• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Vychovávajme lepších hráčov

Navigácia » Hlavná stránka » STZ » Metodika, Tréneri » Vychovávajme lepších hráčov

 
news img

Nosnou témou tohtoročného semináru trénerov v bratislavskom Národnom tenisovom centre bol tréning detí. Pekný jesenný víkend, obohatený o veľa nových poznatkov, strávilo 170 trénerov z celého Slovenska pod vedením výborného lektora Rubena Neyensa z Belgicka.

"To slovo hráčov v nadpise by som chcel veľmi zdôrazniť. Tenis je hra, na to by sme pri našich tréningoch nemali zabúdať. Dúfam a verím, že všetci zúčastnení načerpali množstvo nových poznatkov, informácií a inšpirácie do tréningu detí. Je to náročná práca, ktorá však prináša aj veľa radosti. Zároveň by som sa chcel poďakovať deťom z Lieskovského tenisového klubu-LTC a pani trénerke Tužinskej za účasť a trpezlivosť," konštatuje Juraj Nemček, metodik STZ.

K účastníkom sa na záver prvého dňa prihovoril aj prezident STZ Miloslav Mečíř. Spolu s čestným prezidentom Tiborom Mackom sa k forme aj obsahu semináru vyjadrili pozitívne. Tréneri sa aktívne zapájali do programu a celý víkend sa niesol vo veľmi priateľskej atmosfére.

 

Fotogaléria

  • Seminár trénerov s Rubenom Neyensom

     Seminár trénerov s Rubenom Neyensom

  • Seminár trénerov s Rubenom Neyensom

     Seminár trénerov s Rubenom Neyensom

 
 
Vložené: 09. 10. 2022       Kategória: Metodika, Tréneri
 
news img

FORMULÁR - Prihlášky na školenia a semináre TRÉNEROV

Zoznamy prihlásených záujemcov:
seminár trénerov       školenie trénerov   
Upozornenie: Všetky prihlášky na školenie a seminár trénerov sú vždy po ukončení príslušného typu školenia (seminára) vyradené z evidencie. V prípade záujmu o školenie alebo seminár, treba svoju prihlášku obnoviť.

 
news img

Záujemcovia o prácu trénera v NTC Bratislava, NTC Košice a CTM

STZ otvára možnosť, aby tenisoví tréneri mohli prejaviť svoj záujem o prácu v útvaroch, kde sa pripravujú najúspešnejší a najtalentovanejší tenisti Slovenska.

 
news img

Seminár tenisových trénerov 2023

Zoznam prihlásených na seminár trénerov

Seminár tenisových trénerov sa uskutoční v dňoch 21. – 22. 10. 2023 v Národnom tenisovom centre, Príkopova 6, Bratislava. Naším pozvaným hosťom bude lektor ITF a profesor na univerzite vo Valencii Rafael Martínez-Gallego. Nosnou témou seminára bude taktická príprava - "Taktika: využitie poznatkov z analýzy zápasov v tréningovom procese".

 
news img

Školenie trénerov 1. kvalifikačného stupňa v Bratislave a B. Bystrici

Slovenský tenisový zväz v spolupráci s Fakultou telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej FTVŠ UK) a Univerzitou Mateja Bela v Banskej Bystrici (ďalej UMB) vypisuje školenie 1. kvalifikačného stupňa pre tenisových trénerov. Školenie lektorsky za STZ zabezpečujú Mgr. Juraj Nemček, PhD., Mgr. Ján Studenič, Mgr. Rudolf Pátek.

 
news img

Medzinárodný workshop PTR na Slovensku - jeseň 2023

V dňoch 31. 10 - 2.11. 2023 sa v Maduniciach uskutoční medzinárodný certifikovaný PTR workshop tenisových trénerov s názvom Adult Development Certification Workshop. Určený bude najmä pre trénerov, ktorí pracujú s dospelými. Bližšie informácie o workshope nájdete TU.

 
news img

Manuál k registrácii do ITF Academy

V priložených súboroch nájdu tréneri návod na registráciu a následné využívanie verzie ITF Academy v slovenskom jazyku:
- vo formáte pdf
- video tutoriál na YouTube