• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

SPP SMARTHOME NIE JE LEN O TECHNOLÓGIÁCH

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Reklama, inzercia » SPP SMARTHOME NIE JE LEN O TECHNOLÓGIÁCH

 
news img

Čo sa stane, keď skombinujete moderné technológie s unikátnymi službami nastrihnutými presne podľa potrieb zákazníka? Dostanete smart ponuku na mieru, ktorá sa nedá odmietnuť. Ak je výsledkom komfortné bezpečné a energeticky úsporné bývanie, je to SPP SMARTHOME.

SMART ponuka od SPP je určená zákazníkom, ktorí bývajú v bytoch aj  domoch. Pozostáva zo SMARTHOME technológií a ďalších expertných služieb. Vďaka týmto produktovým kombináciám dokážete výrazne zvýšiť úspory energie, komfort a bezpečnosť svojho bývania.

Za desaťročia pôsobenia na trhu zhromaždil SPP ako kľúčový dodávateľ energií na Slovensku unikátnu zostavu informácií o svojich zákazníkoch. Na základe týchto údajov zostavil súbor produktov a služieb, z ktorých vám dokáže ponúknuť SMART ponuku presne podľa vašich potrieb. Od SPP dostanete len to, čo doma rozumne využijete.

Bez ohľadu na to, či bývate v byte alebo dome stačí, keď vyplníte krátky formulár na www.spp.sk. Zakrátko vám príde SMART ponuka na mieru mailom a následne môžete navštíviť jedno zo Zákazníckych centier SPP, kde si dohodnete konkrétne podmienky zabezpečenia služby.

SPP SMARTHOME v sebe zahŕňa unikátne služby pre jednoduchší a menej nákladný život zákazníkov a ich rodín. Vďaka expertnému dataminingu dokáže SPP, ako jediný z dodávateľov energií, ušiť svojim zákazníkom unikátnu SMART ponuku na mieru. Tú SPP vytvorí z viac ako troch desiatok voliteľných produktových kombinácií, a zákazníci tak získajú to, čo naozaj potrebujú,“ povedala vedúca oddelenia marketingu Andrea Danková.

Aktuálne sú v kurze najmä SMARTHOME technológie, s ktorými dostanete celú domácnosť doslova pod palec. Ponuka SPP je jedinečná kvalitnými európskymi zariadeniami a servisom, garantovaným celoslovenskou sieťou špeciálne školených odborníkov.

Úspora však začína už pri výbere dodávateľa energií. Stačí, ak si objednáte od SPP dve energie, elektrinu a zemný plyn, a získate zľavu až do 8 %.

Spolu s dvomi energiami od SPP si môžete objednať aj rôzne asistenčné služby pod názvom SPP Asistencia, ktoré sú najlacnejšie na trhu a zahŕňajú niekoľko okruhov asistencie. Vďaka nim dokážete bleskovo nájsť odborníka pri nečakaných poruchách v domácnosti, právnu asistenciu, zdravotnú asistenciu či IT asistenciu. Získate neustály prístup k asistenčnej linke NONSTOP, ktorá funguje 24 hodín denne, sedem dní v týždni.

Asistenčné služby máte možnosť objednať si i v prípade, keď si objednáte u SPP len plyn, s viazanosťou na dva roky.

SPP vás nikdy nenechá v štichu a je tu pre vás vždy, keď potrebujete, aj pri nepredvídaných situáciách. Viac na www.spp.sk.

 

Vložené: 18. 04. 2018       Kategória: Reklama, inzercia
 
news img

Zamilujte sa do elektriny bez viazanosti

A nechajte svoju zľavu rásť
Elektrina od SPP je odteraz úplne bez viazanosti
SPP je najväčším dodávateľom energií na Slovensku a spoľahlivým a inovatívnym partnerom svojich zákazníkov. Nezáleží na tom, či vo svojej domácnosti využívate len elektrickú energiu, alebo elektrinu spolu s plynom, výhodnú cenovú ponuku elektriny bez viazanosti máme pre každého zákazníka SPP.

 
news img

SMARTHOME nie je výsadou, ale rozumnou voľbou

Moderné smart technológie pomáhajú zabezpečiť správny chod domácnosti a usporiť tak nemalé náklady spôsobom, akým to v klasickej elektroinštalácii nie je možné. Ak sa s dôverou obrátite na SPP a využijete unikátne SMARTHOME technológie od SPP, získate ponuku šitú na mieru pre váš moderný domov.

 
news img

SPP SMARTHOME nie je len o technológiách

Čo sa stane, keď skombinujete moderné technológie s unikátnymi službami nastrihnutými presne podľa potrieb zákazníka? Dostanete smart ponuku na mieru, ktorá sa nedá odmietnuť. Ak je výsledkom komfortné bezpečné a energeticky úsporné bývanie, je to SPP SMARTHOME.

 
news img

Reklama: SMARTHOME nie je výsadou, ale rozumnou voľbou

Moderné smart technológie pomáhajú zabezpečiť správny chod domácnosti a usporiť tak nemalé náklady spôsobom, akým to v klasickej elektroinštalácii nie je možné. Ak sa s dôverou obrátite na SPP a využijete unikátne SMARTHOME technológie od SPP, získate ponuku šitú na mieru pre váš moderný domov.