnou voľbou

Moderné smart technológie pomáhajú zabezpečiť správny chod domácnosti a usporiť tak nemalé náklady spôsobom, akým to v klasickej elektroinštalácii nie je možné. Ak sa s dôverou obrátite na SPP a využijete unikátne SMARTHOME technológie od SPP, získate ponuku šitú na mieru pre váš moderný domov.